Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kideríteni, hogy megcsal-e?

Figyelt kérdés

Ha nem is konkrétan megcsal, de esetleg Facebookon csapja a szelet más nőknek? (Volt barátnők, szeretők)

Soha nem néznék bele a beszélgetéseibe, odáig nem fajulhat a dolog. De mégis foglalkoztat.

Vannak praktikák, amivel le lehet buktatni valakit?


(Kamu profilról sosem írnék neki, hogy belemenne-e kalandba, annál sokkal több esze van!)



2017. nov. 14. 21:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Gyakoroljátok érzelmeiteket.
2017. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bence_ ***** válasza:

Féltékenység önbizalom hiány.

Jó vele neked?

Ha igen akkor 😀 ha nem akkor meg nem tök 8 mit csinál?

2017. nov. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha valakire konkrétan gyanakszol, akkor mondd el párodnak, hogy rossz érzéseid vannak az illetővel kapcsolatban, és megnyugtatna, ha megmutatná neked a beszélgetést az illetővel. Ha nincs vaj a füle mögött, és jó a kapcsolatotok, nem fog ellenkezni.

Én annak idején ezt csináltam, de kiderült a beszélgetésből, hogy volt okom a dologra (konkrétan tele volt szivecskékkel az exével folytatott beszélgetés, meg ment az így szeretlek, úgy szeretlek duma), így szakítottam is.

2017. nov. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne menj bele a nyomozgatásba, áskálódásba. Ha gyanakszol rá, beszélj vele. Semmiképp se adj okot neki, hogy védekeznie kelljen, ne vádold, ne veszekedj, ne kérj számon rajta semmit, mert akkor "jogosan" támadhat vissza vagy zárkózhat védekezésbe. Mondd el neki, hogy mit tapasztaltál, mit vettél észre. Mondd el neki nyugodtan, hogy a nyomozgatáson gondolkodtál, de visszafogtad magad, mert bízni akarsz benne és azt szeretnéd, ő is bízzon benned. Kérd meg, hogy ha valami gond van a kapcsolattal, vagy ha valaki más van a képbe, akkor derüljön ki, mondja el, hogy megtudjátok oldani a helyzetet valahogy.

Érted, az a lényeg, hogy ne azt érezze, hogy támadod őt, hanem azt add át, hogy ez milyen hatással van rád, és hogy nem magyarázatot követelsz, hanem segítséget kérsz tőle.

2017. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm az utolsó kommentet, pont valami ilyesmire gondoltam ma reggel, mikor felébredtem :-)


Semmiképpen nem akarom, hogy azt higgye, támadom őt vagy számon kérem.

2017. nov. 15. 08:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Ok hogy nem kell letámadni,de ha elfordítja a telefont az már gyanús.Figyelj oda és ne higgy el mindent amit mondd.
2017. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!