Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm sosem veszi fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm sosem veszi fel a telefonját. Hogy tudnám megértetni ezt vele?

Figyelt kérdés

Nem lehet SOHA elérni telefonon, és ez óriási feszültséget szül közöttünk. Hiába hívom 10x, nem veszi fel. Soha. Ha épp késik valahonnan, nem veszi fel. Ha meg szeretnék vele beszélni valamit, nem veszi fel.


És állandóan neki áll feljebb. Hogy dehát ő villamoson volt, meg amúgy is jött már, meg mondta hogy lehet késik stb. Nem érdekel. Ha hívom vegye fel.


Amúgy tudom miért csinálja ezt: mert nem meri felhangosítani. Fél, hogy emberek között hangosan megszólal a telefonja.


Kértem én már szépen, kértem csúnyán. De elegem van. Most is megbeszéltük, hogy találkozunk. Oké lehet közbejött neki valami, de már fél órája hívogatom és semmi.


Válaszokat köszönöm!



2017. okt. 2. 18:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Ne parancsolgass neki mondjuk? Mi az, hogy vegye fel? Ha akarja, felveszi. Ne adj már neki utasításokat.

Én őt sokkal jobban megértem. Utálom, mikor ezen akadnak fenn, nem is hordom magammal a telefont, ha nem muszáj. Majd hív, ha akar, akkor neked se muszáj felvenni. De ne írd már elő neki, mit csináljon.

2017. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%
"mert mondjuj leszállt egy járműről, akkor megnézhetné a telefonját és visszahívhatna, vagy üzenetet küldhetne." - Miért nézné meg, ha nem hallja, hogy hívták? Én pl. csak akkor veszem elő a telefonomat, ha odaértem, ahova elindultam, ha nincs egyéb okom rá. Utazás közben a telefonomnak alapvetően a táskámban a helye.
2017. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%

11-es, milyen hülye kifacsart logika ez? Nem parancsolgat, csak szeretné, ha a barátnője (ha már van neki) rendeltetésszerűen használja a telefonját. Fél órát késik, és b*szik legalább ránézni a telójára? Miközben pontosan tudja, hogy várnak rá? Na nehogy már! Én 5 percért szólok, gyűlölöm, ha valaki az időmmel szórakozik.

Kérdező, én nem azt csinálnám, hogy nem veszem fel neki. Hanem pl ha késik, és nem érem el, nem várnám meg.

2017. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
14%
Hülyeségeket írnak itt egyesek.Evidens egy kapcsolatban,mivel nem postagalambok korában élünk,hogy adott a telefon,fontos dolgokat van min megbeszélni,ha kések szólok,ha gond van szólok,ha meg csak arra vagyok kíváncsi hogy van a másik,felhívom.Úgy likvidálnám az ilyet hogy a lába nem érné a földet,mivel mindig ez van,ez egy jó nagy felkiáltójel részedre hogy semmibe vesz.Konkrétan nulla vagy.
2017. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Van úgy, hogy én se veszem föl, mert elfoglalt vagyok. Pláne olyan embereknek, akik pont nem ilyen "égaház"-szintű problémákkal szoknak telefonálni, hanem csak hogy "mizu".

Ha meg még erőlteti is... nna, az a halálom. Akkor már ezer százalék, hogy nem fogom fölvenni.


Tessék felfogni: a telefon NEM póráz. Pont annyira való beszélgetésre, mint az élőszó (illetve hát kevésbé, mert szinte csak tisztán verbális a kommunikáció) - az egyetlen előnye, hogy sürgős esetekben is elérhető általa az ember.

2017. okt. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy és amilyen stílusban ezt itt leírtad, valahogy megértem a barátnődet. Én se szívesen beszélgetnék veled még élőben se. Ki akar egy olyan hisztérikus majommal lenni, aki 10x hív egymás után?
2017. okt. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Rakd ki.


Piszok zavaró, nem szoktam zaklatni a páromat, de mikor fontos! ügyben keresNÉm és azért hívom fel 4-5x hiába, az marha szar.

És nem hiszem el hogy egész nap nem képes visszahívni.

Csip-csup ügyekben én is írok neki, de amikor beszélnünk KELL, és nem lehet elérni, az őrjítő.


Ami egyszer-egyszer elmegy, dehogy sOHA vissza sem hív, az már gáz.

Hálisten miután megmondam neki, hogyy zavar, és legalább egy tetű sms-t írjon, ha ráér beszélni, megteszi.

2017. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én erre csak ennyit tudok mondani: Minek van neki telefonja, hogyha nem veszi fel??? Én sem hobbiból hivogatom az embereket. Mi van, ha épp közbejött neked valami, nem tudsz elmenni...hívod, de nem veszi fel..akkor ott fog rád várni órákig?

Ha az én barátom késne a találkozóról és nem hívna, nem venné fel a telefont...tuti ideges lennék, hogy mi baj történhetett vele. Ha megbeszéltétek, hogy találkoztok és fél órát késik, nem is szól....hát én biztos, hogy leléptem volna..ott egye meg a fene. Aztán, ha nem talál, majd úgyis felhív...elvégre arra találták ki a telefont..:)

2017. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"ha kések szólok" - szólt...: "meg mondta hogy lehet késik"


Csak egy sztorit hadd meséljek, egy kolléganőmmel történt, sétált a városban és telefonált, a kezéből kapták ki az utcán a telefont és elrohantak vele, nem lett meg.


"dehát ő villamoson volt" - vagyis elképzelhető, hogy nem hallotta, én sem szoktam meghallani zajos járművön, akármekkora hangerőre hangosítom fel.

2017. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok, vagy pont rosszkor hivnak kesobb meg elfelejtettem visszahivni az illetot, nem hallottam nem volt nalam mobil stb.

Mindnekivel ilyen vagyok sajnos, nagyon rossz szokas, meg az is hogy k..rvara de elkesek mindenhonnan, meg a szalagavatomrol is illetve a legelső munkanapomrol is sikerult megfeledkeznem....

En is kaptam ert ehideget meleget, volt h mar a szuleimet hivta hova vagyok eltunve meg az exem, de kesobbiekben csak a feltekenykedest kaptam hogy biztos mast csinalok massal. :-)

21N

2017. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!