Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek volt igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek volt igaza? Ezen veszekedtünk. 😔

Figyelt kérdés

Az esetben meghatározó tényező, hogy a párom sofőr, és nagyon nagy értékű árukat szállít nap mint nap. Legtöbbször csak a környéken, de most eléggé messze ment, így 1-2 nap távol lesz.

Máskor mindig szól, ha épp szünetel vagy megérkezik vagy indul, meg estére úgyis itthon szokott lenni.


Most viszont csak holnap estére jön.

Ma reggel beszéltünk, mielőtt indult volna útnak, és én is munkába. Délután hívtam, nem vette fel. Ilyenkor ha látja, hogy keresem vissza szokott hívni. Most nem igy történt, igy újra hívtam, kinyomott. Két órára rá újra nem vette fel. Hagytam egy üzenetet,hogy legalább csergessen meg,hogy tudjam jól van. Nagyon elkezdtem aggódni, nem tudtam mi van vele. Aztán egész mostanáig semmi nem volt, az előbb hivott, hogy hát vezetett, aztán a cégnél lepakolták majd evett stb.


Én nagyon rosszul éreztem magam, hisz egész nap nem tudtam semmit róla illetve délutántól látta,hogy keresem de nem törődött.

Elég lett volna egy szó, hogy tudjam jól van.

Annyit mond,hogy nem volt ideje és mit kombinálok annyit, ideges lett. Ami jobban zavar,hogy közben szünetet is tartott, illetve megérkezés után meg kaja előtt simán lett volna egy fél perce.

De lehet túl indulatos vagyok


Ti hogy látjátok ezt az egészet? Nem érdekeltem...?21n


2017. szept. 28. 20:25
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Az első bekezdéssel azt akartam mondani,hogy veszélyes a munkája és már többen bajba is kerültek vandálok és tolvajok miatt...:/
2017. szept. 28. 20:27
 2/27 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem felesleges hivogatni, amikor tudod, hogy sofőr, és valószínűleg vezet. Majd hív, ha megáll. Ne cuppanj rá ennyire...
2017. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%
Lehet le leszek pontozva, de én nem bírnám elviselni, ha a párom ilyen szinten ragaszkodó lenne.
2017. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Ha tudod, hogy sofor, akkor tudod azt is, hogy vezet. Ha meg vezet, akkor nem fogja felvenni. Felesleges ezen megsertodni.
2017. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván ha a közelben jár gyakran. Most akadt egy távolabbi munka az nem jelenti egyből, hogy biztos megcsal. Lehet feszült a meló miatt. Persze azért, amikor tud visszaszólna, ha csak egy szót, hogy jól van majd hív. De ki tudja. De a lényeg, nem kell egyből kombinálni, az senkinek sem jó.
2017. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igy szoktam jelezni,hogy hivjon majd vissza amikor tud. Aztán 1-2 órán belül visszahív. Most meg egész délután semmi pedig tudta,hogy aggódom nekem ebből az tűnik ki,hogy nem igazán érdekeltem. Persze ha folyton vezet nem várom el,hogy beszéljünk de jelen esetben egy órát szünetelt s meg is érkezett, ebből gondolom,hogy ideje lett volna csak nem akart rám szánni :/
2017. szept. 28. 20:38
 7/27 Költőnő? ***** válasza:
47%
Második +1. Attól nem lesz kevésbé veszélyes a munkája h hívogatod. A vandálokat sem fogja távol tartani. Viszont a munkájában k zavaró lehet és ezzel másokat is veszélyeztetsz. Könyörgöm, felnőtt ember és még egy egész nap sem telt el. Jézusom.
2017. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%

sajnálom h az h kinek van igaza fontosabb mint maga a kapcsolat.

a kettő közt van az igazság, jó h ragaszkodó vagy meg énis szeretem ha keres a párom, de részéről is igaza van h nem kellene tulzásba vinni, hagyj neki teret.

a türelem nagyon fontos a kapcsolatban, nekem is van h egész nap nemtudok hozzányulni a telefonhoz mert folyton a géppel kell foglalkoznom meg a gyártással, de van h egész este tudunk beszélni mert ugy esik, mégsem toljuk túl a dolgot, türelem és megértés.

2017. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
27%
ink a munkájára figyeljen, minth telefonozás miatt bármi történjen. Hív ha tud...eddig is hívott. Nyugi kislány...hagyj neki levegőt
2017. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Jaj egyáltalán nem megcsalástól tartottam eszemben sem volt.

Féltem,hogy történt valami vele az úton, baleset vagy kirabolták vagy ilyesmi. Csak egy szó kellett volna egy nap egyszer hogy jól van és kész, többet nem is zavarom,

2017. szept. 28. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!