Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig kritizál, úgy érzem, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig kritizál, úgy érzem, h néha "lehúz" a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy borbárban dolgozom és ma a párom is bent volt velem. A délután folyamán bejött egy család, de fogalmuk sem volt róla, h milyen bort szeretnének, valamint, h milyen árban...Ezért prezentáltam a borokat, miközben mutattam nekik, és hozzá tettem érdekességként, h pl. az egyik borász a környéken született. Vègülis sikerült az eladás, nem éreztem semmi “cikis dolgot”. Amikor kimentek a vevők, a barátom elkezdte, h gyakorolnom kellene a prezentálást, mert elég “gagyi dolgokat” beszélek, h pl. őt nem érdekelné, h a borász hol született és gyengèn inprovizálok, holott nem ez a célom, csak nem szeretnék “bullshit” dolgokat összehordani, csak azért, h vásároljanak ... Ez kicsit rosszul eset, h így kritizálódott, mert a főnökömnek sem volt még velem gondja az eladási módszeremmel, tőle meg még rosszul is esik. Oké, legyen véleménye, de nem lenéző, nevető módon kell a másiknak feltálalni... Vagy csak én vagyok ennyire “ne bánts virág”? Nem ez az első olyan, h kritizálódik a munkám terén, miközben neki a vendéglátásról gőze sincs. Esküszöm, h gyomorgörcsöm van, ha bejön a munkahelyemre és előtte kell árulnom, vagy felszolgálnom.
2017. dec. 2. 15:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%
Az 1-est nem értem,miért kell 50%-ra lepontozni,miközben teljes mértékben igaza van. Vagy ennyire normális,sőt kötelező ebben az országban belerúgni abba,akit elvileg szeretünk,vagy mi van? Nnna,ezért képedt el rajtunk anno a Zimbardo,hogy nem érti,miért vagyunk ilyen depresszívek. Nna,ezért! Egyszer komolyan lefordítok neki pár ilyen kérdést és kommentet hozzá,mert sajnos ezek is nagyon jól reprezentálják az "igazi magyar mentalitást" és tanulmányra pont jó lesz.
2017. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11. Elhiheted, h nem én voltam :) Nem pontoztam még senkit sem :)
2017. dec. 2. 16:54
 13/26 anonim ***** válasza:
Gondoltam,hogy nem te voltál,kérdező. :D A többiekre céloztam,bár azóta már szerencsére jobban áll az első szénája.
2017. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Enyhén szólva furcsa a párod. Nem enyhén szólva pedig frusztrált uralkodó tipusú agresszív tapló.

Gondolom ha munkahelyen kívül együtt vagytok akkor se arról híres hogy figyelmes, kedves, dicsér, bíztat, megerősít.

2017. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
14. Úgy fogalmaznék, h "hangulatától függ". Ha olyan, akkor elkezd kritizálódni, máskor meg dicsér egy tök egyszerű dolog után, h "ügyes vagy, büszke vagyok rád"...
2017. dec. 2. 17:08
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

""ügyes vagy, büszke vagyok rád"..."


Ezt kisgyerekeknek szokás mondani miután bekötötte a cípőfűzőjét:)

2017. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Aki kritizálódik, az te vagy, a faszid által, aki kritizál. Sok boldogságot!
2017. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Legyen nálad a munkaszerződésed és majd told az orra alá egy alkalommal, majd kérdezd meg, hogy látja-e valahol a nevét rajta. Ha hepciáskodik, akkor meg bökj a főnököd nevére, hogy nála emelhet panaszt, ha bármi észrevétele van a szakmai hiányosságaid illetően.

31/f

2017. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18, ez jó :D Alkalmazni fogom :)
2017. dec. 2. 17:33
 20/26 A kérdező kommentje:
20. Nem "áldást" kértem, hanem tanácsot, tippet, esetleg segítséget, bár benned egyik sincs meg, úgyhogy az ilyeneket, mint te, már meg sem próbálom érteni...
2017. dec. 2. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!