Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem normális, hogy zavar, hogy a párom előttem több lánynak is udvarolt? Hogyan józanodjak ki?

Figyelt kérdés

Az előzményekről annyit, hogy a páromnak van egy lány barátja, akire nemrég picit féltékeny lettem, mert nem tudtam miről is szoktak néha többet is irogatni.

Elmondtam a páromnak, hogy kissé félelmeim vannak, ő pedig, hogy megnyugtasson azt mondta nyugodtan olvassam el mit is beszélnek, igy nem lesznek kétségeim.


Bele is kezdtem olvasni, és tényleg nem volt semmi érdekes téma mióta velem van. De annyira belemélyedtem, hogy feljebb és feljebb görgettem a beszélgetést.

Akkor még nem voltunk együtt... s olyanokat találtam, hogy a párom irta a lánynak hogy épp kinél próbálkozik és hogy alakul. Volt egy lány akivel rövid ideig együtt voltak, aztán ő szakitott... majd próbálkozott még kb három lánynál és irta, hogy xy-nál sem lát jó jeleket igy nem erőltet semmit stb. S aztán megismert engem és nekem kezdett el udvarolni.

Ugye a hülye női agyam elkezdett közben dolgozni, és olyanok jutottak eszembe, hogy ő előttem vette sorba a lányokat és azzal maradt aki végül leállt vele(ergo velem?) tehát, hogy neki mindegy volt kivel, de próbálkozott és akivel összejött úgy maradt? (mivel mind környékbeli lányok és ismerem is őket)

Viszont próbálok logikusan is gondolkodni, hogy végülis a férfiaknak kissé nehezebb a dolguk, mert ők kell párt keressenek, mi nők(általában) várjuk a 'felkérést' .


Csak most mind az jár a fejemben, hogy egy "nincs ló, jó a szamár is " vagyok... pedig a megismerkedésünk olyan szép volt, meglátott valahol és aztán folyton keresett mig megtalálta egy elérhetőségem. De ezt nem tudom kiverni a fejemből, mit tanácsoltok? 20L


2017. nov. 8. 11:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Evolúciós dolog, hogy a férfi udvarol. Mivel ti nők nem teszitek, így nekünk (vagy a barátodnak) kell. Ha nem udvarolt volna, mégis hogy jött volna össze veled? :D Amúgy nem te vagy az egyetlen nő aki nincs képben a férfiak működésével. Nemrég társkeresőn 'vesztem' össze valakivel, mert nem értette, hogy miért írtam közel 100 nőnek eddig levelet (régóta vagyok fent)... nos ezért.


Nem hülye az agyad, sorban haladt igen. Egy férfinál máshogy működik a párválasztás. Pontosabban mivel párt a nő választ így kb sehogy. Megy addig ameddig nem talál olyat aki neki is bejön és a másik is akarja.

2017. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Neked senki sem tetszett előtte?
2017. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ez így van.Azzal van éppen aki megáll neki.
2017. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%
Nem normális. Ahogy az sem, hogy átolvastad a privát beszélgetéseit. Betegesen féltékeny és gyerekes vagy. Ez van.
2017. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%
Ne hallgass Jaguárra. Egy érzelmi zsákutca a tag. 😂 Szerintem túlkombinálod a dolgot, azt mondom menj ki hangyát szedni boxkesztyűben, ha ideges vagy.
2017. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%

"Csak most mind az jár a fejemben, hogy egy "nincs ló, jó a szamár is " vagyok..."


Üdv az emberiség 90%-ában :D

2017. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nő vagyok de csak azt tudom kérdezni hogy tud valaki ennyi idiótaságot összekombinálni. Veled van? Igen. Nincs gond? Nincs de muszáj csinálni
2017. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Engem kérlek ne sértegess a "hülye női agyaddal", jó? Mert, amit annak nevezel, az a te hülye agyad és nem a többi értelmes nőé.


Teljesen feleslegesen hisztizni. A legtöbb nő kezét-lábát odaadná egy ilyen aranyos pasiért, aki még az üzeneteit is megmutatja, hogy bízz meg benne. Azt javaslom inkább, hogy állítsd le az agyad erről a témáról és inkább foglalkozz mással.

2017. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#15

Pont az itt gyakran jelenlévő, kesergő, erősen szucicid hajlamú "kedves" férfiak az érzelmi zsákutcák.

Mellesleg ő fogalmazott így, én csak őt idéztem. A válaszod pedig inkább téged tükröz úgy mint egy érzelmileg zsákutca embert, de mindegy.

2017. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Szó sincs múlti időről, ő most is udvarol több nőnek mert férfi. Aki egy nőnek kell, az a legtöbb nőnek kell - így meg is teheti. Teljesen normális, hogy összejár rajtad kívül más csajokkal is, gondolom fiatal és életerős.
2017. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!