Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátőm 35 kilót hízott 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátőm 35 kilót hízott 3 éves kapcsolaunk alatt. Te elhagynád a párod ezért?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtünk egy diétán volt túl és 70 kiló volt a 170 centivel. Most 105 kiló. Nem egészségügyi okokból hízott, hanem jojó efektus miatt. Te mit tennél?

2017. dec. 9. 00:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a 100 kg feletti lányok tetszenek, szóval én örülnék.
2017. dec. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Folyamat észrevételekor kellett volna beszélni vele. Sebaj.., tedd eng most. Segítsd lefogyni, újra egészségesebbnek lenni.


Kommunikáljatok!

2017. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%
Igen, ez undorító. Majdnem 20 centivel magasabb férfiként vagyok 20 kilóval könnyebb... nem képzelem el hogy néz ez ki a barátnődnél...
2017. dec. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
14%

El én, mint a szél.


Eddigre ugyanis biztosan kapott már pár jelzést, hogy ez így nem lesz jó. Ha ennek ellenére is tovább zabál és lustálkodik, hát... köszönöm a három évet - a viszont látásra.

2017. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

Ez így elég gáz, nem vetted észre korábban?

Jó, hogy 3 év alatt szedte fel, de évenkénti +10kg is sok.

Én beszélnék vele és próbálnám rávenni, hogy sportoljon és egyen egészségesebben.

Nem hiszem el, hogy őt zavarja, hogy ő jól érzi magát a testében.

Ha ott vagy mellette, támogatod a sportban, eljársz vele és nem zabálod előtte a mekit, hanem szolidaritásból te is egészségeseket eszel vele, akkor szerintem tényleg megtennél mindent érte.

Én nem hagynám el a párom ha 200 kg lenne se, de mindent megtennék, hogy változtasson a saját érdekében is! Baromira egészségtelen az ilyen nagy súlyfelesleg és neki is nagyon szar lehet így tükörbe nézni és elfogadni magát.

Segíts neki, ha szereted és nem akarod elhagyni.

De ha gondolkozol rajta,hogy szakíts sem elítélendő, ez a te dolgod, neked kell tudni.

2017. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%

És te EDDIG hol voltál? A első tízenél kellett volna megmondanod, hogy nem tetszik a negatív változás és lesz szíves normálisan diétázni és mozogni mellé.


Nem 30+ után közlöd, hogy disznó vagy - mégha így is van -, szakítok.

2017. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%

"El se jutna ideàig,mert ha el kezdene hízni kiàbràndulnék belõle és szex soha többe nem lenne plusz mennék màshoz és szakítanék.

Ez borzasztó igénytelenség,csak magànak köszönheti ha én napi 10 óra meló lemellett megyek edzeni akkor a csajnak is kötelezõ tenni magàért."


Gratulálok, neked aztán való egy kapcsolat. Pedig az ilyesmiért mindkét fél felel. Ha így gondolkodsz inkább ne is legyen párkapcsolatod. A borzasztó igénytelenség ilyenkor a pár felelőssége hogy hagyja a helyzetet idáig fajulni. A pasinak is kötelező tennie magáért, a dolog kettőn áll, emiatt PÁRkapcsolat.

2018. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%
Itt egy két ember K..vara szegyellheti magát.. azért elhagyni mert meghizott.. talán segítene kéne neki lefogyni nem rögtön kihajintani mint macskát xarni...
2018. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Felizgulnék rá
2018. máj. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Durva látni, hogy a férfit hibáztatják azért, mert igénytelen a barátnője :D ja, nyilván kövér nők írták azokat a válaszokat...
2021. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!