Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miért nem akar minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért nem akar minél hamarabb költözni?

Figyelt kérdés
Az az igazság sejtem, külföldön dolgozik, és nagyon jól elvan odakint. Két havonta jár haza kb. Én pedig a szüleinél lakom. Vettünk lakást nyáron, de felújítandó, most arra gyűjtünk. Viszont azt vettem észre, hogy egyre jobban elodázza ezt a felújítás dolgot, hogy annál tovább maradhasson kint, mivel abban egyeztünk meg, ha kész a lakás, hazajön végre. Az anyukájával még csak-csak kijövök, de az apjával nem igazán, nem is tudom, hogy kerülhettem ilyen faramuci helyzetbe. Viszonylag lakható, mikor megemlítem, hogy átköltöznék már így is, ő kijelenti, hogy hülyeség és ő oda nem megy ebben az állapotában, én se menjek. Sajnos nem érti meg, hogy nekem ez a helyzet mennyire nem jó, neki viszont így tökéletes. Máshova nem tudok menni. Mit tennétek?

2017. nov. 27. 10:31
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Persze, hogy gyanús...
2017. nov. 27. 14:02
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha kéthavonta mikor hazamegy,nem téoi le a ruhàdat,és nem tesz magàévà szenvedéllyel,akkor jogos a gyanú
2017. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
#21 akkor ennyi. Találkozzatok az ügyvédnél, beszéljétek meg, hogyan lehet a legkisebb veszteséggel kikecmeregni ebből a lakásügyből, és járjátok a saját utatokat. Ez így nem működik.
2017. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
A következő találkozáskor tisztázd. Nekem elég gyanús ügy. Miért nem lehet egyenesen kommunikálni?
2017. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán mennyi ideje vagytok együtt?

Őszintén megmondom neked, hogy nem költöznék össze olyannal, akit 2 havonta látok pár napra. Közös lakást sem vennék olyannal, akivel alig vagyok együtt. Nincs értelme és nem is ismeritek egymást rendesen. Valószínúleg ő is rájött, hogy ez valahol nagyon el lett b.zva, és elhamarkodott döntés volt.

2017. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
91%
#25 oké, de ha már ott a közös lakás, igazán meg lehetne próbálni a közös életet. Ha szerelmes lenne a pasi, már rég együtt laknának valahol.
2017. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
69%
Húúú, itt valami nagyon nem tiszta..... haza nem fog jönni a pasid, az fix. De mi/ki miatt ragaszkodik ennyire a külföldön léthez?! Ezen még nem gondolkodtál, neadjisten erről még nem beszéltetek?
2017. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Van kint nője, ennyi.
2017. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
45%

"Vettünk lakást nyáron, de felújítandó, most arra gyűjtünk."


Költözz be, oszt kezdd el. Nem kell ezt ragozni.

Csináld.


Ezekre a dilinyósokra meg ne halggass: itt mindenkinek azt próbálják beadni, hogy a párja nem szereti, félredugott-félredug-félre akar dugni és a kapcsolatának amúgy sincs jövője, mer' ennél csak rosszabb lesz, úgyhogy szakíts, de lehetőleg máma még...

2017. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
60%

Persze, de MIÉRT jöjjpn haza és keressen harmadannyit Mo-n? Inkább ha lehet menjél ki te hozzá.


Egyébként meg miért anyosjelölt nyakán élsz? Vn neked családod vagy albérlet.

2017. nov. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!