Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők a ti párotok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők a ti párotok vagy akár férjetek is szokott beleszólni az öltözködésetekbe? Ti, hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne, hogy ezt a kérdést sokan elbagatellizálják majd, őket is megtudom érteni, de tudom, hogy van még más is aki ilyen problémában "szenved". 21 vagyok és több mint 3 éve vagyunk együtt a párommal (ő 23 éves). Gimis végzős évben ismerkedtünk meg, és kezdtünk is el járni, mint legtöbb fiú, ő is az alakomra, és a dús kebleimre lett először figyelmes (18 éves korom óta öltözködök úgy, hogy szexi, testhez simuló, mellett ki is emelő felsőkben járok) az első 1-2 évben még büszke is volt, hogy az utcán mindenki megnéz, legyen fiú vagy lány, sok férfi be is szólt mikor a párom is velem volt, azonban ezt én nagyon meguntam, illetve nagyon dühített, hogy nem öltözhetek kedvemre. Ha bármilyen nyakig érő felsőt vettem fel, sokan még úgy is beszóltak elég perverz dolgokat. Azonban meguntam, hogy rejtegetem a testem. Tegnap bulizni mentünk a párommal, és ismerősökkel, megint nem látszott semmi a mellemből, persze a felső alatt igen csak dudorodott a mellem, a páromat pedig már ez is zavarta. Mai napon vásárolni mentem a párommal, és több szexi felsőt is találtam, olyanokat amiket imádtam hordani régebben, és extra jól néztem ki bennük, viszont párom meg sem engedte, hogy felpróbáljam, teljesen kiakadt, hogy én miért akarok ilyen szexi lenni, biztos másnak akarok tetszeni, és én CSAK neki tetszhetek, és „mutogathatom magam”. Elég féltékeny barátom ez tény, viszont ugyanakkor ő hatalmas szeretettel néz más lányokat ilyen szexi felsőkben, mai napon sok lányt megnéztem, és 10ből legalább 6 lány igen kipakolta a melleit, még akkor is ha nem is volt mit kitenniük, a tegnapi bulin pedig 10ből 10 lány volt olyan szexi felsőben ami már tényleg nem ízléses semennyire. (Én mikor szexin öltöztem, mindig figyeltem elég erősen arra, hogy azért elég ízléses legyen.) Egy barátnőm 2 éve van férjnél, és az ő férje ha jól tudom arab (de ezt nem tudom 100%-ra), náluk mindennaposak az ilyen viták, de náluk megértem, mert a férfinak ez benne van a vallásában is, és ő így lett nevelne, na meg rá nem néz egy nőre sem, csak a feleségére. A fő bosszantó számomra ebben az egészben, hogy párommal megyek bárhova, és rajtam egy olyan felső ami nem hogy kiemelné az alakom, hanem inkább rejti, és elsétál vagy épp leül mellénk egy olyan lány akinek ki van rakva, barátom egyből arra a lányra kezd figyelni, én meg mintha kb ott sem lennék…persze utána úgy tesz mintha ez meg sem történt volna, vagy elnézést kér, és bizonygatja, hogy neki nem kell más csak én, de hát nem tud parancsolni magának, hogy ne nézegessen, illetve, hogy ezzel még nem csalt meg, na de mindegy, ezzel eltértem egy kicsit a témától. Van itt olyan aki tudna nekem egy frappáns megoldást ajánlani? Valami olyat, hogy kedvezzen nekem, de ugyanúgy a barátomnak is.
2017. nov. 12. 21:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
:D Oh te szegény! Rakd ki nyugodtan a cscsdet!:D
2017. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nőjj fel. Ez szerintem mindkettőtöknek hasznos lenne.


Hordj nyugodtan olyan ruhákat, amikben jól érzed magad. Ha neki nem tetszik, akkor nyugodtan mehet a sunyiba.


Nekem volt exem, aki folyton beleszólt, hogy hogyan öltözködöm, mindig megjegyezte ha valami nem tetszett neki és mutogatta az utcán járkáló, az én stílusomhoz képest 180 fokos eltérést mutató csajokon, hogy "na, ez tetszik!". Igyekeztem a kedvében járni, de az nem én voltam. Amikor meg magam adtam, amibe elméletileg anno beleszeretett, akkor meg kötözködött, hogy ez nem az, amit ő rajtam szeretett volna látni. Hát, oka van annak, hogy ex :D


Neked is ezt tudom tanácsolni- soha ne akarj más lenni, mint aki vagy, csak mert félsz a konfliktust felvállalni az aktuális pasiddal. Ő a maga részéről korlátozni akar, ez már egy intő jel, de egyébként is, ha ennyire nem bízik benned és még meg is akar változtatni, akkor nem téged szeret, csak egy idealizált képet magában rólad. Amit egyébként én hiába mondok, mert neked kell magadtól rájönnöd ezekre- részben azáltal, hogy felnősz.

2017. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a párod betegesen féltékeny és uralkodó (valószínűleg azért mert ő simán megcsalna), másrészt ha van párunk akkor nem pakoljuk ki mindenünket.

Egyébként az én párom speciel nem szokott beleszólni, maximum ha valami ízléstelenül rövid/átlátszó/kivágott. De alapból nem is hordok kihívó ruhákat. Egy-két ruhadarabot mutat néha, ami tetszik neki, ezeket meg szoktam venni, ha nekem is tetszenek. Nem neki öltözködök, hanem magamnak de azért hagy örüljön néha.

2017. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Errol teljesen mindegy kinek mi a velemenye, mert csak a ti kettotoke szamit. Persze, most elmondhatom az enyemet, hogy nalunk nincs ilyen beleszolas, mert mi egy velemenyen vagyunk, es szamomra nokent kifejezetten megalazo, amikor valaki kirakja mindenet, latni lehet a dekoltazsat, a feneke szep domborulatait meg stb. En ugy gondolom, hogy az en testem ertek, szamomra nem buszkeseg azt megmutatni minden alja proli embernek az utcan, aki aztan mindenfelet kepzeleghet rolam. Szamomra ez egyszeruen megalazo es "ertektelen". Nincs szuksegem idegen ferfiak undorito szexualis figyelmere, mert nem attol fogom magam szepnek es szexinek erezni. Nekem kizarolag a parom figyelme kell, mert ertekes vagyok, es ki kell erdemelni, hogy mindent lathass. De ez az en velemenyem, pont ezert en csinalom igy, nem pedig masoktol varom, hogy igy viselkedjenek/oltozkodjenek csak azert mert en igy latom helyesnek. Parom ugyanigy gondolja, ezert mi megvagyunk. Te es a parod ellentetes velemenyen vagytok egy olyan temaban, amiben nehez velemenyt valtoztatni, igy frappans tanacsot nehez adni. Valamelyikotoknek engednie kell vagy ez az allando konfliktus megmergezheti sulyosan a viszonyotokat.
2017. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
36%

Az első elég frappáns volt. 😅

És még igaza is van. 😏

Magadnak öltözz, úgy ahogy szeretnél, és ebbe senki emberfiának nem lehet beleszólása, még a párodnak sem.

2017. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második, és a harmadik válaszolónak. Egyébként egyáltalán "nincs kint mindenem" egy ízléses felsőről vagy netán ruháról lenne szó, ami egy deszka lányon még visszafogott is lenne, csak nekem elég nagyok a melleim és emellett elég vékony vagyok, de említettem, hogy az a kihívó felső teljesen elegáns is.
2017. nov. 12. 21:59
 7/25 anonim ***** válasza:
20%
Tehetnél fel képet hogy tudjuk mivel is állunk szemben. :D
2017. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%

Nem olvastam végig, csak a kérdésre válaszolok.

Nem szól bele, de tanácsokat ad, hogy mi állna jól, vagy neki mi tetszik.

Nem ugyanaz a kettő: attól függetlenül még választhatom azt, ami neki kevésbé tetszene.


22/N

2017. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Vásárolj egyedül és hordd azt, ami neked tetszik. Nehogy már beszúljon mit veszel fel, főleg mikor így ismert meg.
2017. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A negyedik, ötödik és hetedik válaszolónak is köszönöm a hozzászólását. Jelenleg én vagyok az a fél aki enged, mert lemondtam az általam kedvelt felsők hordásáról, egyébként félre értés ne essen, nem másnak teszem ki, undorít mikor valaki már nagyon néz, vagy még be is szól, ez számomra is megalázó, többek közt ezért is hagytam abba első körben teljesen magamtól.
2017. nov. 12. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!