Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még menthető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még menthető?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal lasaan 3hónapja interneten keresztül, de a távolság miatt még nem találkoztunk. Valahogy sosem jött össze. Aztán kezdődtek a veszekedések,aztán mindennaposak lettek,és ma eljutottunk arra a szintre,hogy letörölt.. azóta beszéltünk, de már milyen olyan egyhangú,és annyira szar.. jövőhéten elmennék hozzá,szerintetek ez még menthető? Talán helyrehozhatnánk ha mindent élőben megbeszélünk? Rajtam nem múlna,de rajta látom,hogy reményt vesztett..
2017. nov. 8. 22:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és igen,ő is lány,és én is. (18,19)
2017. nov. 8. 22:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tök felesleges. Az ilyen távolság miatti nem találkozásokra alapuló "kapcsolat" többnyire így végződik. Keress valakit a közelben.

21N

2017. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Ha nem is ismered és már veszekedtetek akkor mi lesz később?
2017. nov. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes ebbe a dologba több energiát ölni. 3 hónap alatt nem tudtatok találkozni, ez a probléma továbbra is fenn fog állni. Inkább keress olyat, akivel a találkozás is megoldható.
2017. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is találkoztatok még de mindennaposak a veszekedések?Azt meg hogy???Ez így nagyon gyerekesen hangzik.
2017. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam megírom,azóta találkoztunk, és együtt vagyunk,minden csodás.😊
2017. dec. 10. 21:38
 7/8 A kérdező kommentje:
És még a mai napig is :D
2018. máj. 10. 23:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Még mindig.
2018. aug. 15. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!