Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is ezt látja az utcán és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ezt látja az utcán és egyéb helyeken?

Figyelt kérdés

A nők ilyen +1-2 számmal jobb férfiakkal járnak tipikusan.

Tehát mondjuk egy 4-es nő simán 5-6os férfival jár, egy hármas is 4-6-al. Mondjuk, hogy átlag emberek mind nyilván. Mindenhol ezt látni. Tegnap is a buliba, ma is a közértben, tényleg mindenhol.

Fordítva egyáltalán nem jellemző. A fiúk és férfiak is tipikusan náluk igénytelenebb, kevésbé sportos, csúnyább nőkkel járnak.


A férfiak ezek szerint ennyivel többre értékelik a belsőt ?

Ez szerintetek azért van mert a nők tényleg kedvükre választhatnak szinte ? Mennyit vár egy nő tipikusan hogy kifogjon egy nálánál jobb kategóriájú férfit ?



2017. okt. 22. 15:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
6%
Igen, pontosan ez van, én sem írhattam volna pontosabban. Egyetlen olyan párt sem láttam még, ahol a nő nézett volna ki jobban, kivéve persze ahol a pénz felülírja a külsőt.
2017. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert az objektív valóságban nincs ötös csaj, de ezt te nem fogod fel. Ezért nincs értelme szintezni.
2017. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
77% De van. Te azt mondanád rá hogy átlagos.
2017. okt. 22. 16:34
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

1. Ennek a pontozásnak csak egy objektív világban lenne értelme, ahol egy adott kinézetre 1000 férfiból 1000 ugyanazt a pontszámot adja. A valóság, főleg ha párkapcsolatról van szó, rendkívül szubjektív. Ugyanaz a nő aki neked 4-es, lehet hogy nekem 8-as, és lehet hogy a te 6-os pasid nálam csak 3-as.

2. egy ilyen megfigyelés statisztikailag nem releváns, mert valamilyen előképpel, egy meglévő hipotézissel nézel körül, így az agyad automatikusan azt veszi észre, ami alátámasztja a hipotézist.

3. Lehet hogy nem a kinézeted, hanem a hozzáállásod miatt nem vagy sikeres a csajoknál. Engem például sokkal jobban zavarna a párom nem tökéletes kinézeténél, ha úgy állt volna hozzá a kapcsolatunkhoz hogy ő "megalkuszik egy hármassal".

2017. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
83% Én nem alkuszom meg egy 3assal én 5öst szeretnék de elég esélytelennek tűnik sajnos.
2017. okt. 22. 17:08
 26/30 anonim ***** válasza:

Akkor mondom így: lehet hogy te a saját világodban eszméletlen racionálisnak látod ezt a pontrendszert, és ha neked azt mondják hogy 5-ös vagy, arra azt reagálod hogy oké, tényleg, de egy párkapcsolatban ez nem így működik. Soha nem mondanám a barátomnak hogy ő nekem egy 5-ös, hogy középszerű, egészen jól néz ki, elmegy, közepes, de azért nem egy szupermodell, mert mivel szeretem, mindig 10/10-esnek látom. És ő is érezteti velem hogy számára a leggyönyörűbb nő vagyok, akkor is ha a te skáládon közelében sem lennék.

Ha valaki előadná nekem, hogy én egy ötös vagyok, de mivel ő is csak ötös, pont kompatibilisek vagyunk, és tetszem neki, kiröhögném. Menj oda egy "ötöshöz" aki tetszik, és éreztesd vele, hogy számodra ő a tökéletes 10/10-es nő

2017. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Egyébként mindenki azt látja amit akar. Amikor terhes voltam, folyton terhes nőket láttam,most már észre sem veszem őket.
2017. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon ostoba vagy. Ezért nincs nőd, nem azért, mert a 4-5ös nők 6-7-es férfiakra vágynak.
2017. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
lol. férfiak 90%-a eszméletlen gányul néz ki. miről beszélsz te? :D
2017. okt. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Másokról nem tudok véleményt mondani csak a saját tapasztalatom. Engem kinézetre meg belsőre olyan 6-7-nek tartanak, az akibe szerelmes vagyok 5 éve az én szememben a legjobb de reálisan azt mondanám hogy 7-8, viszont a barátaim nem értik miért gondolom ezt mert szerintük ő csak 4-5. Szóval láthatod, hogy a szépség és a vélemény relatív :) 22/L
2017. okt. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!