Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig kritizál, úgy érzem, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig kritizál, úgy érzem, h néha "lehúz" a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy borbárban dolgozom és ma a párom is bent volt velem. A délután folyamán bejött egy család, de fogalmuk sem volt róla, h milyen bort szeretnének, valamint, h milyen árban...Ezért prezentáltam a borokat, miközben mutattam nekik, és hozzá tettem érdekességként, h pl. az egyik borász a környéken született. Vègülis sikerült az eladás, nem éreztem semmi “cikis dolgot”. Amikor kimentek a vevők, a barátom elkezdte, h gyakorolnom kellene a prezentálást, mert elég “gagyi dolgokat” beszélek, h pl. őt nem érdekelné, h a borász hol született és gyengèn inprovizálok, holott nem ez a célom, csak nem szeretnék “bullshit” dolgokat összehordani, csak azért, h vásároljanak ... Ez kicsit rosszul eset, h így kritizálódott, mert a főnökömnek sem volt még velem gondja az eladási módszeremmel, tőle meg még rosszul is esik. Oké, legyen véleménye, de nem lenéző, nevető módon kell a másiknak feltálalni... Vagy csak én vagyok ennyire “ne bánts virág”? Nem ez az első olyan, h kritizálódik a munkám terén, miközben neki a vendéglátásról gőze sincs. Esküszöm, h gyomorgörcsöm van, ha bejön a munkahelyemre és előtte kell árulnom, vagy felszolgálnom.
2017. dec. 2. 15:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom ugyan, hogy mi a párod foglalkozása, de talán kérd meg, hogy ne üsse bele az orrát abba, amihez nem ért. Gondolom, te sem jársz be az ő munkahelyére, hogy kritizáld.
2017. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
UA munkád megítélése, a főnököd dolga.
2017. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Kezeld a borbárban úgy, ami. Ott vendég. Ha valami ellen kifogása van, vidd neki oda a panaszkönyvet, hogy legyen oly kedves, oda rögzítse a negatív észrevételeit a kiszolgálással kapcsolatban.
2017. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Sunshinedoll ***** válasza:

Nahát, egy pasi, aki olyanba pofázik bele, amiről halvány lila gőze nincs!!!

Totál nem meglepő, egy halom ilyen van. Ne hallgass rá, és én vagy ott hagynám, vagy kitiltatnám a munkahelyemről :D

2017. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Aznap bejöttek egy pár és egy kávé után bort szerettek volna. Nem vettem figyelembe, h a párom mit mondott és a magam stílusában prezentáltam. A pasas azt mondta: Olyan jó hallgatni, h így tudsz beszélni a borokról. Nekem nem menne.

Picit mosolyogtam belülről, és jól esett :)

2017. dec. 4. 07:24
 26/26 anonim ***** válasza:
A kérdés még mindig adott, MIÉRT vagy együtt egy ellpra paraszttal? Kettő, neki nincs keresnivaloja a melohelyeden!
2017. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!