Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, haragudnátok a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, haragudnátok a pasitokra, ha elsírná magát?

Figyelt kérdés
Mondjuk komoly dolog miatt.
2017. okt. 18. 17:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%

Nem logikus a következtetésed.

Ha két héttel azután, hogy megettem egy grillcsirkét fosásom lesz, helyes, ha azt mondom, a grillcsirke miatt volt?

Egyaltalán nem biztos, hogy azért viselkelkedik így a baratnőd, mert te egy temetésen sírtál- mielőtt itt mindenki elmondja mindennek, erre a helytelen levezetésre alapozva.

Talán kérdezd meg, mi a gond, ahelyett, hogy mindjárt ki is dobod, mert itt háeman azt írják, micsoda mocsok a párod.

2017. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ebben semmi negatív. Mi is szoktunk egymás előtt sírni. Nem állandóan, de előfordul, hogy ettől könnyebbülünk meg, van ilyen.
2017. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Dehogy haragudnék. Azzal sem volt bajom, amikor a barátom egy xbox-os játék elején sírt, mert elég szomorú volt a kezdete - egyébként ezen én is sírtam.
2017. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
11-es, kérdeztem, most is kérdeztem, nem mondja meg. Csak eléggé szembetűnő, hogy a temetés után egyből ilyen lett.
2017. okt. 18. 18:04
 15/21 anonim ***** válasza:

Normális nőnek semmi baja azzal, még értékeli is, ha a párjának vannak érzelmei, és ki is meri mutatni. Persze nem azt mondom, hogy érzelgős, normális kereteken belülről beszélek.

Magyarán a kérdésre nem a válasz.

2017. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kinek a temetese volt? Ha valami kozeli rokone (anya, apa, teso), akkor nem zavarna, ha valami random tavolabbi akivel alig tartottak a kapcsolatot, akkor elegge furcsallnam, hogy minek bog.
2017. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A legrosszabb ***** válasza:
4%
Nő előtt sosem sírsz, sosem érzékenyülsz el. Még a legdurvább szituációban sem. Alapszabály.
2017. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem haragudnék. Sőt, megnyugodnék, hogy a lelkének fájó dolgot kiengedi magából.


Azt mondják a bőgés gyengeség, de szerintem ez nem igaz, én amugy is sz.ok rá, ki mit gondol ezen témáról.


Bizonyitva van, hogy a bőgés könnyit a lelken, és jót tesz az egészségnek, mert a feszültséget kiengedi, igy nem okoz később fizikális problémát.


Vki mozgással vezeti le, ha olyan az idő, hogy nem tud sétálni, bringázni, stb. Akkor bőgéssel.


Vki küzdősporttal, ki hogy.


De bőgni szerintem az erősség jele, mert nem szégyelli az ember az érzéseit. Meg van amikor csak kijön, azt kész, és utána könnyebb mind lelkileg, mind fizikálisan is.


Ez csak ilyen régi módi gondolkodás ezen természetes, ösztönös feszültség levezető üzemmódról, amit a test ösztönösen tud, mikor kell a zsilipet kinyitni.

2017. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem.

22/N

2017. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Azért idióta tanácsokat sem kéne adni neki. Én már rég elhagytam volna a barátomat, ha sosem láttam volna elérzékenyülni, mivel mióta együtt vagyunk, volt jó pár olyan helyzet, amiben szerintem alap. Gyűlölöm az érzéketlen, keménykedő görény férfiakat, akin semmi gyengédséget nem látok soha.

Kifejezetten örülök, ha egy férfi meri vállalni előttem a könnyeit.

2017. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!