Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exekkel baráti, beszélgetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exekkel baráti, beszélgetős kapcsolatot fenntartani, csak szerinem gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal vízválasztó téma elé érkeztünk. Lehet csak én látom ennyire borzasztónak a helyzetet és kéne néhány külső vélemény:

Párom ragaszkodik 3, 7-8-10 évvel ezelőtti exével való kapcsolattartáshoz. Értsétek ez alatt a chatelgetést Messengeren, illetve néha napján a kettesben találkozást.

Nálam ez nagyon szenzitíven üt be, nem tudok ezzel megbékélni...

Én holt egyszerűen viselkedek: az én exeimnek szakítás után meg van a helyük a szociális hálóban: nem dumálok velük,nem haverkodok, nem látom értelmét erőltetni.


Én vagyok ennyire túl konzervatív, vagy szerintetek sem oké az ilyen hozzáállás egy párkapcsolatban, amit a férfi fél tanúsít?



2017. okt. 8. 09:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha önbizalomhiányos vagy, akkor magaddal foglalkozz, ne a pároddal. Attól fog jobban szeretni ha van önbizalmad, azzal viszont nem fogsz tetszést aratni, hogy korlátozni akarod vagy önmagát kell korlátoznia miattad. Én szerettem már ki nőből mert nem bírta hogy más nőkkel is kapcsolatot tartok, pedig sokáig azt hittem vele élem majd le az életem.
2017. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!