Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hény évesen engednétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hény évesen engednétek meg a lányotoknak, hogy a fiújánál aludjon?

Figyelt kérdés

az én lányom 15 a barátja pedig 18

amúgy rendes srác, végülis megbízok bennük és jó a kapcsolatom a lányommal

most ezt kérte tőlem

szerintetek?


2010. máj. 30. 18:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam,hogy a kapcsolat milyenségétől függ, mert nem mindegy,hogy pár hete vannak együtt és úgy akarnak együtt aludni,vagy tényleg huzamosabb ideje (fél évnél több), ugyanis ha már az elején minden megadatik nekik,akkor mire vágyjanak később?

Nem vagyok ellene abszolút,csak azt mondtam,hogy nálunk előbb megtörtént a szex,mint,az együtt alvás és nincsenek rossz emlékeim arról,hogy délután bújtunk ágyba a párommal. Viszont azt tudom,hogy amikor végre együtt aludhattunk,akkor nagyon örültem!

18/L

2010. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Jah és attól még,mert nem alszanak együtt még nem kell padon meg mit tudom én hol csinálni,mi is ágyban, párnák közt csináltuk,csak nem este, hanem délután. Különben meg egy szóval sem ellenzem az együtt alvást,csak elmondtam,hogy szerintem mik lehetnek a szempontok ilyen esetben.

18/L

2010. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!