Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sóher a párom, vagy én reagálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sóher a párom, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk közös kasszán, de együtt fizetjük a dolgokat. Anno, amikor én kerestem többet, sok mindent kifizettem/vettem neki csak úgy, mert neki csak ösztöndíja volt. Most én tanulok és dolgozom, ő keres jobban, illetve jövő évtől 3szor annyi lesz a fennmaradó pénz a keresetéből, mint az én bevételem. Természetesen ez az övé.

Ezen nem is akadok ki, nem várom el, hogy bárki bármit adjon/vegyen nekem, megkeresem én magamnak.

Hanem csak ilyen apróságok, hogy vesz pl 5 doboz üdítőt, amikor mondom, "jé, ezt megkívántam, várj, hozok egyet magamnak is" (a boltban még), akkor ne hozzak, majd ad egyet. Amikor hazaérünk, veszek ki egyet a hűtőből, mondom "Nyuszi, akkor elvettem egyet"

Hebegés-hápogás, melyiket vettem el, jajj, azt ne, vagyis...ő..egyet lehet, de ne pont azt, vagy inkább mi lenne, ha nem....Amikor mondom, oké, holnap suliba menet veszek egyet, nem ügy akkor "Na jó, vedd el, nem irigylem"

De ugyanez minden kajánál. 2 pudingot veszek, akkor automatikus, neki van két pudingja. Vagy a múltkor fél kg banánt, el akartam venni egyet, és "Hagyd a banánomat, úgyis olyan kevés van"

Jól van, hagytam.

Nem éhezünk, sőt. Nem is tudok róla, hogy éhezett volna valaha (ellentétben velem, aki sokszor), talán pici korában voltak szegényebbek, de arra elmondása szerint nem emlékszik, csak töredékekre.

Emiatt lenne?


Nem éheztetem, minden nap főzök.


2017. nov. 20. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz, főleg hogy van bőven pénzetek,nem is értem.

Nekem is volt egy ilyen sóher exem, bár ő egy szociopata volt, fillérre kiszámolta ki mit vett magának, és úgy osztotta szét a költségeket, persze ő ehetett az "én" kajámból, plusz ha a szülei küldtek valamit nekünk, akkor kiakadt ha ettem belőle.


Szóval soha többet ilyet! Majd ilyen marad ha összeházazodtok meg ha gyereketek lesz is???

Meg mi van ha ő bvásárol, te meg megfőzöd...? Az kié? Vagy mivan...?


Bennem is megmaradt ez a korábbi rossz emlék, és tudom hogy amit párom nagyon szeret, abból nem veszem el az utolsót, meghagyom neki. De van hogy mndom hogy "szívem, most ezt a tábla csokit, ha nem haragszol, egy az egyben megenném" - mosolyog, ő is bedob magának egyet a kosárba, ennyi, bevásárlást stb meg felváltva fizetünk.

Néha van olyan hogy megkérem hogy hagyjon ezt-azt, de nem azt kérem hogy hozzá se nyúljon...

2017. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még együtt sem élünk a párommal, de teljesen egyértelmű hogy amikor együtt vagyunk, vagy mindkettőnknek veszünk kaját, vagy közös amit veszünk. Mindig még az üzletben tisztázzuk hogy mindketten kérünk-e X ételt vagy italt, hogy ki mennyit akar belőle, és annyit veszünk. Ha meg meglévő kajáról van szó amit mindketten akarunk, megfelezzük, vagy az egyikünk ösnszántából (!) enged. Ez az "énbanánom, énpudingom" stílus egy ötéves kislányra emlékeztet aki veszekszik a húgával, nem egy felnőtt férfira.
2017. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én eléggé ételirigy vagyok, de a páromnak ne adnék? Hát akkor kinek?
2017. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. Sőt. Én nem tudnék együtt lenni egy ilyen emberrel. Akit szeretek, annak az utolsót is odaadnám! Még akkor is, ha éheznem kell (szerencsére nem kell). Undorító, irigy ember.
2017. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!