Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny? Külső szemlélőként mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal, együtt is élünk. Tavaly tavasszal szakítottunk, mert lebukott, hogy udvarolt egy kolléganőjének, meg akart csalni. Eleinte tagadta, meg azzal védekezett, hogy "bebeszélem magamnak" (már én is elhittem, hogy csak én képzelem bele), de "feltörtem" a telefonját, amiben benne volt a beszélgetés, ahogy fűzte a csajt... Szakítottunk és fél évig külön voltunk, közben ő folyamatosan próbált békülni. Végül megbocsájtottam neki és meg is kérte a kezem.

Ez volt 1 éve. És most megint "rosszat érzek". Már vagy 2 hónapja nem is szexeltünk, minden kis hülyeségen veszekszünk, ráadásul ő rögtön nagyon durva dolgokat vág a fejemhez minden kis hülyeség miatt. 10 perc múlva meg már így szeret meg úgy szeret... Ráadásul elfelejtett kilépni a Facebookjából a céges laptopomon, én meg belenéztem, és láttam hogy egy csajjal (aki egy újabb munkatársa) csetelt... De semmi olyat nem írtak egymásnak... haverjánál volt autót szerelni, azt írta a csaj, hogy ha rossz az autó akkor ne induljon el hosszabb útra, párom erre azt írta, hogy nem az ő autóját csinálták, hanem a haverjáét, a csaj meg írta erre, hogy azt hitte hogy az övét szerelik, annyira bele volt mélyülve a szerelésbe.

Nem tudom mit csináljak most. Ha rákérdezek, én leszek megint a rossz aki nem tud megbízni benne - ha meg van is okom a bizalmatlanságra, úgyis letagadná...


Nektek mi a véleményetek?


2017. nov. 6. 21:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

- Szerintem semmiképp nem kellett volna feltörnöd a párod telefonját. Akkor sem ha esetleg gyanakodtál vagy a szavaiból azt szűrted le,hogy megcsalt stb. Szóval bármi is legyen az oka a telefon az a TE csakis a te tulajdonos a személyes tárgyad. Ennyi privát szféra kell mindenkinek. Nekem is van telefonom mégsem mutogatom a páromnak,hogy kivel mit chatelek vagy kit lájkoltam be instagrammon,mit néztem meg utoljára a neten és melyik videóra kattintottam utoljára. Nincsen mit rejgetnem,de ennyi szabad teret adni kell a másiknak. Vagy mindig felette kell őrködni? És ha szeret meg nem csalna meg úgy se akkor megmondja a jelszavát és megnézhetem a telóját! Ez elég gyerekes hozzáállás lenne. Ha kéri,nem köveletőzik akkor megengedem,hogy megnézze a telómat. Volt is rá példa,biztos le csekkolta,hogy kivel mit beszéltem,de nekem olyan tiszta volt a lelkiismeretem mint a fehér hó. Mégsem szeretném ha azon kapnám a barátomat,hogy az én telefonomban túrkál,feltöri az adataimat,vissza él a helyzettel,mert ő megteheti alapon úgy gondolja,hogy neki ez jogában áll ilyen gyanús eset fennt álltakor. Hát szerintem erre nincs mentség. Nagyon undorító dolog! Végső esetben is egy hosszabb beszélgetésre lett volna szükségetek,határozottan el kellett volna mondanom,hogy ez és ez lesz ha nem lesz veled őszínte és nem mondja el mi folyik itt.Szerintem ha eléggé ismered már a másikat hamar levágod ha valamiben hazudik,kertel rébuszokban beszél. Nyilván nem vallotta volna be,hogy megcsalni készül és főzi a macát. De én egy beszélgetés után leszűrtam volna,ha ott valami nem stimmel. Akkor pedig szakítottam volna! Aztán ha igazam volt akkor tényleg összejött a csajjal vagy meg.ta. ha nem? Akkor is jól jártam,mert levontam a tanulságot és nem bíztam eléggé a páromban. Változtatnom kellenne abban az esetben,hogy a következő kapcsolatban ne forduljon elő ilyen.


Az első válaszólonak meg igaza van. Az eljegyzés inkább lekenyerezésnek tűnik. Manipulatív felületes buta ember ez a csávó.


L

2017. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!