Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a barátnőtöket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a barátnőtöket, ha felszedne jó pár kilót, pedig mindig is vékony alkatú volt?

Figyelt kérdés

Sosem jutott az eszembe, hogy valaha is meg fogok hízni, mert nagyon vékony vagyok... de mi van ha szülés után vagy azalatt elindul a folyamat és 10-20 kilóval több leszek?

Magamra sem ismernék...

Még nem vagyok terhes, de a barátom sokszor mondogatja, hogyha meghízok akkor elhagy. Mindezt vicces formában adja elő, de a lényeg akkor is az marad.



Szóval ha lenne egy nagyon vékony barátnőtök, aki nagyon meghízna, rábeszélnétek a fogyásra vagy elhagynátok? 25N


2017. nov. 1. 12:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
64%
Ha elhagy ezért én nsem szülnék neki.Egyêpkênt meg felmerülne bennem hogy csesztetne hogy milyen kövér vagyok fogyjak le de attol mosolyogjak legyek optimista sugsrozzon belőlem az etkedv stb ugy hogy kritizalja a testsulyomat mégha viccesen is adja elő mindezt.Elképzeltem milyen lehet egy ilyen pasi mellett de ez is elég volt.:)
2017. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
az êletkedv*
2017. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
16-os Na bujjál el de gyorsan .Undoritóan viselkedsz nem gondolod!?
2017. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%
Elég gusztustalan egy féreg a te barátod.
2017. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem akartam valaszolni, de megihletett az, amit tobben allitanak, hogy a terhesseggel kapcsolatos hizas csak igenytelenseg. Csak lombikkal lehetett gyerekunk, ferjem "hibajabol". De ugye akkor is a not tomik hormonokkal. Engem viszont annyira kikeszitett, annyira felboritotta az amugy addig jol mukodo rendszert, hogy a vegul sikeres lombik es a szules utan ott alltam plusz 30 kiloval. Es a gyerek 8 honapos korara kezdtek csak rendbejonni a hormonjaim. Eselyem se volt addig fogyni. Plusz 30 kilorol beszelunk. A ferjemnek meg se fordult a fejeben, hogy emiatt elhagyjon. Sot! Tamogat mindenben, soha egyszer nem hallottam panaszkodni emiatt. A szex is ugyanolyan jo es rendszeres, mint elotte. Most mar haladok a fogyassal, 15 kilonal tartok, meg 15 le fog menni. O pedig buszke es halas. A te parod hozzaallasa aggaszto. Gyerekes, nem erett egy komoly kapcsolatra. En nem alapoznek ra egy eletet, de te tudod.
2018. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!