Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A vőlegényem próbál elválasztani a 10 éves lányomtól.

Figyelt kérdés
A fiamtól többé kevésbé már sikerült neki. Ő 18éves. De a lányom még kicsi
2017. nov. 2. 21:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%
Összepasszoltok!
2017. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos, hogy így kell gyerekeknek felnőni. Pont az nem áll ki mellettük, értük, akiben a legjobban megbíznának.
2017. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld ezt meg gyerekeiddel, miután külön mentetek mostani vőlegényedtől.

Minden rendben lesz, csak ne halogasd napokig.

2017. nov. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Kűdd a faxba, ahogy azt egy nárcisztikus egoistával ill.
2017. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! gyönyörű anya vagy!!!
2017. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem tudjátok milyen anya vagyok, ugyanis nem ismertek. Arról van szó, hogy a gyerekeim nem szeretnek odajönni hozzá.

Nem. Egyáltalán nem tart el és nem pénzel. Sőt ha elmegyünk valahova mindenki fizeti a saját részét, vagy én fizetek mindent. Úgyhogy talán nem kéne ismeretlenül megkövezni. Csak unom hogy hol a párom után kell két kézzel nyúlnom, hol pedig a gyerekeim után

2017. nov. 3. 13:24
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben az volt, hogy a vőlegényed próbál elválasztani a gyerekedtől. Nem az, hogy a gyerekeid nem akarnak hozzá menni. De nyilván ennek is oka van, hogy egyik gyereked sem fogadja el.

Ilyen pár nekem nem kellene, akinek nem kellenek a gyerekeim. Nem hogy még "nyúlnék utána". Nyúljon ő teutánad, és a gyerekeid után!

2017. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Amikor megismerkedtetek, te akkor is 2 gyerekes anya voltál, így ismert meg. Ő ezt nem fogadja el, leválasztaná rólad a gyerekeidet.

Te meg pénzeled, fizetsz helyette??

Nem ismerünk, de nem is akarnálak megismerni...

2017. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudjátok milyen anya vagyok, ugyanis nem ismertek."


1. Ez egy anonim oldal, senki nem ismer senkit, csak az alapján, amit leír magáról, meg arról, akiről a kérdést írja.

2. Most akkor fuss neki még egyszer, jó? És ne próbáld meg félrevezetni a válaszolókat, mert amit a kérdésben leírtál, az nem ugyanaz, mint az, hogy a fiad nem akar menni.

3. Mivan a lányoddal most akkor, nem értem?!

4. Én még így is sz...r anyának gondollak.

2017. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
68%

Kicsi csillag, ugye tudod, hogy f...sza minden férfinak van, azoknak is, akik normálisan tudnának viszonyulni a gyerekeidhez?

Na most meglepődtál ugye? Hűűűűha...

2017. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!