Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt érzem a párom egy semmirek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem a párom egy semmirekellő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én 23 éves vagyok, a párom pedig 25. 5 éve vagyunk együtt, 1 éve eljegyzett. A problémám az, hogy csak ebben az évben januártól számolva ma kezdte a kilencedik (!!!) munkahelyét. Sehol nem marad 1 hónapnál tovább. Mindig van valami kifogás, hogy pl. kevés a fizu, nem jelentik be, kiutálják a munkatársak, stb. Nekem ebből már annyira elegem van, hogy fontolgatom a szakítást. Szerintetek jogosan? Én 2 éve fejeztem be a sulit, azóta ugyanazon a munkahelyen vagyok. Nekem sem leányálom itt lenni, sőt kifejezetten utálom, de a biztos fizetés miatt maradnom kell. Meg persze azért, hogy legalább egyikőnknek legyen normális munkája. Szerintem nem kell mondanom, hogy miatta teljes anyagi csődben vagyunk. Az én fizetésemből fizetünk minden számlát. Soha nem tehetem meg azt, hogy elmegyek vásárolgatni akár ruhákat, akár kozmetikumokat, vagy bármit amire egy nő vágyik.

Egyszer már feldobtam neki a témát, hogy a főállásom mellé keresek egy másodállást. A válasza annyi volt, hogy nem mehetek, mert akkor keveset leszünk együtt.

Persze ez az egész történet folyamatos vita forrás köztünk. Mindig azt mondja, hogy változtat és ott marad, de persze ebből még soha sem volt semmi. Ha a mai munka sem jön be jogosan mondhatnám azt, hogy befejezem vele? Azt még hozzá teszem, hogy annyira szégyenkezem miatta, hogy anyukámnak folyamatosan hazudozok, hogy hol dolgozik, mert ő sem nézi jó szemmel, hogy ennyit változtat.

Köszönöm a tanácsokat!


2017. nov. 20. 13:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
biztos, hogy 23 évesen nem találsz jobbat?
2017. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nehogy hozzámenj!!! link alak
2017. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vajon mit mondana tenne ha te is így vélekednél. Mondj fel mert szar címmel és keresgélj örökre. Elég h csak ráijesztesz. Muahha
2017. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

legyetek külön kasszán.

rezsi, albi, egyebek közösen, maradékból meg azt veszel, amit akarsz.

2017. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Komolytalan pacák, a sok munkahelyváltás is, az is, hogy meg se tudja / akarja úgy szervezni, hogy közben ne essen ki keresete, te meg ne vállalj több munkát (ezzel egyetértek) - de ő mire fel tilt téged ettől?
2017. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én már ma lépnék, le mellőle.Aztán egyedül nyugodtan mehet a 100. munkahelyére.
2017. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek?"

Talán semmit, talán dobd ki a francba!

2017. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, mi a helyzet azóta? Bevált az új munka?
2017. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Rendszermérnök válasza:

Bírom, hogy mindenki anonim :-D


Szándékosan a véleményeddel ellentétes szélsőséggel kezdem, mert úgy hallom, be vagy akadva és nem találsz kiutat.


A párod kilenc munkahelyet talált, ahová felvették. Te egyet sem.

Nem az a semmirekellő, aki kifejezetten utálja a munkahelyét, de el se indul másikat keresni? Mert úgy érzi, nem kellene semmire. (Ez tény.)


18-23, öt év. Egy férfit ismertél életedben. Egyből akarsz férjet választani?!?

Szerintem ameddig egy nő nem ismert száz férfit, addig nem szabadna házasságon gondolkodni. Mert se azt nem tudja, mi a rossz, se azt, mi a középszar, se azt, hogy mi a jó. (Ez csak a magánvéleményem; - de szívesen kifejtem, ha szeretnéd.)


Mindketten szerepet tévesztettetek. Egy pár - általában egy család - tagjainak egymás támogatása "a feladata". Akkor is, ha a világon mindenki más hülyének nézi a párodat. Ha vele nem tudod szívből ezt tenni, akkor keress olyat, akivel igen!


Egy pici könyvajánló:

dr. caroline leaf: Tehetség vagy

2022. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!