Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek most a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek most a menyasszonyommal?

Figyelt kérdés
34 éves ffi vagyok, a pàrom 27. 4 éve vagyunk együtt, én nagyon szeretem őt, azt szeretném, ha gyereket csinàlnànk és hozzàmjönne feleségül. A gond az, hogy ő ezt homlok egyenest màsképp gondolja. Konkrétan örlődik, hohy el akar hagyni, csak épp nincs hova mennie és kevés a fizetése, hogy mondjuk albérletet kivegyen,mert az anyja adòssàgàt tőle vonjàk (bàr szerintem, ha nem lenne tartozàsa se menne sokra, mert minimàlbért kap). Alig akar velem lefeküdni,belevàgta nem egyszer a szemembe, hogy nem vonzòdik hozzàm testileg és mindigis elégedetlen volt a szexuàlis életünkkel. Szerintem nincs vele gond, nekem sose volt gondom a szexel vele. Àllandòan sìr, idegbeteg, nyugtatòkat szed, pànikrohamai vannak. Az anyja hàzàba nem akar visszamenni,mert az anyja valòban szerintem is elmebeteg és nem valò ebbe a tàrsadalomba, a pàromat is megnyomorìtotta lelkileg, pszichésen egész életébe. Elég durva dolgokat mesélt, sajnàlom is ezért. Oda semmiképp sem mehet, mert mégjobban tönkremenne ràadàsul iszonyat putri az egész hàz (ablakok kitörve, kartonpapìrral beragasztva a helye, plafon leszakadva gerendàig, beàzik mindenütt, alig lehet fűteni) es amùgy is olyan messze van, hogy ugorna a munkahelye is, mert nem tudna onnan bejàrni. Én ezt mind megértem és felfogom, és sajnàlom, de nekem sincs szükségem arra, hogy valakinek kényszermegoldás legyek. Ràadàsul csavargatja bennem a kést amikor konkrétan ki is mondja, hogy inkàbb meghalna minthogy olyanhoz menjen hozzá és szüljön gyereket, akit nem tud szeretni. Szòval mindennap nyomja a nyugtatòkat magàba, bőg àllandòan, azt mondja kilàtàstalan az élete. Pedig mellettem megvan mindene. Nem hencegésből, de havi 450.000 ft-ot hazahozok, az ő fizetésére kb nincs is szükségünk jòformàn. Mondtam màr neki, hogy hozzà se kell nyùlnia ha nem akar, megveszem én neki amire szüksége van, hagyja gyűjtse a szàmlàjàn, tegye le belőle a jogsit, vagy bànomén..... még egy kis kocsit is vennék neki. De neki semmi nem jò, csak azt hajtogatja, hogy nem szeret, nem akar velem élni csak nem tud lépni. Igazàbòl akkor hùzzon el a pics@ba, oldja meg az életét ahogy akarja, mert nekem se jò ez îgy. Én sajnàlom, hogy ilyen patt helyzetbe van és nagyon szeretem is, szòval plusz fàj is, de nem tudom mi legyen. Az eszem màr szabadulna tőle, mert ha nem szeret és undorral fekszik le velem 3 hetente egyszer kb, csak hogy kussoljak, akkor hùzzon el! És tudom, hogy menne is, csak nem talàl megoldàst. Meg a szivem visszatartanà :( mit tegyek vele? Làtom rajta, hogy totàl ki van idegileg, neki is szar ez a helyzet és sajnàlom, meg szeretem is és nem akarom elveszìteni se.... de sehogy nem jò....
2017. okt. 23. 07:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

Te egy nagyon rendes fiú vagy, tök jófej vagy. Sajnos őt el kell engednek. Ha nincs meg a vonzalom, ennek semmi értelme. Igaziból, hogy ő hová megy, azt nem a te dolgod megoldani, hanem az övé.

Szerintem az korrekt, ha megmondod neki, hogy van X heted, hogy megoldd a lakhatásodat, légyszíves állj neki intézni, (vehet ki más lányokkal akár diákokkal albit, vannak hirdetések, akkor azt tudja fizetni, ha nem egyedül lakik) pl.) és a határidő napjáig össze kell cuccolnia, és el kell költöznie és viszlát.


Neked meg lesz olyan nőd, aki szeret és tisztel, és vonzódik hozzád!


Kicsit nehéz lesz, újra kell ismerkedni, de meg fogsz könnyebbülni, ha elköltözik tőled, hidd el.

2017. okt. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

ha máshogy nem megy, még azt is lehet, hogy adsz neki kölcsön kaukcióra pénzt, megmondod, ha jobban megy neki, majd visszaadja. (gondolom ez nem vág téged majd hanyatt.. még ha véletlenül nem is tudja visszaadni.) Ez nem elvárás, csak ha nagyon nem megy a szétmenés, ne ezen múljon már. de utána már nem javaslom, hogy bárhogy is támogasd, vagy bármi, csak ezt az elköltözést kéne megoldani valahogy.

ÍGy nem csak a saját, hanem a te életedet is tönkre teszi, az a baj, pedig neked lehetne egy jobb életed olyannal, aki szeret téged.

2017. okt. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Bence_ ***** válasza:
84%

Engedd el.

Első jól leírta.

Keress olyat akinek rád van szüksége.

Ő is találja meg azt akivel jól érzi magát.

2017. okt. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is az lenne a legjobb, ha kiveszel neki egy szobát, átviszed a cuccait, kezébe nyomod a kulcsot, otthon zárat cserélsz, aztán isten áldja.

Soha többé felé se kell nézned.

Ne alázd meg magad azzal, hogy olyannal vagy együtt, aki utál, csak mellette ki is használ. Nem vagy köteles élete végéig kitartani őt. Így egyikőtöknek se lesz meg a lehetősége arra, hogy találjon egy boldog kapcsolatot.

Tudom, hogy ez most neked komoly lelkiismereti kérdés. Hidd el: ha akarná,el tudná tartani magát. De nem akarja! Kereshetne másik munkát, vállalhat másodállást, keres szobabérletet vagy munkásszállót, lakótársakat, stb.

Vagy ha már úgy tervezi, hogy rajtad élősködik, legalább tegye úgy, hogy te boldog legyél: hozzád megy, gyereket szül, odafigyel rád, szexeltek, stb.

De ez így nem mehet tovább. Hogy mindennek elmond téged, saját bevallása szerint is csak azért van ott, mert nem tud hova menni, meg állandóan hisztizik.

Sajnos, az a legvalószínűbb, hogy sose szeretett téged, csak másképp nem tudott az anyjától megszabadulni.

(Egyébként megérdemelné, hogy összecsomagolod, kocsiba rakod, és kipakolod az anyja házánál. Aztán beletaposol a gázba, és hátra se nézel.)

2017. okt. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
43%
Ha már ennyire szereted és tényleg szereted, ami azt jelenti, hogy jót akarsz neki, akkor segíts neki elköltözni.
2017. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
49%
Eszeteknél vagytok? Még ő költsön pénzt egy ilyen nőre? A pofátlanságnak is van határa... én a ház elé tenném ki, aki ezt csinálja velem lelkileg. Oldja meg a hülye problémáit, amikor kb. ki van nyalva a s**ge és csak normálisnak kellene lennie!
2017. okt. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Én nem adok neki még pénzt is ahhoz, hogy itthagyjon. Oldja meg ahogy akarja
2017. okt. 23. 08:16
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Ez már kimeríti a bántalmazást, mindkét részről. te szexuális életre kényszeríted, amit ő nem akar, ő érzelmileg szavakkal bánt téged. Fejezzétek ezt be. Ha kell, adj neki pénz, mert te vagy abban a helyzetben, hogy ezt megteheted, ha tényleg szereted, hagyd elmenni.
2017. okt. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%
Magadhoz láncolod, fenn tartod a függő helyzetét. Ez nem szeretet, ez kizsákmányolás. Legyél nagyvonalú, ha a jogsiját simán fizetnéd, hogy veled maradjon, akkor fizetni tudod azt is, hogy elmenjen. A szeretetet nem lehet megvásárolni. Nem vagy te olyan arany ember, mint ahogy beállítod, egy mozdulattal megszüntethetnéd ezt a helyzetet, mert te vagy abban a helyzetben, hogy lehetőséged van rá anyagilag. Mégsem teszed. Ez nem szeretet.
2017. okt. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj, akkor nem kell itt ennyit lelkizni, hogy így szereted, úgy szereted, el akarod venni, kicsi kocsi meg a fazsom.

Fogod, kivágod a cuccait az ajtó elé, kipenderíted a csajt, ajtó becsuk, aztán lehet ballagni. Teljesen ingyen van!

Egyértelmű, hogy hajléktalan lesz, ha még a minimálbérből is vonnak neki. Mit kell ezt hónapokig meg évekig húzni?! Kidobod az utcára, aztán csá. Hónapok óta menni akar, ne tartsd vissza!

2017. okt. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!