Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg leírhatatlanul bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg leírhatatlanul bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, hónapok óta be akartam fűzni. Bevallom sok időt vesztegettem az elején de aztán kiderült, hogy ő is belém van zúgva legalábbis nagyon tetszettem neki... Minden jo volt es szep meg mesebe illo amig el nem rontottam... Nalam aludt a hetvegen es dugtunk vegre. Elotte oralisan kenyeztettem es hat ereztem, hogy elegge budi volt. Pedig gyorsan lezuhanyoztunk elotte, igaz aztan filmeztunk, smaroltunk es csak utana csinaltuk. Meg pl kutyusba is ereztem a puncijat. Nem volt veszesen durva csak piciket zavart. Utana is minden rendben volt nem mondtam neki vagy ilyesmi.

Csak az a baj, hogy par nappal kesobb meseltem a dologrol haveroknak aztan kesobb mar kicsit illuminalt allapotban azt is kiejtettem a szamon, hogy budos volt neki. Persze ez valahogy masnak is fulebe jutott es allitolag az egyik baratnoje megtudta de mar valami kiszinezett sztorit es elmondta a lanynak... Irt nekem egy uzenetet amin majd megszakadt a szivem es annyira bocsanatot akartam kerni de mar letiltott mielott irhattam volna. Es sehogy se tudom elerni, irtam egy baratnojenek de nagyon durvan elkuldott... Most mit csinaljak? Csak ket haveromnak emlitettem nem ertem, hogy tortenhetett ez... Ok is meselnek mindent a baratnoikrol csak ok nem tudjak meg ez a kulonbseg. Ezzel most vegleg elrontottam? Vegulis igaz amit mondham, tehat nem en tehetek rola hogy olyan neki. De nem szoltam mert nem akartam megbantani sot nem is erdekelt, mert annyira tetszik, csinaltam tovabb. Erre most ezert igy megharagudni? Majd meg fogom varni holnap egyetem elott, es eloben beszelek vele csak nem tudom mit mondjak, hogy megbocsasson...


2017. okt. 30. 20:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%
"a legtöbb gyakoris" már megint :) te meglehetősen aktív "gyakoris" vagy. Ha ennyire nem tetszik ami itt megy, miért nem távozol? :)
2017. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
18%
Mert jól érzem magam ennyi ártatlan, tiszta lelkű szent között. Mintha a mennyországban lennék.
2017. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
88%
De még mennyire, hogy az voltál és enyhén fejeztem ki magam. Én a helyében nem is fogadnám a bocsánat kérésedet. Sőt meg sem hallgatnálak. És keresnék mást. 32/Nő
2017. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
19%

Azt a kurta mindenit:DDDD S ezt nem csak a sztorira értem, hanem a rinyálókra:DDD


A lányok ugyanígy pletykálnak a pasikról..., ilyen kibatott álszentségeskedést itt...


Mellesleg, ha valaki a "szennykivezetéseket" nyalja, az ne csodálkozzon ha szagos és az se, akinek van...

2017. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
81%

Meghogy a nok a pletykasak. A pasik tultesznek ezen. Te es a haverjaid is.


A maganvelemenyem, nokent, elkepzelni sem tudnam, hogy olyan helyzetbe keruljek, foleg elso intim eggyuttletlen, hogy budi legyek. A csaj megsertodhet, de illik tudni tisztalkodni. Ha a pasim annyival tisztelne meg, hogy szaglik delen, sem szex, sem tovabbi randi nem lenne.

2017. okt. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
83%

Úgy látom megjöttek a "pasik" is válaszolni. Ordenáré stílusban, ahogy azt kell. Köszönjük, nélkületek nem lett volna ugyanolyan a szent lelkünknek.


Milyen kettős mérce ember? Ha egy nő itt bevallja, hogy félredugott, akkor azonnal ribi, kva, lotyó, stb. Ha egy pasi, hát a pasik már csak ilyenek, nem tehetünk róla, ösztönök ugye, stb.


Tudom, szentéletű vagyok, de én nem pletykálok senkivel semmit, ugyanis gyűlölöm. Aki elhiszi, elhiszi, aki nem nem.

Ennek fényében egy gyökér vagy kérdező, bár ez cseppett sem újdonság.

2017. okt. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
77%

"Mert ha nem lennek ilyen k**va pletykasak es rosszindulatuak az emberek akkor ilyen nem tortenhetne meg"


Kérdező te mesélted el a haveroknak..a pia nem ad felmentést ez alól.Ha nem mondod el, akkor most nincs pletyka sem.Tehát hibáztál, aminek következménye van.

A másik hibát ott követted, hogy nem a lánynak mondtad, akire tartozik.

Egyébként ki kellene deríteni, miért volt büdös.Nem mosta meg rendesen, vagy fertőzése volt?Normál esetben nem büdös, ha rendesen megvan mosva.Büdös lehet egy bakteriális vagy gombás fertőzéstől.Alkoholos mámorban történő pletykálás helyett ennek kellett volna utánajárni...

2017. okt. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
20%

Nnomost, a lányka vagy totálisan igénytelen volt - már ami az intim higiéniát illeti -, vagy konkrétan nemibeteg.

Ennek ellenére volt képe odatartani a gusztustalanul szagló pcsáját.


Ez kábé olyan, mintha te hgyos túrós farokkal mennél dugni meg oráloztatni (és csak azért "kábé", mert az még mindig "csak" undorító, de nem eü-kockázat).


Nem bunkó voltál kérlek, hanem egyszerűen rosszul döntöttél, amikor ennek ellenére betetted a lompost: vagy a fürdőszobába kellett volna küldened, vagy orvoshoz. Oszt' utána nem is lett volna miről beszélni.


Summa summárum: aki rest tisztán tartani a nemi szervét, az vagy ne is mutogassa, vagy vállalja be az ezzel járó lehetséges következményeket.

2017. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem az volt a bunkóság, hogy úgy gondotlad, hanem ilyen dolgot neki illik elmondanod egyedül, nem a haveroknak... te indítottad el a pletykát, felelj is érte. Én se örülnék neki, ha vmi gondja lenne vele a páromnak, és előbb tudnám meg a szomszéd Bözsitől, mint tőle, mert a haveroknak elpofázza.
2017. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
75%

Nem, ha TE nem pofáznál fűnek-fának, akkor nem történhetne meg!


Exem is ugyanilyen szánalom volt, a haveroknak mindent elmesélt a szexuális életünkről, aztán csodálkozott, hogy mikor ezt megtudtam, páros lábbal rúgtam ki.


Tapintatlan, bunkó, szmét dolog, ráadásul ehhez kettőtökön kívül senkinek semmi köze!


De ezt most megérdemelted, viszont az a baj, hogy olyan hülye vagy, hogy nem esik le a tantsuz és neked áll feljebb.

2017. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!