Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a barátnőtöket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a barátnőtöket, ha felszedne jó pár kilót, pedig mindig is vékony alkatú volt?

Figyelt kérdés

Sosem jutott az eszembe, hogy valaha is meg fogok hízni, mert nagyon vékony vagyok... de mi van ha szülés után vagy azalatt elindul a folyamat és 10-20 kilóval több leszek?

Magamra sem ismernék...

Még nem vagyok terhes, de a barátom sokszor mondogatja, hogyha meghízok akkor elhagy. Mindezt vicces formában adja elő, de a lényeg akkor is az marad.



Szóval ha lenne egy nagyon vékony barátnőtök, aki nagyon meghízna, rábeszélnétek a fogyásra vagy elhagynátok? 25N


2017. nov. 1. 12:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj, de szerintem még azelőtt kéne megszabadulnod a "barátodtól", mielőtt gyereket szülsz tőle.
2017. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%

Nem muszáj a terhesség alatt mindent összezabálva viziló méretűre hízni. Hízás = felesleges energiabevitel, magyarul a nők többsége terhesség alatt jóval többet eszik, mint amit a gyerek fejlődése indokolna. Pedig épp akkor lenne fontos a minél tisztább táplálkozás, nem csokit zabálni, de sok nő ilyenkor éli ki, hogy máskor figyelnie kell a kajára. Ezt csak azért írom le, hogy ne szorongj olyasmi miatt, amit a környezetedben látsz, de egyáltalán nem törvényszerűség.


Most hogy ezen túlestünk, nem, nem hagynám el. Főleg nem gyerekszülés után. De ezért is keresek vékony barátnőt, mert ha felszed 10 kilót, még úgy is jó alakja lesz, és 20-nál se dőlnék a kardomba.

2017. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
6%
Adnék neki egy hónapot, és ha nem látok rajta semmi fogyást, akkor repül.
2017. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

"Adnék neki egy hónapot, és ha nem látok rajta semmi fogyást, akkor repül."


Nálam meg a hozzád hasonló repül, de nem 1 hónap, hanem pár órán belül.

2017. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Te is tudod, hogy normális ember nem tesz ilyet. Vagy neked nem rossz abban a tudatban élni, hogy minden más jó tulajdonságod hiábavaló, ha a barátod csak azt nézi, hogy vékony maradj?


Egyébként ilyen alkattal valószínűleg nem fogsz meghízni, és ha fel is szedsz pár kg-t, azt hamar le tudod majd adni. Mondjuk én egy ilyennek akkor sem szülnék, ha biztosan tudnám előre, hogy örökre 40 kg leszek 170 centihez.


22/N

2017. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
16%

#14

A hozzád hasonlónak esélye se lenne engem kidobni pár órán belül, mert legfeljebb annyi időre kellenél, amíg leszopsz :D

2017. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer erről komolyan beszélgettünk a párommal. Ő (férfi) azt nyilatkozta,hogy csakazért mert híztam nem szakítsna velem. Ellenkezőleg. Ha akarnám akkor segítene lefogyni,együtt dolgoznánk rajta. Szerintem ez az egészséges hozzáállás...
2017. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Nnomost, az nem úgy megy, hogy egyik napról a másikra fölugrik húsz kiló, szóval bőven meg lehet állítani idejében azt a folyamatot. Jó közelítéssel azt is meg lehet mondani, hogy mennyi a normál súlytöbblet, ami a terhességgel jár és a szüléssel el is tűnik. Azon felül szok lenni a "maradék".

Szóval elég feltűnő tud lenni, ha pl. a kismama már hat hónaposan húsz kilóval több a szokásos súlyánál, no.


Egyébként aki formában akar maradni, az a terhesség után is visszatalál bele. A szülés nem indít el semmiféle különleges "hízási programot" a nők szervezetében.

Lustaság van kérlek, önzés, meg - a gyerekszülés után megvalósuló - céltalan életvitel. Ja, és egyetlen örömforrásként a kaja.

Ha ez rád nem jellemző, ha egyéb terveid is vannak, mint hogy szülj és ha mindig teszel is a terveidért, akkor sosem lesz gond a súlyoddal.

2017. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Utolsó: járhatnak hormonális változások a terhességgel, ami hízást eredményez, illetve szoptatás alatt nehezebb is fogyni, mint annak abbahagyása után.

Anyukám nagyon vékony volt, 46kg-val esett teherbe, 60kg-val ment szülni, kb 52kg-val jött ki a kórházból. Azonnal sajnos nem megy vissza min azért.

2017. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el: ha úgy gondolja, hogy ez sok neki és vissza szeretne fogyni a megszokott súlyára, támogatnám benne.
2017. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!