Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg leírhatatlanul bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg leírhatatlanul bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, hónapok óta be akartam fűzni. Bevallom sok időt vesztegettem az elején de aztán kiderült, hogy ő is belém van zúgva legalábbis nagyon tetszettem neki... Minden jo volt es szep meg mesebe illo amig el nem rontottam... Nalam aludt a hetvegen es dugtunk vegre. Elotte oralisan kenyeztettem es hat ereztem, hogy elegge budi volt. Pedig gyorsan lezuhanyoztunk elotte, igaz aztan filmeztunk, smaroltunk es csak utana csinaltuk. Meg pl kutyusba is ereztem a puncijat. Nem volt veszesen durva csak piciket zavart. Utana is minden rendben volt nem mondtam neki vagy ilyesmi.

Csak az a baj, hogy par nappal kesobb meseltem a dologrol haveroknak aztan kesobb mar kicsit illuminalt allapotban azt is kiejtettem a szamon, hogy budos volt neki. Persze ez valahogy masnak is fulebe jutott es allitolag az egyik baratnoje megtudta de mar valami kiszinezett sztorit es elmondta a lanynak... Irt nekem egy uzenetet amin majd megszakadt a szivem es annyira bocsanatot akartam kerni de mar letiltott mielott irhattam volna. Es sehogy se tudom elerni, irtam egy baratnojenek de nagyon durvan elkuldott... Most mit csinaljak? Csak ket haveromnak emlitettem nem ertem, hogy tortenhetett ez... Ok is meselnek mindent a baratnoikrol csak ok nem tudjak meg ez a kulonbseg. Ezzel most vegleg elrontottam? Vegulis igaz amit mondham, tehat nem en tehetek rola hogy olyan neki. De nem szoltam mert nem akartam megbantani sot nem is erdekelt, mert annyira tetszik, csinaltam tovabb. Erre most ezert igy megharagudni? Majd meg fogom varni holnap egyetem elott, es eloben beszelek vele csak nem tudom mit mondjak, hogy megbocsasson...


2017. okt. 30. 20:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%

Te indítottad a pletykát.

Egy ilyen dolgot nem szabadott volna elmondanod. Én megértem, hogy haragszik... Ja, és nem bocsátanék meg. Ha gombás lesz, vagy kiütések nőnek a punciján, akkor is ország világ előtt leégeted, vagy mi?


22/N

2017. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
De, megaláztad
2017. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
71%
uhh, remelem, a koszonesedet sem fogja fogadni...
2017. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszindulatuak vagytok kar volt kiirni a kerdest.
2017. okt. 30. 21:32
 15/30 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azt a szegény lányt sajnálom...
2017. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
Ez, nem rossz indulat. Te mit szólnál, ha hasonlókat mondott volna a lány a farkadról és körülötted mondogatnák, esetleg meg is bámulnak? Úgy viselkedtél, mint egy ovis. Akár, egy megfázástól is lehet. Sok oka lehet, hogy ép nem olyan az illata, mint amit te szeretnél.
2017. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
16%

Jaja, hüphüp. Szerintem nem volt ebben semmi bunkó. Itt gyakorin meg mindenki túlérzékeny szent tudod. Soha életükben nem mondtak vagy tettek semmi, akárkire is nézve bármilyen bántó dolgot (kivéve persze itt ahol bunkóbbnál bunkóbb stílusban marják egymást egész álló nap).


Mi is kitárgyaljuk a kollgákkal, ha csak férfiak vagyunk, hogy éppen milyen az adott csaj. Nem részletesen, de nagy vonalakban azért odafűzzük, hogy szereti az anált, mennyire szűk vagy ehhez hasonló.

Lányokat is hallottam már egymás között beszélgetni egymás intim életéről és abban sem volt túl sok szemérmesség vagy sejtelmesség.


Büdös volt neki, legközelebb jobban figyel rá. Ezen ilyen halálosan besértődni meg behisztizni maximum egy gyakorikérdéses tudna még.

Abban pedig biztos lehetsz, hogy a lány fülébe BIZTOSAN nem úgy jöttek vissza a dolgok ahogyan azt te mondtad. Ezeket pláne az ilyen jótét lélek barátnőknek lehet köszönni (vagy egy gyakoris lánynak, ők ilyen jóindulatúak).

2017. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
37%
Ne etessétek a trollt!
2017. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%
#17 és meg te beszélsz a gyakorisokról...:) te mi vagy, ha nem az? Az egyetlen rosszindulatú kommentelő ez alatt a kérdés alatt ma te voltál, jár a keksz.
2017. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
15%

#19

Nem. Én voltam az egyetlen aki nem kap empatikus hisztirohamot és sírógörcsöt egy ilyen teljesen bagatell dolgon. Rendezzetek akkor gyűjtést a szerencsétlen lánynak, hogy ilyen mértékű trauma érte most. Tiszta dedó, komolyan.

Sokat itt azt hozzák fel példának, hogy "és mi lenne, ha a lány is kibeszélné...", hát szerintem ugyanúgy ki is beszélte. Itt mindössze annyi van, hogy egy szarkavaró barátnő csinálta azt amihez ért. A legtöbb gyakoris nem ismeri ezt fel mert hasonló az értékrendjük.

2017. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!