Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szipirtyó vagyok a mensim miatt és most zavartam haza a párom?

Figyelt kérdés

Nagyon hat rám a menstruáció, akármilyen nehezen hihető egyeseknek, ilyenkor a hormonjaim teljsen összezavarodnak és katasztrófa vagyok. A párommal több év alatt csakis ilyenkor van veszekedésünk.

Ha nem történik semmi, akkor minden nyugis, viszont ha bármilyen apróság felkavar, abból elefántot csinálok.

Mint most...lakott a környéken egy színész lány aki országszerte már hires lett, és a párom amint meghallotta hogy fellép itt lakhelyünkön, rögtön mondta, hogy ő akar menni, be is tetszikelte a képét, amin ezt bejelenti. Erre meg teljesen kiakadtam és mindenfélét bele láttam a dologba abból kiindulva, hogy az idén két darabra is szerettem volna elmenni, azokra bezzeg nem akart és most meg ugrik.


Annyira kihozozt ez a sodromból, hogy az imént hazaküldtem, mondván hogy nincs mit keressek az életében, menjen ahova akar és éljé nélkülem, én ugyis csak gond vagyok benne. Ilyenkor teljesen ezt érzem és hogy csak púp vagyok meg hogy nélkülem jobb élete volt, minek rontsam el.

Tudom, hogy hülye vagyok, az agyammal tudom,hogy felfújom és nem kéne ezt, de ugyanakkor sértve érzem magam. Mit tegyek? Az a legrosszabb,hogy ő ilyenkor nem is szól hozzám, gondolván majd lebyugszok, de ebből meg azt szűröm le h nem törődik és azthiszi természetes hogy mindig magától rendbejönnek a dolgok. 21n 😞


2017. nov. 26. 00:29
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is! Akkor nem vagyok egyedül ezzel...én is általában nagyon logikusan és reálisan gondolkodom, tudom, hogy szeret a párom és nem reagálom túl a kicsi dolgokat, ha meg valamit félre értek normálisan elmondom neki és ha tisztáztuk minden megy tovább. Ilyenkor meg a legapróbb dolog is rosszul esik, sirok minden ok nélkül, semmi se jó és önbizalomhiányos leszek aki sose jó senkinek. Óriási hullámvölgyek öntenek el... Nem tudom, hogy miért kell ezt érdemeljük, sokszor azt kívánom bárcsak férfi lennék.
2017. nov. 26. 10:26
 32/42 A kérdező kommentje:
Felhívtam és bocsánatot kértem, eléggé kedvetlen volt de azt mondta megbocsájt. Remélem, hogy vissza fog jönni és megért, mindenképp megpróbálom kiengesztelni valahogy és beszélek neki erről a betegségről, hátha megérti és ezután én is, ő is normálisabban tudjuk majd kezelni ezt.
2017. nov. 26. 10:29
 33/42 anonim ***** válasza:

Ugggyan ez vagyok én is.

Menzi előtt akár már egy héttel is rákezdek.. Ordítok rá, kiabálok, költözzön el, salalalaala.

Én mindig bocsánatot kérek tőle ha lenyugodtam, ez mondjuk beletelhet pár napba is. :D

Ilyenkor boldog boldogtalant hozzávágok.

Persze van ami jogos, de akkor is elézést kérek, utána ha a gyerekek elalszanak kinengesztelem. :D

Amúgy, szerintem próbálj nem beszólogatni neki, nem keresni a konfliktust.

Én állandóan szítom a tüzet, nemtom férjem hogy bír ilyenkor nem felképelni a dinka fejem. :D

2017. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Hú, akkor eléggé sokunkkal ez van, picit megnyugtató, hogy nem egyedül vagyok ilyen és nem vagyok annyira rossz társ neki csak ez történik velünk

Igen ilyenkor én is mindent rámondok, régi sérelmeket felhozok, nem birom ha egymás mellett kell feküdnünk, ha meg elmegy rettentően rossz. Tiszta idegbaj az egész, remélem a férfiak megértenek valamilyen szinten azért...legalábbis csak fogadják el és szeressenek 😞

2017. nov. 26. 10:34
 35/42 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2017. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, próbáltál valamilyen természetes nyugtatókat? Magne B6, citromfű-tea, stb. Vannak olyan ismerőseim, akik tudják magukról, hogy hisztisek a mensi idején, és ezzel (is) próbálják ezt kordában tartani.

Addig nem hittem ezekben, amíg ki nem próbáltam. Próbáld ki, szerintem.

2017. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmit, a hormonok ilyenek. Tanulj meg valami relaxációs módszert vagy meditálj, vagy akármi. Neked is jobb, ha nem vagy idegbeteg.
2017. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy oldódott meg, hogy el kezdtem szedni a fogamzásgátlót. A depresszió meg az iszonyatos görcsök halálos kombónak bizonyultak és most semmi különlegeset nem érzek. Picit fáj a hasam, meg a fejem, de ennyi. Szerencsére már a hangulatom sem gyilkos ilyenkor.

Nem azt mondom, hogy szedj fog.gátlót, de ha nem idegenkedsz tőle akkor beválhat.

2017. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tanácsokat és, hogy érdeklődtök :) Eleinte már kezdtem teljesen beletörődni, hogy hárpia vagyok és nem érdemlek párkapcsolatot... De már rájöttem, hogy nincs minden veszve azért!


Tegnap délben visszajött, újra bocsánatot kértem a viselkedésemért és azt mondta szeret, úgysem szakit emiatt, de nagyon megbántottam. Aztán szeretgettem kicsit és kiengeszteltem... mutattam neki irásokat a pms-ről és a durvább fajtájáról, mondtam, hogy valószinüleg emiatt vagyok ilyen és hogy nem szándékosan akarom őt megbántani. Végül abba maradtunk, hogy együtt megoldjuk ezt, ő nem fogja magára venni ha újra sárkány leszek, tudatosan fogja kezelni, én pedig minden erőmmel azon leszek, hogy ne uralkodjon el rajtam ilyen nagyon. Megértő volt és azt mondta nem csüggedt a szerelme irántam emaitt...szerencsés vagyok miatta.


Ezeket a természetes nyugtatókat mindenképp ki fogom próbálni! Idáig nem tudtam róluk, hisz viszonylag nekem is új a helyzet, nem tudtam miként kezeljem. De ha ez az út a javulás felé, akkor biztosan megpróbálom. A fogamzásgátlótól picit tartok, még nem szedtem soha...de ha nem válik be a többi, akkor megpróbálom.

Mégegyszer köszönöm a segitségetek!

2017. nov. 27. 12:33
 40/42 anonim ***** válasza:
52%

Figyelj a hormon erre NEM ok, csak jo kifogás h miért lehetsz hisztis pitsa pár napig.

Én nem is gondolkodnék ezek után, hanem kidobnálak, mert éretlen kislán vagy amihez én nem asszisztálok egy percet sem.

2017. nov. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!