Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható egy ilyen hiszti a barátomtól?

Figyelt kérdés

Másfél éves kapcsolatról van szó (mindketten 32 évesek vagyunk), összeköltözés előtt állunk, külföldre megyek a szerelmemhez pár hónap múlva. Eddig azt hittem, ő a nyugodtabb, de tegnap este akkora hisztit levágott, hogy komolyan elgondolkodtam, rábízhatom-e magam a kezdeti időszakban. A lakásban egy-két dolgot át kellett rendezni (nem egy nagy meló), hogy én is majd elférjek, valamint apróbb munkálatokra van szükség, amik már fél éve aktuálisak, de nem rendezte el még ezeket. Elkezdett panaszkodni, hogy mindenki hülyének nézi, mindenki hitegeti, hogy majd segítenek a javításban és a cuccolásban. Meg amúgy is, egész nap semmit nem csinált, mindenből elege van. Kifakadt, hogy az utcát fűti, még nyáron is, mert valami elromlott már régóta. A tulaj meg tesz mindenre. Olyan volt mint egy hisztis nő, kiabált velem, és ha próbáltam nyugtatni, minden kérdésemet zokon vette, hogy én tuti lenézem emiatt. Erre elsírtam magam, és elgondolkodtam, hogy ha ilyen kisebb dolgokat nem tud megoldani, hogy működik majd ez az egész ott idegenben a kezdet kezdetén. Egy sima átpakolás és javítás ilyen "stresszt" okoz nála.

Köszönöm a véleményeket.


2017. nov. 24. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

szerintem nincsen ebben semmi férfiatlan.

nem ért ezekhez a dolgokhoz,szakembert nem tudott keríteni,viszont meg kell oldani.

de ez patthelyzet,ez meg be frusztrálta,mert a világ legfrusztrálóbb dolga amikor olyasmit kell megoldani amihez hiányzik a rutin és a szakértelem.


emlékszem egyszer elromlott a mosógépünk egy pénteki napon.

a nőm meg elkezdett kiabálni,hogy csináljam meg.

először azt hittem viccel,de nem.

mondtam,hogy hétfőn felhívok egy szerelőt aztán kijön megcsinálja és ennyi,nincs ebben semmi.

erre-nem és nem,te vagy a férfi csináld meg!

gondoltam magamban,hogy ez meghülyült,nem vagyok mosógép szerelő.

ez egy külön szakma,méghozzá műszaki,amihez semmit sem konyítok,sőt rosszul vagyok mindenfajta bütyköléstől.

honnan a fenéből lenne hozzá műszaki és szakismeretem?

de felismertem a játszmát,ami a talpraesettségi és tevékenységi teszt.

úgyhogy kiballagtam a mosógéphez-direkt nem zártam el a vízcsapot!-kihúztam a mosógépet a helyéről nézegettem ühümözve csavargattam,közben mondtam a bnőmnek,hogy azt ott kezd el csavarni-víz bemenet-

kicsavarta,erre elkezdett spriccelni a hideg víz,az egész arca,haja vizes lett,direkt hangoskodtam,hogy mit csinál,pánikba esve kereste,hogy mit is csavart el,aztán mondtam,hogy álljon félre és hősként elzártam a vízcsapot.

ez szó szerint lehűtötte és a tevékenységi teszten is 5ösre vizsgáztam.

hétfőn a szerelő megállapította,hogy a gép menthetetlen és utána nagy boldogságban és egyetértéseben vettünk egy új mosógépet amitől ragyogott a boldogságtól haha.

2017. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#10: Nem írtam még ki ide kérdést, csak olvastam a gyik-et :)

#11: Ez zseniális :)

2017. nov. 24. 22:38
 13/14 anonim ***** válasza:
14%
de, te írtad ki azt is.
2017. nov. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Te tudod ezt eldönteni. Ha neked megfelel egy olyan kapcsolat, ahol akkor lesznek elintézve a dolgok (amik száma az évek alatt csak nőni fog), ha TE elintézed őket, mert a fiatalembernek "jóvanazúgyis' és különben is csak csapkodni tud, ha emlékezteted rá, hogy szeretnéd majd költözéskor azért rakni is valamerre a ruháidat, akkor neked elfogadható.

Nekem nem lenne az. De én semmilyen hisztit nem tolerálok.

2017. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!