Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor kitalálni a Karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor kitalálni a Karácsonyi menüt?

Figyelt kérdés

A barátom szeretné hogy megbeszélnénk a Karácsonyi menüt most, konkrétan egy hónappal előtte. Azt se tudom, hogy holnap mit fogok kívánni, hol szeretnék enni nem hogy jövő hónapban. Nyilván én sem a Mekiben akarok enni de előre tudni hogy 1 hónap múlva éppen akkor mit fogok kívánni az micsoda? Nem elég pár nappal előtte megbeszélni hova megyünk vagy mit készítünk? Hiába találom ki hogy legyen hal ha éppen akkor nincs hozzá kedvem vagy neki. Senkit nem várunk vacsorára, honnan kellene tudnom hogy éppen mit fogok kívánni akkor?

Nem vagyunk vallásosak se egyébként.


2017. nov. 23. 20:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem éteremben eszünk és kettesben terveztük... Szinte nincs olyan nap, hogy a 6-7 étkezésemből egy ne lenne étteremben, nekünk ez nem nagy szám. Plusz ha éppen én Karácsonykor inkább valami egyszerűbbet ennék akkor miért egyem a "hagyományos" kaját ha épp nem kívánom? Ekkora baromságot még életemben nem hallottam. Nem a börtönben vagyok hogy azt kelljen enni amit megszabnak. Pont arról szólna az ünnep, hogy jól érezzük magunkat.
2017. nov. 24. 08:16
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj, az ugye megvan, hogy 23-24-én már nem nagyon tudsz értelmes kaját venni boltban, pl. hal, mert NINCS?!


De ezt neki mondd el, én is gondolkozok a menün, de veszeg előtte héten beszéljük csak meg úgy igazán, mert előbb minek.

2017. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

"Azt se tudom, hogy holnap mit fogok kívánni, hol szeretnék enni nem hogy jövő hónapban."


Hát az mondjuk éppenséggel mellékes, hogy te mit kívánsz perpillanat. Ha egész nap csinálom a hatfogásos, karácsonyi menüt (amire egy hétig készültem), akkor nyugodj meg: a fejedre fogom borítani, ha benyögöd, hogy te ma inkább pizzát rendelnél.


De persze az ilyen problémát is könnyen el lehet kerülni: ha előtte jó ideig nem esztek hasonló alapanyagokból készült ételeket, akkor a szervezeted biza kívánni fogja. Ezért jó az ilyen előre tervezés.

2017. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ti felfogjátok mit írtok?


Megveszek én mindent előre amit szeretünk, marhát, lazacot, pisztrángot, csirkét stb stb. Van hűtő, eláll és elfér. És reggel eldöntöm, hogy mit eszem.


Egy héti készülni egy vacsorára? Én sem vagyok séf, de ne túlozz már. A Nobuban összerakják fél óra alatt.


Ráborítod a fejére mert éppen nem azt kívánja? A világ legjobb élete/filmje/zenéje akármi is van amikor nem esik jól vagy nincs hozzá kedved. Rendelt pizzat enni? Az nem pizza csak szólok. Millennium da pippo, egyetlen hely ahol megeszem a pizzat Budapesten. Az pizza. Andrassy 76. Szívesen.

2017. nov. 24. 14:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Szàmomra egy kibszott idegesìtő embernek tűnsz. Lehet hogy a pàrod kicsit túlzàsba esett, de èn meg ezt (sem) bìrnàm elviselni amit te csinàlsz. Jàtszad az agyad màshol. Minek vagytok ti eyütt?
2017. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14


"Ráborítod a fejére mert éppen nem azt kívánja? A világ legjobb élete/filmje/zenéje akármi is van amikor nem esik jól vagy nincs hozzá kedved."


Rá kérlek. Ez ilyen egyszerű.

Ilyen szintű szeszéllyel nem fogok mást kezdeni. Ez olyan kiszámíthatatlanság, hogy már beszámíthatatlanság.


Nem beszélve az önzésről, ami mögötte van: mi az, hogy a világ - a párod - mindenben a te pillanatnyi elmezavaraidnak engedelmeskedjen?


A megbeszélésig rendben van minden - azért van az egyeztetés, a kommunikáció.

Onnantól viszont mindenki tartsa magát a megbeszéltekhez. Még TE IS.

2017. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!