Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm meghízott. Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm meghízott. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt. Az elején mikor megismertem, egy sportos jó alakú, vékony lány volt. Azóta eltelt 2 év és eléggé meghízott. Nem mondanám kövérnek, de 6-7 kg plusz szerintem van rajta. Persze tudom, hogy ha nem csak a testéért vagyok vele, akkor így is elfogadom és szeretem, azonban bevallom, hogy mostanában eléggé zavar és szembetűnő a változás. Imádom, szeretem, de szeretném ha kezdene valamit magával, mert ha ez így folytatódik, akkor nem lesz jó vége. Először próbáltam neki azzal segíteni, hogy példát mutatok, leálltam az édességekkel, elkezdtem újra sportolni, normálisan kajálok és leadtam 6 kg-ot, visszanyertem a régi alakomat, tetszik is neki. Gondoltam, ezek után, hátha ő is kedvet kap, de nem. Ritkán eljön velem mozogni, de ennyi, futni nem akar, edzeni nem akar, inkább pihen. Mozogni szeret, ha elterelődik róla a gondolata, hogy edz (pl. korizunk, kirándulunk meg ilyenek). Mondanom felesleges szerintem, hogy felszedett magára pár kg-ot, mert ő is tudja, még mondogatja is, hogy újra a régi lesz, le fog fogyni mert nem érzi így jól magát, de hát már több hónapja mondogatja és nem tesz érte semmit sem, eszi a sok édességet, issza a kólát és nem sportol. Mégis miért mondogatja akkor, hogy le akar fogyni, és hogy nem érzi jól magát a bőrében, ha nem tesz érte semmit sem? Ha felhoznám neki újra a dolgot, hogy szeretném ha lefogyna, tuti megsértődne, hisz ezen ki ne sértődne meg. Sajnálom, mert nem így ismertem meg, sportos lány volt, nem értem, miért hízott meg. Lehet, hogy elítéltek, de nem szeretném elfogadni ezt a helyzetet, mert én is odafigyelek magamra, és szeretném, ha ő is megtenné ezt magáért, hisz nem ilyen volt. Hogyan tudnám rávenni a változásra? Ha csak felhozom a dolgot, sértődés van belőle. 3 farmert kihízott és mondtam neki, hogy nyugodtan menjünk el új farmert nézni, de mi lenne ha közben megpróbálna visszafogyni a régi farmerjeibe. Egyébként lehetséges, hogy velem is baj van, mert túl nyers a stílusom és lehet, nem mindig olyan lágyan fogalmazok, ahogyan azt a női nem elvárná, főleg ha a súlyáról van szó.

2017. okt. 18. 07:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
21%
Ja és én lassan 30 vagyok, mégsem érzem, hogy 7 kiló az belefér.
2017. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
52%

2,5 év alatt 7 kg

5 év alatt 14 kg

10 év múlva 30 kg plusz

ne nyomjuk már a terhes dumát, mert az teljesen más.

itt igénytelenségről és lustaságról van szó, nem betegség vagy terhesség miatt hízott meg, hanem mert lusta és zabál

2017. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen megértelek kérdező .

Viszont nem mindegy a stílus ahogy hatni próbálsz a párodra.

Kedvesen és meggyőzően kell.


Aki meg a 6-7kg ot nem érzi problémának...ott gond van .

-

Egy éve gond volt a gyomrommal és sürűn kellett ennem,emellett az orvos ajánlotta,hogy hagyjam a zéro' cukrot...

Csak teába tettem cukrot és nem zabáltam most mégis 4-5kg- al vagyok nehezebb....rengeteg!

Oda a lapos has -szélesedett a csípőm...-Kelleni fog vagy 4-5 hóbap nagyon kemény torna és diéta mire ujra olyan leszek mint voltam.

Pedig páromnak így is tetszem.

De engem nagyon zavar!


Tuti,hogy a barátnőd is a régi alakjának jobban örülne .Nem hiszem,hogy neki jó így .

41/n

2017. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
35%
Mellette állni, nem bszogatni, ha ő említi, kapni az alkalmon, és finoman, nem okoskodva rámutatni, hol hibázik.
2017. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
37%

Mi az istenért kell lepontozni, mikor rávilágítok, havalaki rosszul próbál fogyni, és tévesen híreszteli, hogy lehetetlen?


Fogyni mindenki tud. Ha neked nem megy EGYEDÜL, kérd SZAKEMBER tanácsát, ne terjeszd a hlyeséget, mert így mások csak legyintenek, hogy biztos nekik se menne, és meg sem próbálják majd.


Egy csomó ismerősöm van, hozzád hasonló, szedegeti az információmorzsákat és próbálgat, nyilván nem megy neki, majd a csalódottságtól x idő után meg sem próbálja és mint valami idióta ismételgeti, hogy lehetetlen, mert ő ilyen alkat..

2017. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
53%

Én nem vettem észre, míg nem mondta, hogy a kedvesem 9 kg-t szedett fel. Azóta igyekszem kicsit "vékonyabb" kajákat főzni neki, már -3 kiló táján van.

Szerintem te is gondold át az értrendeteket, több főzelék, kevesebb tészta, meg krumpli.

Ha nem ilyen sportb_zi, akkor is menjetek minden hétvégén egy jó 2-3 órás sétára.

2017. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
23%

- derítsd ki, hogy miért eszik annyi édességet

- változtasd meg

- adj neki több szeretetet

- ha kell, akkor te is változz meg (járjál sportolni, randi legyen inkább egy jó túra mint mozi, főzz neki te!)

2017. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
8%

Hű, mennyire szánalmasak a valaszok.

Kérdező, szakíts a baratnőddel és küldd hozzám ;)

2017. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Az is elég szánalmas válasz, hogy szakítsak.
2017. okt. 18. 14:07
 30/35 anonim ***** válasza:
11%
29.: neked motoszkál ez a fejedben, nem nekem :)
2017. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!