Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok titeket megdicsér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok titeket megdicsér a barátotok?

Figyelt kérdés

Engem sosem. És olyan rossz, hogy 5 éve vagyunk együtt, de nem mondja azt hogy szép vagyok, nem dicsér meg semmiért, hogyha csinosan öltöztem fel. Alakomra se mond semmit, pedig rendszeresen edzek és más észrevette, hogy van változás. Tényleg nem értem a ti párotok is ilyen?

Kérlek a válaszban írjátok meg, hogy hány éve vagytok együtt. :)


2017. dec. 11. 21:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Engem mindig megdicsér. :)


Ennyi idő alatt még egyszer se tetted neki szóvá, hogy téged zavar, hogy nem dicsér meg?

Mindig ilyen volt, vagy csak mostanság?


Ha mindig ilyen volt, akkor nem tudom, hogy mi a problémád, hisz így fogadtad el őt, nem?

2017. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindig dicséri az alakom, és a külsőm, pedig van rajtam kivetnivaló sajnos. 9 éve vagyunk együtt.

25/L

2017. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk szokta mondani. De már egy jó ideje nem. olyan önbizalomromboló az egész. Mondtam már ezt neki, de igazából nem reagált rá sehogy.
2017. dec. 11. 21:26
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap megdícsér és elmondja, hogy milyen szerencsés, hogy én vagyok a barátnője. :)

Próbálj meg te is bókolni a pasidnak hátha észreveszi magát.

2017. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem minden nap megdicsér, pedig nem vagyok egy szépségkirálynő. :")

Próbáltál már beszélni arról, hogy ez téged zavar?


(2 év 3 hónap)


22/N

2017. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok, most olvasom, amit írtál.

Ha nem reagál arra sem, hogy próbálod vele megbeszélni, akkor lehet, hogy ő nem ilyen típus. Másképp érezteti, hogy szeret, például érintésekkel, közös programokkal vagy ajándékokkal?


Ajánlom, hogy térképezzétek fel, kinek mi az elsődleges szeretetnyelve. :)

2017. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Igen, én szoktam dicsérni. Meg nekem ez nem is dicséret, mert olyan természetesen jön, hiszen tetszik nekem.


Többször is mondtam már neki ezt, de azóta se történt semmi változás.

2017. dec. 11. 21:30
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Minden nő amúgy ilyen önbizalom hiányos, hogyha nem bókolják szét a seggét, akkor gond van? Egészséges mentalitású embernek független az énképe a környezettől és magának akar megfelelni.
2017. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem, de nyilván nem normális az, hogy más pasik mondják, hogy szép vagyok...csak a barátom nem.
2017. dec. 11. 21:34
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap szinte. De ami ennél sokkal fontosabb, hogy a BELSŐMET is dicséri, vagy ha elérek valamit, legyen az egy sikeresen megkötött üzlet, vagy régebben az egyetemen egy sikeres vizsga vagy bármi.
2017. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!