Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a páromnak, rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak, rosszul állok az élethez?

Figyelt kérdés

Ha felhozom, miért nem megyünk néha ide-oda, étterem, színház, kiàllítás, bàrmi, mindig az van, nincs felesleges pénzünk, és ezt én is nagyon jól kéne tudjam.

Ha meg megmondom, X-t vagy Y-t is viszi a párja, pedig velem ellentétben ők nem dolgozonak, megkapom, örüljek, van mit enni, van munkàm, nem vagyok halálos beteg, nem hagytak ott 15 évesen terhesen, mert ilyenek is vannak. Sok ember örülne, ha az lenne a lehnagyobb baja, keveset keres, és nem mehet étterembe.


Jogos?


2017. nov. 18. 09:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen kapcsolatban. Sehová nem mentünk, mert "drága" - igen, a túra is? Fizetem a buszjegyet, mindig mondtam.


Másfél év után már haldoklott a kapcsolatunk, mert semmi élményt nem adott, hogy munka-haza, hétvégén filmezés, vagy alvás.

Ennyiből állt az életünk, siralmas volt.


Hagyd el, alapból gáz az ilyen fillérbxóval együtt lenni.

2017. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

# 10


Attól még inkább egy smucig kitartott királylány, aki semmit sem állna soha...a tényen nem változtat....olvass tovább "okoska";)

2017. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!