Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is ezt látja az utcán és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ezt látja az utcán és egyéb helyeken?

Figyelt kérdés

A nők ilyen +1-2 számmal jobb férfiakkal járnak tipikusan.

Tehát mondjuk egy 4-es nő simán 5-6os férfival jár, egy hármas is 4-6-al. Mondjuk, hogy átlag emberek mind nyilván. Mindenhol ezt látni. Tegnap is a buliba, ma is a közértben, tényleg mindenhol.

Fordítva egyáltalán nem jellemző. A fiúk és férfiak is tipikusan náluk igénytelenebb, kevésbé sportos, csúnyább nőkkel járnak.


A férfiak ezek szerint ennyivel többre értékelik a belsőt ?

Ez szerintetek azért van mert a nők tényleg kedvükre választhatnak szinte ? Mennyit vár egy nő tipikusan hogy kifogjon egy nálánál jobb kategóriájú férfit ?



2017. okt. 22. 15:18
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
83% Ez nem igaz mert ezt mostanában kezdtem észrevenni. Vettem ruhákat és a boltban lévő többi embert nézegettem magamhoz képest. Aztán azóta valóban figyelem ezt a jelenséget jobban de eddig teljesen így van.
2017. okt. 22. 15:36
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

"78% Oké de ezekben a párokban a férfi mindig jobban néz ki és szerintem ez így nagyon nem frankó pláne hogy a nők viselik a szebbik nem kifejezést."


Szerinted. Én folytattam már le egy barátnőmmel hosszabb beszélgetést arról, hogy ő miért tart szépnek valakit, aki szerintem taszító és volt akit én tartottam szépnek,vagyis inkább a nagyon helyes szót használnám, pedig szerinte az ilyen ijesztő. Szóval minden csak nézőpont kérdése. Hála az égnek. Nem tudnék úgy élni, hogy ilyen problémáim legyenek, ilyen nonsense kérdéseken kelljen rágódnom. :)

2017. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

70% Igen elég elemezhetős típus vagyok ez igaz. Ebben az esetben azért csinálom mert zavar hogy egy stabil 5ként még a 3as nők sem válaszoztak engem.


84% Tesco, ruha bolt ilyen helyekre gondolok inkább. De nem ez a lényeg. Az oké hogy amikor az ember leszalad kenyértét akkor felveszi ami épp az útjába akad de itt a férfiak mind igényesek voltak viszonylag a nők pedig nagyon nem.

2017. okt. 22. 15:39
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
#12 ez így igaz, erre én is tudok példát, egyszer egyik unokaöcsém épp tinderezett és néztem, kiket húz jobbra vagy balra. Akikre én kapásból azt mondtam volna, hogy milyen szépek, ő kimondottan csúnyának látta, akit én csúnyának, azt ő gyönyörűnek. Nagyon ledöbbentem, hogy mennyire más tud lenni az emberek ízlése.
2017. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező, attól, hogy te stabil 5-nek látod magad, még mások szemében lehetsz nagyon ronda, vagy kimondottan helyes is. Teljesen nézőpont kérdése.
2017. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
70% Átlagos magas vagyok, átlagos test alkat. Igényes vagyok szoktam járni ruhákat venni bár nem vagyok érte oda. Járok fodrászhoz is, cipőm, nekem is mindig szita és rendezett ha látom hogy kopik nagyon veszek újat. Arcom mondjuk nem túl szép.
2017. okt. 22. 15:45
 17/30 anonim ***** válasza:
60%

Tudom, hogy az ilyenek mint te általában nem hisznek a kisugárzásban, de ez egy létező dolog azért mert egyesek szerint hülyeség. Nos, van olyan hogy megismerek egy átlagos vagy akár helyes pasit, de van benne "valami" ami taszít, irritál. Pedig lehet hogy csak rám köszönt, megkérdezte hogy jut el a Blahára, vagy egy konkrét helyen ismerkedtünk össze. (tanfolyam, munka, társkereső stb)

És van olyan, hogy egy nála semmivel sem jobb külsejű, talán még kevésbé jobb külsejű pasas meg egyből vonzó. Csak a mosolya, az a "plusz" ami a szemében csillog. Megszólal és árad belőle valami, amivel levesz a lábamról. És ilyenkor általában az is kiderül amikor már megismerem, hogy értelmes, a személyisége is okés. A másik típusnál meg beszélgetés után beigazolódik, hogy nem hozzám való.


Eleve aki szintezi az embereket,meg ilyen kérdést kiír, az számomra vállalhatatlan, így részletkérdés hogy néz ki.

2017. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
77% Azért számozom az embereket mert reális beállítottságú vagyok. Jobban el tudsz képzelni valakit így mint ha azt mondanám hogy átlagos vagy szép vagy csúnya. De a kérdés nem erre irányult. Amúgy ez a kisugárzás egy marhaság. Egy mosolygós ember pozitív benyomást tesz általában bárkire ha nem viszi túlzásba. De ha egy nálad rondább srác csinálja ezt akkor inkább megijedsz.
2017. okt. 22. 15:59
 19/30 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, a saját szubjektív ítéleteidet próbálod ezzel a számszerűsítéssel objektívnek beállítani, de attól még az a nő csak _neked_ 4-es és az a faszi csak _neked_ 5-6-os. Te így látod őket és ennyi. Mondjuk szerintem eleve idióta, aki random idegeneket pontozgat, de mindegy, biztos jól lefoglalod magad ezzel :)
2017. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
81% Nem direkt csinálom ilyen az agyam. Viszont nagyon xar érzés hogy nekem kell tepernem a 3-4es csajok után is ha egyáltalán azt akarom hogy észrevegyenek. Egy 5os csaj már nagyon szép általában számomra ha egy kicsit igényes magával szemben de náluk esélyem sincs tipikusan.
2017. okt. 22. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!