Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miért nem akar minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért nem akar minél hamarabb költözni?

Figyelt kérdés
Az az igazság sejtem, külföldön dolgozik, és nagyon jól elvan odakint. Két havonta jár haza kb. Én pedig a szüleinél lakom. Vettünk lakást nyáron, de felújítandó, most arra gyűjtünk. Viszont azt vettem észre, hogy egyre jobban elodázza ezt a felújítás dolgot, hogy annál tovább maradhasson kint, mivel abban egyeztünk meg, ha kész a lakás, hazajön végre. Az anyukájával még csak-csak kijövök, de az apjával nem igazán, nem is tudom, hogy kerülhettem ilyen faramuci helyzetbe. Viszonylag lakható, mikor megemlítem, hogy átköltöznék már így is, ő kijelenti, hogy hülyeség és ő oda nem megy ebben az állapotában, én se menjek. Sajnos nem érti meg, hogy nekem ez a helyzet mennyire nem jó, neki viszont így tökéletes. Máshova nem tudok menni. Mit tennétek?

2017. nov. 27. 10:31
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azért kellene a segítsége, hogy cipekedjen, vannak barátok, családtagok akik tudnának segíteni, hanem, hogy tudatosuljon benne mit szeretnék és értse meg, támogasson.
2017. nov. 27. 12:07
 12/36 A kérdező kommentje:
Nyilván teljesen igazatok van, most pár nap és jön haza, ki fogok állni magamért, ő megmondta, hogy nem költözik "ilyen lakásba", felőlem maradhat is anyukájánál. Az elhatározásomon nem változtat, csak szeretném, ha felfogná mit érzek.
2017. nov. 27. 12:09
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Oké, borzasztó ötlet a párod szüleinél lakini eleve, de úgy meg még rosszabb, ha ő közben nem is lakik ott. De ez van, most nem ez a kérdés.


Mit mond a párod? Beszéltetek arról, hogy miért halogat? Van konkrét terve, hogy hogyan, mikor fog ez pontosan zajlani?

2017. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nincs és azt sem értem, miért halogat. A télből lett a tavasz, majd a nyár, most már ott tartunk, hogy még egy év...hiába mondta, hogy simán hamarabb kész leszünk, szerinte nem...és mintha gátolná is a dolgokat.
2017. nov. 27. 12:40
 15/36 A kérdező kommentje:
*mondtam
2017. nov. 27. 12:40
 16/36 Missi_Key ***** válasza:
75%

Költözz ki hozzà külföldre. Ha ennyire egyértelmü hogy szereti, miért akarod visszahúzni ebbe a gazdasàgilag roncs orszàgba?


És minek laksz az ö szüleivel

2017. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
juj nem ingyen, ha lakást vettek, akkor nagyon csórók lehetnek, hogy nem tudnak 50e-t kifizetni a szállítóknak, akkor szóljon barátoknak, családnak
2017. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
én biztosan beköltöznék a közös lakásba. a költözést valahogy megoldanám nélküle, barátokkal, kollégákkal.
2017. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Pont nem húzom vissza, szerettem volna kimenni, de ő itthon tudja csak elképzelni...

Nem lenne gond költöztetőket kifizetni, hanem van segítségem, nem ezen van a hangsúly.

2017. nov. 27. 13:53
 20/36 anonim ***** válasza:
73%
Aha, nem akar hazamenni, jól elvan külföldön, de azért Te ne menjél utána. Nem gyanús ez neked egy kicsit?
2017. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!