Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha pasim nagyon csinos lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasim nagyon csinos lánnyal barátkozik, van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés
Azt mondja, "csak barátok", viszont az én tapasztalataim szerint akkor van férfi és nő között barátság, ha a férfi le akar feküdni a nővel, de az nem adja oda magát. A múltkor már nagyon kiakadt rám, h miért vagyok féltékeny és miért hiszem azt, hogy meg akarja d**ni. Talán azért mert ő férfi, a másik meg egy nagyon szép lány...

2017. okt. 6. 13:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem kettesben találkoznak és a lánynak is van pasija. Csak a barátom azzal indokolta meg, hogy ennek a lánynak milyen kisportolt testű pasik jönnek be és a pasija is ilyen. Ezért nem is jön be ő a lánynak. De ez nekem úgy hangzott, hogy ha a csaj belemenne, akkor ő lefeküdne vele.
2017. okt. 6. 14:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a párodat, de én nem fekszek össze senkivel se csak úgy spontán.
2017. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
11# Szerintem ezt csak vigasztalasnak szanta, hogy ne aggodj. En is gondoltam ra, ha a baratom aggodna egy srachaverom miatt (szerencsere nem feltekeny tipus), mondhatnam, hogy be se jovok neki, de rajottem, hogy ez pont ugy hangzik, amit te mondasz, hogy ha bejonnek neki akkor lenne felnivaloja. Pedig nincs, csak most erre mit mondjon az ember? Lathatoan a “nem erdekel mint ferfi / no, haverok vagyunk, nem akarlak megcsalni” van akinek nem eleg.
2017. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

" viszont az én tapasztalataim szerint akkor van férfi és nő között barátság, ha a férfi le akar feküdni a nővel "

Ez hülyeség. Azaz csak rossz tapasztalataid vannak. Nekem mondjuk... alsóhangon 10 lány barátom van, most csak mondtam valamit, nem kevés. Egyikkel se feküdnék le. Mert csak barátok, pont, és baráttal nincs szex. ( Egyébként is komolyabb érzésekhez kötött nálam. ) Szoktam velük beszélgetni, átmenni, együtt lenni, de semmi nincs... ugyan olyan barátok, mint a fiúk. Igen is lehet, hogy csak barátok. Persze nem mindenki olyan, mint én, a barátodat nem ismerem, de az esély mindenképp megvan, hogy barátok és semmi több. ( Miért ne lehetne.. a lányok is ugyan olyan emberek. )


23/f

2017. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Őszintèn? A leírtak alapján van okod fèltèkenynek lenni.
2017. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

igen, van okod féltékenynek lenni szerintem is.

Ha kifejezted a barátodnak, hogy téged zavar a helyzet, de nem tesz semmit azért, hogy megoldja, szerintem csak vesztegeted az idődet.

2017. nov. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező figyelj ne legyél naiv és tarsd nyitva a szemedet .Attolfüggetlenül hogy a csajhaverjànak van pasija nem azt jelenti hogy nem flörtölget a pàroddal.A másik meg az hogy sztem hiába van neki pasija és külsőleg jön be neki és a kedves párod meg belsőleg jön be neki és vmit tud adni neki a párod ami miatt ennyi időt együtt töltenek .
2017. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!