Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok titeket megdicsér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok titeket megdicsér a barátotok?

Figyelt kérdés

Engem sosem. És olyan rossz, hogy 5 éve vagyunk együtt, de nem mondja azt hogy szép vagyok, nem dicsér meg semmiért, hogyha csinosan öltöztem fel. Alakomra se mond semmit, pedig rendszeresen edzek és más észrevette, hogy van változás. Tényleg nem értem a ti párotok is ilyen?

Kérlek a válaszban írjátok meg, hogy hány éve vagytok együtt. :)


2017. dec. 11. 21:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Jól kinézni nem teljesítmény, sorry. Ezt a csajok 90%-a tudja.
2017. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
30%
Van olyan ember, aki ha meg is dicsér valami miatt, nem a külsőd lesz az, mert neki az felszínes, komolytalan dolog, hiszen nem azért van veled, mert jók a melleid, vagy szép a combod.
2017. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Titeket tényleg minden áldott nap dicsérget a hapsitok? Hogy a tökömbe nem unjátok meg? Én férfiként rohadtul besokallnék tőle, ha folyton a képembe gügyögne a barátnőm. Mi a fenéért kéne mindennap méltatnom a páromat? Felesleges körök futása nélkül is ki lehet fejezni, hogy szeretem. Bele lehet ám az örökös bizonygatásba, dicsőítésbe is fáradni. Oké, nyilván ha padlón van, akkor lelkileg támaszkodjon rám, mint egy mankóra, ez a dolgom, ezért vagyok a párja, hogy erőt adjak neki, viszont a szüntelen tömjénezés, teperés kimerítő.
2017. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem addig dicsért, amíg a párja nem lettem. Utána semmi. Soha nem ült mellém. Ha náluk voltam én a konyhában üldögéltem, ő a nappaliban telefonozott. Ezt napi szinten. Soha egy érintés, soha csókok, soha egy puszi. Naponta kettő puszi, köszönönéskor és búcsúzáskor.

Szóval érthető, hogy miért nem vagyunk együtt.

Sajnos van rosszabb a bókok hiányánál.

2017. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ha összebújunk akkor gyakran becéz Gyönyörűmnek, ha valami új/nem megszokott és tetszik rajtam akkor azt is kifejezi(ha ellenkezőleg, akkor azt is elmondja), ha valami jól sikerül akkor is mondja, hogy ügyes vagyok, büszke rám, de előtte is bíztat.


Egyébként szerintem kérd ki a véleményét néha, hogy mit gondol, hátha csak rá kell vezetni, de tényleg ne kicsikard a bókot és állandóan kérdezgesd, hanem, hogy tényleg rávezesd arra, hogy kimondja, amit gondol. Mert biztos tetszel neki, ha veled van :) (helyzettől függetlenül nem tudnék példát mondani, a "szerinted hogy áll ez a ruha" és társaira te tudod, hogy őszinte lenne-e a véleménye vagy csak ravágná, hogy jól)

Viszont ha kikéred a véleményét és ő azt őszintén elmondja akkor azon se sértődj meg, ha nem tetszik, hiszen gondolom nem beidomítani akarod, hogy naponta 6x elmondja mennyire csodás vagy és megfogta az isten lábát veled és a többi és a többi :)

2017. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én nem tartom számon, de szerintem elég gyakran. Nem mindig a külsőmet, sokszor belső értékeket. Amúgy őszinte ember, ha valami nem jól áll vagy hülyeséget mondok azt is megmondja (és ez az egyik, amit szeret bennem, hogy normálisan fogadom a negatív kritikát is és nem kezdek hisztériázni minden hülyeségen), de ettől csak mégjobban esik a dicséret, mert tudom, hogy őszinte és nem csak üres nyalizás. Én is megdicsérem, ha jól néz ki vagy mond valami okosat vagy ilyesmi, de egyikünk sem várja el a másiktól. Azt mondja neki nem kell kiöltöznöm, hogy szépnek lásson.


Amire emlékszem az az volt, hogy megkérdezte milyen szép most az arcom, melyik maszkot használtam? (Egyiket sem. :D)


4 éve együtt.

2017. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

A dícséret nem feltétlenül tömjénezés ajnározás gügyögés.

És természetesen ezt is lehet túlzásba vinni.De a dícséret teljes hiánya nagyon romboló tud lenni.Ebben is kell egy egészséges egyensúly, határ és az a lényeg, hogy a partnerek között ez nagyjából egyezzen.

2017. dec. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Neked hiányzik a dicséret, te ebből merítesz erőt. Szép, kedves és elismerő szavak. S mivel te ezt szeretnéd, ezt adod neki. De dicsérd, elismered, bókolsz neki. Magadból indulsz ki, lehet, más szemszögből kellene nézned a helyzetet.


Neki szüksége van a bókokra, a rendszeres dicséretekre, elismerésekre?


Lehetséges, hogy ő másképp fejezi ki a szeretet? Nem bókokkal, hanem pl. odafigyel rád, előzékeny, segít mosogatni...stb. Bármilyen figyelmesség, ami neked nem tűnik fel. Lehet, csak más a szeretetnyelvetek.


8 éve vagyunk együtt, én nem kapok minden nap elismerést a küllememre, de nekem nem is olyan fontos. Én tudom, hogy jól nézek ki :D:D (önbizalomerősítő gyakorlat). Elég, ha finomnak tartja a főztöm, vagy szép otthonba ér haza, esetleg a fél napon keresztül készített sminkemet elismeri :). Viszont én tudom, hogy ő issza a biztató és elismerő szavaimat, úgyhogy én azokkal bombázom.

2017. dec. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hetente 2-3x biztos, de random is, ha kiöltözök - rikán -, vagy felteszek egy körömlakkot.

Szex után, vagy ha félmeztelenül rohangálok reggel meló előtt, random elkap és a fülembe súgja, hogy milyen szexi vagyok...


28n, másfél éve együtt.

2017. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!