Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttélés, ha a nő 120 ezret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés, ha a nő 120 ezret keres a férfi 400 ezret? Hogyan működhet?

Figyelt kérdés
A férfinak saját lakása van, hitellel, a nő odaköltözik. A közös kassza ilyen esetben nem lenne furcsa? Hiszen attól hogy összedobják a fizetésüket, ugyanúgy érzi mindkét fél az arányokat, és ez esetben a férfi fog uralkodni a kiadások felett. Mindig azt fogja érezni, hogy eltartja a nőt, és talán visszaél vele. Ha külön szeretnék kezelni a két fizetést, akkor pedig, miután a nő kifizette a rezsi és étel felét, a saját utazási költségét, telefonszámláját, neki nem marad már semmire, kéregetnie kell ha szeretne egy kínais cipőt venni. Közben a férfinak marad annyi, ezek felének kifizetése után, hogy százezreket költhet a hobbijára, elugorhat hétvégi kiruccanásokra a barátaival, vehet magának 25 ezerért egy nadrágot. Akkor meg emiatt lesz a gond. Sehogy nem jó, úgy érzem.
2017. dec. 11. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már úgy értem senki sem nosztradamusz. :D
2017. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Külön kassza, a közös költségeket meg fele-fele arányban összedobni egy számlára. Mindenki költ arra, amire akar, amit megengedhet magának. Ha nem fér bele a kínais cipő se, akkor nem veszed meg.

Az ilyen kérdéseket azért nem értem mert mi a francot csinálna a nő ha egyedül élne? Éhen halna? Nem fizetné a számlákat? Mindenkinek tudnia kell magát eltartani, vagy törekedni a jobb anyagi helyzetre. Nyilván párod sem azért keres 400at mert megelégedett az alja melóval.

2017. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12, Azt ne felejtsd el hogy ha nem elegednenek meg ennyit az alja fizetessel akkor nem lennenek haziorvosok, ovonok, apolok, tanarok, mentosok meg a tobbi kozalkalmazott.
2017. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

És honnan veszed, hogy csak ez a két lehetőség van?


Nálunk hasonló a helyzet. Az állandó költségeket (albi, rezsi, kaja, ilyesmik) közösen fizetjük, de a fizetésekkel arányosan, tehát kb. 30-70 arányban. Így megvan a közös teherviselés (nincs "eltartás" meg alá/fölérendeltség), és mindenkinek marad pénze saját magára.

2017. dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És te melyik vagy, aki 30 vagy aki 70 százalékot fizet ?
2017. dec. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: 70. Én javasoltam az egész rendszert, hogy a páromnak is maradjon pénze, de ne is érezze úgy, hogy én tartom el.
2017. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!