Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem normális, hogy zavar, hogy a párom előttem több lánynak is udvarolt? Hogyan józanodjak ki?

Figyelt kérdés

Az előzményekről annyit, hogy a páromnak van egy lány barátja, akire nemrég picit féltékeny lettem, mert nem tudtam miről is szoktak néha többet is irogatni.

Elmondtam a páromnak, hogy kissé félelmeim vannak, ő pedig, hogy megnyugtasson azt mondta nyugodtan olvassam el mit is beszélnek, igy nem lesznek kétségeim.


Bele is kezdtem olvasni, és tényleg nem volt semmi érdekes téma mióta velem van. De annyira belemélyedtem, hogy feljebb és feljebb görgettem a beszélgetést.

Akkor még nem voltunk együtt... s olyanokat találtam, hogy a párom irta a lánynak hogy épp kinél próbálkozik és hogy alakul. Volt egy lány akivel rövid ideig együtt voltak, aztán ő szakitott... majd próbálkozott még kb három lánynál és irta, hogy xy-nál sem lát jó jeleket igy nem erőltet semmit stb. S aztán megismert engem és nekem kezdett el udvarolni.

Ugye a hülye női agyam elkezdett közben dolgozni, és olyanok jutottak eszembe, hogy ő előttem vette sorba a lányokat és azzal maradt aki végül leállt vele(ergo velem?) tehát, hogy neki mindegy volt kivel, de próbálkozott és akivel összejött úgy maradt? (mivel mind környékbeli lányok és ismerem is őket)

Viszont próbálok logikusan is gondolkodni, hogy végülis a férfiaknak kissé nehezebb a dolguk, mert ők kell párt keressenek, mi nők(általában) várjuk a 'felkérést' .


Csak most mind az jár a fejemben, hogy egy "nincs ló, jó a szamár is " vagyok... pedig a megismerkedésünk olyan szép volt, meglátott valahol és aztán folyton keresett mig megtalálta egy elérhetőségem. De ezt nem tudom kiverni a fejemből, mit tanácsoltok? 20L


2017. nov. 8. 11:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%
Ha egy férfi egyszerre csak egy nőnek udvarolna, akkor az élete 90%-ában nem lenne párkapcsolata.
2017. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nőként mondom hogy ez irreleváns. Az, hogy valakinek udavarolnak, még nem jelenti azt hogy halálosan szerelmesek és az illetővel akarják leélni az életüket. Ez a romantikus filmek marhasága, hogy az érintetlen férfi és nő egymásrí találnak, első pillantásra szerelmesek lesznek, a férfi megküzd minden akadállyal és utána boldogan élnek amíg meg nem halnak.

A valóságban ez úgy néz ki, azoknál a pasiknál legalábbis akikkel dolgom volt, hogy meglátnak valakit, aki szimpatikus nekik. Vagy külsőre, vagy külsőre és belsőre valamiért felkelti a figyelmüket. Megpróbálnak lépni, és az esetek többségében zsákutca. Mert a nő foglalt, nem jön be neki a pasi, kiderül róla menet közben valami rossz tulajdonság, vagy rájönnek hogy nem egyeznek az elveik. Elvégre attól, hogy ránézel valakire és kedves arca van, bőven lehet hogyteljesen más elképzeléseitek vannak már a következő 5 évre is. Ilyenkor nyilván értelmes ember nem kapaszkodik a halott kapcsolatba, hanem továbblép, és keres egy következő szimpatikus nőt.

Ez nem "nincs ló, jó a szamár is", hanem "nincs szőke herceg fehér lovon és Disney házasság, jó lesz a való élet is"

2017. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, sikerült megnyugtatnotok!


Így utólag is elnézést kérek, ha valakit megsértettem azzal a kijelentéssel, de nem általánosságban értettem a nőkre, hanem, hogy az én "hülye agyam" és nem az "okos agyam" működött per pillanat. Nem zárom ki, hogy sokaknak mindig sikerül az 'okos felükkel' gondolkodnia.

Nekem néha nem, és ilyenkor a túlgondolás megy nagyon.


Lehet benne valami, amit az egyik hozzászóló írt, hogy amiért erkölcsileg komolyabb vagyok, azért gondolhattam ezt. Nekem se volt egyéjszakásom és sosem tudtam könnyen megnyílni senkinek, vagy legalábbis nem 'futottam' férfiak után és sértve fogadtam,hogy a párom meg igen

Végülis ha ő is úgy tesz mint én, soha nem talált volna párt...

Illetve nekem előtte volt egy komolyabb kapcsolatom, az is kb ilyen hülyeség lenne ha most ő megsértődne, hogy nem csak rá vártam az évek alatt és összejöttem valakivel.

Mostmár kezdem felfogni, hogy hülyeségen agyaltam, csak kicsit fájt a büszkeségemnek, hogy talán azok a lányok(akikkel próbálkozott) azt gondolhatják hogy ők elsőbbségben voltak és csak aztán kötött ki nálam a párom de ők hamarább megkaphatták volna... Viszont azt is gondolhatják, hogy milyen jó kapcsolatunk van pár éve és mennyire szeret engem, szóval hogy mit veszitettek.

2017. nov. 9. 08:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!