Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hény évesen engednétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hény évesen engednétek meg a lányotoknak, hogy a fiújánál aludjon?

Figyelt kérdés

az én lányom 15 a barátja pedig 18

amúgy rendes srác, végülis megbízok bennük és jó a kapcsolatom a lányommal

most ezt kérte tőlem

szerintetek?


2010. máj. 30. 18:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

barátnőm 15 éves és már aludtunk együtt többször is


14/F

2010. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát manapság már az ilyet nehéz korhoz kötni! Én 16 voltam amikor a szüleim megengedték, hogy ottaludjak egy hétvégét a barátomnál! Sokat harcoltam ezért, sokat veszekedtünk... a srác messze lakott tőlem, diákotthonba ismerkedtünk meg és amikor eljött a nyár nehezen ment a dolog! Először anyuék vittek el kocsival, hogy azért mégiscsak lássák hogy hol meg kikkel lesz a lányuk! Utána is aludtam ott töbször, de ki volt kötve hogy nem lehet minden hétvégén, ami igy utólag nézve jó és jobb is volt igy! Most is néha ottalszok a barátomnál,de nem minden hétvégén, hogy szépen lassan alakitsam ki az igazi társas kapcsoltatot, pedig ő már külön is lakik a szüleitől!

Valószinűleg szexelni is akarnak, ugyhogy inkább üljetek le beszélgeni és szerintem ez a nem lehet minden hétvégén is egy jó dolog! Nem vagyok szülő, de remélem segitettem...

22/L

2010. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

mondom nem ezzel a szex dologgga van a gond

meg hogy úgyis megtennék blabla tudom

de az sem jó amit 1ik előző írt, hogy akkor legalább nyugodt körülmények között

mert végülis azt amúgy is megtehetik este 10ig, mert nem szoktam rájuk nyitni soha

azóval biztos nem ez az okuk

de én még oylan korainak érzem

főleg, hogy én anno 21 voltam ilyenkor

2010. máj. 30. 18:36
 14/22 A kérdező kommentje:

kedves 18:35

ez lehet jó 5let

hogy kikötöm neki, hogy lehet, de nem minden 7vgén és ne legyen rendszer hanem mondjuk ha valai esemény van náluk vagy ilyesmi

2010. máj. 30. 18:38
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szextől nem félted semmi akadálya... Gondolj csak bele milyen jó érzés valaki karjában aludni akit szeretsz. Egész este együtt lehetnek, nincs kötöttség hogy mikor kell hazamenni stb... Szerintem nyugodtan.
2010. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom...nem sértésből, de nem most kellene ezen elgondolkodj...én teljesen ellene vagyok az ilyen együtt alvásos menetnek, pedig még fiatal vagyok én is (20). 15 évesen gyerekről van szó...szerintem cseppet sem elfogadható "társadalmi szempontból" az más, hogy manapság a média és minden ezt erőlteti, meg itt a gyakorikérdéseken is az emberek 8o%-a szerint is normális. Nem tudom, ahol én lakom ez annyira nem normális és hétköznapi...szerintem egy 15 éves lány aludjon otthon, mert otthon van a helye...különben én elég közönségesnek nézném azt a lányt aki 15 évesen a barátjánál alszik...aztán ha szakítanak majd alszik a következőnél, mire nagykorú lesz megjár egy jó pár családot. Én semmi jót nem gondolnék egy ilyen lányról.

Nekem 16 éves korom óta van párom, de sosem aludtam náluk, (pedig most már senki nem lenne ellene). Az az igazság 18 éves korom előtt meg sem fordult e fejemben, habár lett volna rá alkalom. Azt hiszem tudtam már akkor, hogy mik az értékeim. Ezt a párom is látta...és soha nem bántam meg a döntésemet. Sokkal jobb volt akkor együtt aludni, mikor már nem kellett engedélyt kérni anyutól-aputól, nem kellett "bújkálni", én dönthettem magamtól és anyuci-apucival nem futottam össze a reggeli kávénál...


Én nem szólhatok bele mit csinálsz a lányoddal, Te egy véleményt kértél én válaszoltam...aztán úgy is elengeded, a te lányod, a Te döntésed.

Üdv

2010. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
szerintem nyugodtan megengedheted. a mai világban ez már normális. Ha meg nem a szexszel van a gond akkor nincs gáz.
2010. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen aludtam először együtt a barátommal és akkor már jócskán túl voltunk a szexen,szóval nálunk sem erről szólt a dolog. Egyszerűen csak vágytam rá,hogy odabújhassak hozzá éjszaka, de mi már ekkor majdnem egy éve együtt voltunk,úgyhogy lehet,hogy fiatal voltam,de a kapcsolatunk megérett rá és ezt anyukám is belátta. Most már 3 éve együtt vagyunk,de még most sem olyan sűrű a dolog.

Szóval szerintem ne az legyen a döntő érv,hogy hány éves,hanem,hogy milyen komolynak látod a kapcsolatukat.

Ha csak 1-2 hónapja vannak együtt,akkor még nem kéne,mert mire fognak vágyni később,ha mindent megkaphatnak?!

18/L

2010. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 évesen aludtam együtt először fiúval (ma már együtt élünk), de a fiú aludt nálam....:):):) (ő 23 volt akkor)

Csak gondoltam megosztom Veled ezt az ötletet, hogy esetleg a fiú is ottaludhat....:)

21/L

2010. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó előtti! Nem egészen értelek! 16 évesen túl voltál a szexen, csak pont az ott alvás ellen van kifogásod?

Tehát jobb 9 és 10 óra között dugni egyet gyorsan, utána + gyorsan hazamenni? Akkor már inkább aludjon ott! Ezt mondom úgy, hogy 3 nagylányom van, és a legkisebb is elmúlt 14. Már komolyan fiúzik, de ha lenne egy komoly kapcsolata, mondjuk fél év, addigra már 15 lenne, minden további nélkül megengedném.

Mi a nejemmel megfogadtuk anno, hogy nem leszünk maradiak. Ő 15 volt, én 20. Még az eljegyzés után sem engedték meg hogy ott aludjak. Persze, azért nem éltünk remete életet, jól éreztük egymást.

És tényleg igaz, hogyha akarják, úgyis megteszik. Akkor már inkább ágyban párnák között. Ne kelljen már nekik is folyóparton, szakadó hóban egy padon együtt lenni!

Úgyhogy kedves kérdező, sztem nyugodtan hagyd, főleg ha ismered a srácot is.

Remélem segítettem.

2010. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!