Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny? Már belebolondulok. (főleg férfiak írjanak)

Figyelt kérdés
Megpróbálom összefoglalni a lényeget. Mielőtt osszejottem a barátommal neki volt előttem egy futokapcsolata pár hétig, de nagyon beleszeretett a lányba. Úgy volt hogy komolyan osszejonnek stb. De aztán a csaj egy másik férfit választott. Én nem vagyok hülye. Tudom hogy egy ilyen eset mely nyomot hagy egy emberben, a beteljesuletlen szerelmek ilyenek. Amikor osszejott velem a barátom, még akkor sem volt túl azon a lányon, állandóan nézegette Facebookon őt is és az új barátját is. Eltelt 2 év és ott tartunk, hogy már kitorolte a lányt az ismerősei közül (ez is erdekes) de már nem egyszer rajtakaptam hogy nézegeti meg mindig, volt hogy kimondottan a kapcsolati státuszát. Amikor erre rakerdeztem hogy miért van, jött az hogy miért feltekenykedek és hogy bebeszelek magamnak dolgokat...tehát választ nem kaptam. Az egy dolog hogy onbizalomhianyos vagyok és van rá példa hogy tulreagalok dolgokat, de ebben az esetben úgy érzem jogosan. Fiúk, lehetséges az hogy inkább benne vagytok egy biztos és nem bántó kapcsolatban, mert féltek a további sérülésektől, de vágytok arra a lányra aki fájdalmat okozott? Lehetséges hogy nem lépett túl? Én úgy érzem sokszor hogy nem szeret igazán (akit érdekel annak privátban is kifejtem, szívesen beszélgetnék erről ), viszont annyira biztosan állítja hogy szeret, és hogy velem képzeli el az életet, hogy megpuhulok..
2017. nov. 7. 09:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tök mindegy szerintem hogy a csajért, vagy csak a rá vetitett képért rajong, a lényeg, hogy nincs ott veled 100%-ban a kapcsolatban!

Ezek alapján döntsd el, hogy mit szeretnél: 2 éve küzdesz ez ellen a "szellem" ellen (a csaj még csak nem is tehet róla, ha belegondolsz), vagy ráébreszted a párod, hogy mit veszit el..

2017. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ő lelkileg nem a tied abban biztos lehetsz. Volt egy nő akibe belezugtam, volt egy rövid kapcsolatunk is de én nős voltam így a családot választottam annak ellenére hogy nekem is nagyon fájt a szakítás. 10 évig nem találkoztunk. A feleségem elvált, az ex szerelmem megkerestem és összeházasodtunk. 10 évig sem én sem ő nem bituk elfelejteni egymást
2017. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Most a kommentelő ferfiak 2 verziót vázoltak fel : egyik oldalról hogy lehetséges tullepni rajta, másik oldalról hogy nem. Van aki kepes tullepni a beteljesuletlen szerelmen, míg másoknak nem sikerül. Innentől rajtam múlik hogy eldontsem, hogy az én párom melyik kategóriába tartozik, de sajnos pont ez az amit nem tudok eldonteni.
2017. nov. 7. 14:39
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem azt kell eldöntened, hogy hova tartozik! Az az ő dolga. A te döntésed csupán annyi, hogy akrsz-e egy olyan kapcsolatban maradni, ahol egyértelműen nem 100%-ban elkötelezett a párod, érzelmileg nincs jelen?
2017. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Pedig ezt neked kell, mi nem ismerjük csak mait leírtál annyira. Ha nem tudsz dönteni akkor beszélgess vele a témáról komolyan, akkor úgyis eldől a mérleg serpenyője vagy ide vagy oda
2017. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Már belátom hogy hiba volt kiírnom ezt a kérdést. Ez alapján amit kiirtam nyilván ez a kép jön le hogy nem szeret. De szerintem a dolgok nem ennyire feketék és fehérek. Ez a történet az életünk egy szelete, nagyon kicsi része. Emellett a mérleg másik oldalán nagyon sok pozitív dolog áll, ami egyelőre nagyobb súlyt képvisel. Ha nem is szerelmes belém, abban biztos vagyok hogy szeret. Sok mindent ateltunk már együtt, teljesen megnyilt előttem, láttam a legmélyebb hullamvolgyeiben és ő is engem. Ne legyen kétségetek, és ne legyetek naivak.. Olyan nincs hogy a párotok nem vonzódik egy nőhöz se és nem nézegeti a közösségi oldalakon.. Az én esetemben abba gondoltam bele, hogy tegyük fel szakítunk, de találok e majd olyat aki SZENT? És akinek nem lenne olyan nő az előéletéből akire gondolhatna? Hát nyilván nem. Akkor ezek után kérdezem attól aki így tanácsolta, hogy miért jobb kilépni ebből a kapcsolatból? Amit én tenni fogok hogy megpróbálom a legjobb formámat hozni, és ha még mindig nem lesz mellette önbizalmam akkor lépek.. Mert egyébként nem hangsúlyoztam eléggé hogy nagy gondok vannak az onbizalmammal. Ha pedig valakinek gond van az onbecsulesevel az könnyen kreal a fejében dolgokat amik nem is léteznek és hiszi hogy nem elég jó eléggé pl a párjának, ergo ebből fakad az is hogy úgy gondolja, hogy a szerelme sokat gondol régi szerelmére és szívesebben lenne vele...
2017. nov. 7. 15:31
 17/20 anonim ***** válasza:

Így már mindjárt más a helyzet. Nekem is volt időszakom hogy túlgondoltam a dolgokat, nagyobb jelentőséget tulajdonítottam az apró dolgoknak mint ami valójában volt mögötte. Elmúlt ez a periódus mostmár tisztán tudok örülni a kapcsolatunknak.

Próbálj meg csak a jó dolgokra gondolni, az apró dolgokba ne gondolj bele olyanokat amik nem léteznek, mert akkor boldogtalanság vita féltékenység lesz az eredmény.

Örülj felhőtlenül a kapcsolatodnak.

2017. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nincs túl rajta és ne haragudj de te csak egy pótlék vagy neki,ha szabad lesz a csaj biztos hogy ráhajt!
2017. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én csak azt a nőt nézem rendszeresen meg, akihez azonnal visszamennék ha csettintene. Volt azóta több barátnőm és mindegyiket nagyon szeretem, és mindent megtennék értük, azzal nincs probléma.


Ha félévente egyszer megnézek valakit az nem jelent semmit. De ha havonta vagy gyakrabban, az jelent igen.

2017. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Már többször volt szabad a csaj, de nem hajtott rá...
2017. nov. 9. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!