Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom? Mire gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Lehet gyerekesnek fog tűnni a kérdésem,pedig nem vagyunk tinik.pár nappal ezelőtt töltöttem fel pár közös képet facére,de párom nem lájkolta őket.tudom,hogy ez nem olyan nagy baj,de nekem rosszul esik.eddig minden felöltött képemet(profilkép,közöskép....)lájkolt.megkértem,hogy kedvelje őket,megígérte,hogy fogja is de nem tette.és ez engem nagyon bánt.főleg,hogy egy ex barátnője is kedvelte ő meg nem képes rá.kezdek kédelkedni az érzéseiben....tudom nem nagy dolog de jól esett volna és ő ezt leszrja....
2017. nov. 24. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Húha, a barátoddal is így kommunikálsz? Ha a barátodnak a facebook lájk miatt hisztizel, ő azt fogja hinni, hogy tényleg a lájk a bajod. Ès így jogosan mondja azt, hogy túldramatizálsz mindent. Soha a büdös életben nem fog rájönni, hogy nem a lájk a bajod, hanem arról, hogy kezd elhidegülni tőled. A férfiak általában nem értik a célzásokat, mögöttes tartalmakat, érzelmi összefüggéseket. Javaslom, hogy ne a facebook miatt balhézz vele, hanem értelmesen mondd el, hogy "Drágám, jóval kevesebbet bújsz hozzám, mint régebben,és ez engem elszomorít. Te mit gondolsz erről, nincs már szükséged annyi érintésre?" Ugyanakkor tudomásul kell venned, hogy a kezdeti nagy lángolás, amikor állandóan egymásba vagytok gabalyodva, elmúlik. Lehet, hogy egész máshogy fejezi ki az érzéseit, amit Te észre sem veszel. Ő meg attól lehet kedvetlen, hogy a maga módján mindent megtesz érted, de Neked soha semmi nem elég jó.
2017. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha törli a Facebook fiókját, akkor köztetek mindennek vége? :D
2017. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Mi abszolút nem szoktuk egymást lájkolgatni, mégis évek óta együtt vagyunk és jó a kapcsolatunk... Közös képünk sincs kint szerintem. Aki egy lájk miatt elkezd kételkedni a párjában, az egy beteg ember. Az, hogy felvállal-e abszolút nem abban merül ki, hogy lájkolja-e a közös képeteket...
2017. nov. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%

Undorító a játszmázásod kérdező, remélem otthagy a francba, amiért nem vagy képes egyenesen kommunikálni a problémáidról, helyette ilyen szánalmas facebook lájkokról hisztizel. Azt is csodálom, hogy eddig bírta veled.

Ideje lenne felnőni, aztán majd csak utána pasizni.

2017. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Olyan hülye vagy mint a segg, vibrátor való neked, nem barát.
2017. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De, hiába bizonygatod, kis idióta tinilány szintjén állsz.

Tudod, attol h mindenedet lájkolja simán félremehet ;)

2017. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!