Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatnám a páromtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatnám a páromtól, hogy néha elmenjünk normális helyekre is?

Figyelt kérdés

Nyáron kiülni valami parkba inni a haverjaival, télen pedig egy lepusztult, olcsó prolikocsmába, ahol fűtés sincs. Nagyjából ennyi a közös program.

Ha visszautasítom ezeket a csodás szórakozási lehetőségeket, akkor a fejemhez vágja, hogy márpedig nekem semmi nem jó, nincs kedvem vele sehova menni és milyen aszociális vagyok...

Lenne pénze alkalodmadtán mozira, étteremre, de nekem egy kirándulás is megfelelne. Én kevésbé állok jól anyagilag, de mindennek ki szoktam fizetni a felét. Neki a nyaralásunk aprópénz volt, én egy évig gyűjtögettem (diák vagyok), mégis forintra pontosan kiperkáltam a részemet.

2 évig távkapcsolatban voltunk, örültem az együtt töltött hétvégéknek, bármi volt a program. Azért reménykedtem, hogy kicsit megváltoznak a dolgok, ha majd együtt élünk, de ő nem nagyon mutat hajlandóságot a szabadiőnk minőségibb eltöltésére.


2017. dec. 2. 14:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel nem vagyok túl szép, örülhetek, hogy egy ilyen rendes férfi szóbaállt velem, kitart mellettem, nem csal meg. "


Rengeteg olyan pasi van, aki szintén nem túl szép, viszont nem a kocsmázást a tartja a szórakozás csúcsának.

Azért, mert nem vagy túl szép, még nem kell minden taplóval összejönnöd.

2017. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

" Számodra annyiban merül ki a kapcsolat, hogy vannak közös programok meg jajj de jó mozizunk?"


Nem ebben merül ki egy kapcsolat, viszont egy kicsit is igényes ember a szabadidejét nem közterületen és lepukkant lebujokban való piálással tölti, hanem ennél igényesebb szórakozásra is vágyik, nagyobb részben a párjával eggyütt.

2017. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Íme, így járnak azok a nők, akik lusták kezdeményezni és még akkor is inkább választanak a sorban állók közül, ha azok az ideálisnak az 50%-át sem érik el.
2017. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Inkább vagyok olyannal, akinek a kocsmázás a hobbija, mint olyannal, aki menő éttermekbe és színházba visz, de mellette fent van tárakeresőn, más nőkkel flörtölget, titkolózik, verbálisan bántalmaz. Attól még örülnék, ha a kedvemért kompromisszumkészebb lenne.

Az exemmel se mentünk sehova, neki még pénze sem lett volna rá, de képtelen volt emberként bánni velem.

Tökéletes párt találni szerintem akkor is nagyon nehéz lehet, ha valaki jó külsejű, értékes ember és ezáltal válogathat a partnerjelöltek közt.

(A párom nem egy Adonisz, nem a külseje miatt vagyok vele.)

2017. dec. 2. 18:20
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak ez a két véglet van nem? :'D Vicc.. Eddig nem értettem miért tengődnek ennyien sz.r kapcsolatokban, de mostmár teljesen értem. Mert így a kényelmes... Ha ez neked jó..
2017. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nagyon nem egyformák az igényeitek. Ez nem sok jót ígér.
2017. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Akinek erre van igénye,azt nem fogod tudni megváltoztatni.Sem színházba,moziba,étterembe,plázába,akárhovà elcsalni,mert nem fogja magát jól érezni.Ha neked ez kevés,soha nem leszel mellette boldog.Szerintem kicsit lehetne amúgy több önbecsülésed.Te is megérdemelsz egy olyan társat,aki szellemileg is partner,még ha nem is vagy topmodell.Én sem vagyok az,de nem értem be ennyivel.Ha valami szar,tovább kell lépni,akkor is,ha fájdalmas.Fájdalom nélkül nincs változás.
2017. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
6%

"Te is megérdemelsz egy olyan társat,aki szellemileg is partner,még ha nem is vagy topmodell."


Te honnan tudod, h a kérdező mit érdemel meg? Ismered talán?

2017. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szervezhetsz értelmes, de nem drága programokat, hátha elmegy veled, De szerintem felesleges.

Ne pazarold rá az idődet.

2017. dec. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy "nem vagy túl szép", még lehetsz vonzó. Ezt ki mondta neked, hogy a férfiakat csak a külső érdekli? Szerintem a normális pasik többre értékeik az eszedet, lelkedet, egyszóval a személyiségedet. Ha nem vagy kifejezetten taszító (miért lennél), akkor simán lehet normális pasid, nem csak olyan, akinek a kocsmázás a legnagyobb program az életében. Ez meg egy hülyeség, hogy az a pasi, aki normális programokat szervez a párjának és van igénye az élményekre, az már csak csélcsap szélhámos lehet. Én pl 13 éve a párommal vagyok és sose csaltam meg, de mai napig állandóan utazgatunk, moziba, színházba, étterembe járunk és ajándékokkal halmozom el. Aki szeret és megbecsül, az szerintem megteszi ezt, nem hinném, hogy ez annyira kivételes dolog lenne.
2017. dec. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!