Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miért nem akar minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért nem akar minél hamarabb költözni?

Figyelt kérdés
Az az igazság sejtem, külföldön dolgozik, és nagyon jól elvan odakint. Két havonta jár haza kb. Én pedig a szüleinél lakom. Vettünk lakást nyáron, de felújítandó, most arra gyűjtünk. Viszont azt vettem észre, hogy egyre jobban elodázza ezt a felújítás dolgot, hogy annál tovább maradhasson kint, mivel abban egyeztünk meg, ha kész a lakás, hazajön végre. Az anyukájával még csak-csak kijövök, de az apjával nem igazán, nem is tudom, hogy kerülhettem ilyen faramuci helyzetbe. Viszonylag lakható, mikor megemlítem, hogy átköltöznék már így is, ő kijelenti, hogy hülyeség és ő oda nem megy ebben az állapotában, én se menjek. Sajnos nem érti meg, hogy nekem ez a helyzet mennyire nem jó, neki viszont így tökéletes. Máshova nem tudok menni. Mit tennétek?

2017. nov. 27. 10:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
#29 meg #30 ha figyelmesen olvastok, kiderül a kérdező kommentjeiből, hogy a pasi nem akarja, hogy a kérdező utána menjen.
2017. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem sokára hazajön, leülök vele tisztázni a dolgokat. Nem akarok anyósék nyakán élni. Át fogok költözni és ha akar, jön velem.

2017. nov. 28. 08:52
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok vészmadárkodni, kérdező, a de a tapasztalataim alapján azt kell mondanom, hogy bukott a mutatvány. Ő már nem az a pasi, aki volt, amikor elment.

Tudod, minden ember változik,a kár leismeri ezt, akár nem. Naponta érik új ingerek, új behatások, élmények, jó, vagy rossz tapasztalatok. Te is változtál, ős is változott. Két ember, ha nem együtt él, kizárt dolog, hogy azonos irányban változzon. Ha pedig nem azonos irányú a változás, az eltávolodást jelent.

Neki bejött a kinti élet, elkapta a gépszíj, és már nem akar itthon, és főleg nem akar veled élni. Lehet, hogy erre még ő maga sem jött rá, lehet, hogy még tagadja önmaga előtt is, de nagy valószínűséggel ez a helyzet.

2017. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Nem segít a helyzeten az sem, hogy nem jó társaságba keveredett olyan fél éve. Azóta ilyen főleg. Ez így, ahogy van, nagyon rossz nekem. Nyilván csak én változtathatok ezen...
2017. nov. 28. 14:37
 35/36 anonim ***** válasza:
Mi lett a sztori vége, Kérdező? Beszéltél vele?
2017. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltünk. Mindent megmagyarázott, hogy miért jó az úgy, ahogy ő gondolja. Aztán én is elmondtam neki, mit gondolok. Elkezdtük a lakást, megmondtam meddig várok. Kompromisszumot kötöttünk.
2017. dec. 11. 10:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!