Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy felnőtt férfi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt férfi miért mondja szakításkor, hogy "úgysem fog senki úgy szeretni, mint én! "?

Figyelt kérdés
Egyébként a pasi kihasználta a nőt, játszadozott vele, de tagadta..

2017. okt. 20. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Mert a sértett kis egóját próbálja helyrehozni :D az ilyet le kell sz....
2017. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Bäszok én rá, csak le ne tapossa a kukoricámat!
2017. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mert nem felnőtt, hanem egy durcás kisgyerek. :)
2017. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ilyen kérdésre mit kéne válaszolni? Miért nem kérdezed meg a férfit? Ő se tudja szerintem. Illetve egyszerűen vn aki azt gondolja, hogy nélküle nem működik semmi stb stb
2017. okt. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is mondtam ilyet, nekem is mondták.


Én azért mondtam, mert akit szerettem, annak egy barátja vagy haverja sem volt és szinte mindenki ellenszenvesnek találta, külsőre pedig senkit nem ismertem, akinek tetszett volna az egy darab exét leszámítva.


Másikoldalról meg majd belepusztultam a szakításba, amikor pedig együttvoltunk legszívesebben beleköltöztem volna a testébe úgy imádtam.


Szerették utánam eddig 8 év alatt ketten. Egyik sem 3 hónapnál hosszabb időre.


Amikor én kaptam ezt, egy elmebeteg srác mondta, akivel életemben vagy 6x találkoztam és néha cseteltünk. Követett mindenhova, panaszkodott és fenyegetett.


Közben azt éreztem nem is ismer, nem is engem szeretett. Nézett is nagyokat, mikor megmondtam a véleményem durvábban, mert a sima nem szeretlek, hagyjbékén, nekövess, neki nem volt elég és közölte hogy ezt nem gondolta volna rólam, kicsesztem vele és manipuláltam(mikor csak rendes voltam vele)


Fene se akarja, hogy ilyen embeteg zsaroló manipulátor módjára szeressék, én sosem csináltam hasonlót, az exemtől is leléptem egy nagyadag bőgés közepette.

2017. okt. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

Nekem a volt férjem, mondta, hogy "nem találsz meg egy olyat, mint én"

Hát, en is abban reménykedem. :D

2017. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert egy s-ggfej, azért :D Szakítás után is abba a hitbe akarja manipulálni a nőt, hogy ő értéktelen, hogy az a büdös életbe ne tudjon tovább lépni egy ilyen manipulatív piócán.
2017. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tipikus sablonszöveg. Nekem mindegyik ex ezt mondta. Aztán mégsem lett igazuk.
2017. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert egy sértődött kisgyerek nem egy felnőtt férfi viselkedését tükrözi.
2017. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mert sérti a férfiúi büszkeségét, hogy szakítanak vele, és még egyet oda akar döfni a nőnek... szóval ennek olyan értelme van, még ha tudja is, hogy nem igaz, hogy 1) nem vagy szerethető nő, 2) ez a viselkedés az, vagy rosszabb, amit megérdemelsz, 3) én a nagybetűs FÉRFI, egy ajándék vagyok, és hülye vagy, ha eldobsz.

Vagy rájött, hogy bazi nagy marhaságot csinált, és ilyen nőt nem fog még egyet találni, aki ennyire kedves/helyes/házias stb., és ennyi ideig eltűri a f...ágait.

2017. okt. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!