Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok titeket megdicsér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok titeket megdicsér a barátotok?

Figyelt kérdés

Engem sosem. És olyan rossz, hogy 5 éve vagyunk együtt, de nem mondja azt hogy szép vagyok, nem dicsér meg semmiért, hogyha csinosan öltöztem fel. Alakomra se mond semmit, pedig rendszeresen edzek és más észrevette, hogy van változás. Tényleg nem értem a ti párotok is ilyen?

Kérlek a válaszban írjátok meg, hogy hány éve vagytok együtt. :)


2017. dec. 11. 21:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%

Minden nap, ma már vagy tízszer elmondta, mennyire szépnek lát, pedig nagyon szerényen, otthoniasan festek most.

5 éve együtt

24N

2017. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
40%

Más pasik is csak azért mondják mert remélik, hogy megdughatnak.


Egyébként tényleg vicces, hogy minden egyes nap folyamatosan ömlengeni kell itt a lányoknak. Nincs azzal semmi baj, ha valaki szereti a párját és néha ezt is ki is mondja vagy érezteti, de ez a minden napos "ennyire és annyira gyönyörű vagy, én meg szerencsés..." nyáladzás elég nevetséges.

Kíváncsi vagyok, hogy ezek a csajok mennyiszer és mivel fejezik ki ezt a fajta imádatot a párjuknak.

2017. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
19%
Szép vagy, mint egy kínai váza, formás is, mint a Willendorfi Vénusz, s öltözködésed olyan, mint Terry Blacké és Conchita Wursté mixelve. Most már jobb? :)
2017. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
62%
Kedves Jaguar, ugyan azzal, amivel ő. Minden nap mondom neki, hogy jól néz ki, ha befejez egy munkát mindig megdicsérem, gratulálok neki. Bármit elér megdicsérem érte, mert őszintén büszke vagyok rá. Ez nem ömlengés. Csupán kifejezed amit érzel, ami minden párkapcsolat alapja. Nem lennék együtt olyan emberrel, aki nem érezteti, hogy büszke rám és értékel. Meg olyannal sem, akinek én nem tudnám ezt őszintén mondani.
2017. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

Engem is dícsér szinte minden nap.És nem csak a külsőm.Nekem jól esik.Nem várom el de jól esik.Én 39 ő 32 két és fél éve vagyunk együtt.

Ja és ennyi idő alatt többet dícsért mint a volt férjem 14 év alatt...

2017. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%

#14 ez mind szép és jó, de a nők miért tárgyiasítják saját maguk azzal, hogy a legfontosabb, hogy a küllemük, a felszínük, a fényvisszaverő felületük legyen dicsérve?


Szerintem erre csak önbizalomhiányos nő vágyik igazán. Megfigyelheted, hogy a társadalmilag szépnek, körberajongott nőknek ez már zavaró is. Ők tisztában vannak ezzel, így még idegesíti is őket és már örülnek, ha valaki a belső értékeit dicséri.

2017. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
43%
És ezzel nem azt mondom, hogy sose hangozzék el egy külsőt illető dicséret, na de napi szinten ömlengeni, minden új ruhánál? Hát én se várnék dicséretet minden egyes szögbeütés után. El is inflálja amúgy a bók értékét, ha folyamatosan mondják.
2017. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
De az igaz, hogy ha sose dicsér az már gond. Csak ez a napi 10x meg hasonló hülyeségek is "gondok". Inkább már túlidealizált vagy elcsépelt, mű.
2017. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
68%

Nem dícsér...-és akkor mi van?


-Jól főzök természeres

-Ápolt vagyok ez is

-Intim dolgok is rendben

- meg ugye 24-éve velem van.....


Még a végén elbíznám magam:)....

2017. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
51%
Épp mostanában döglöttem az ágyon, kócos hajjal, betegen, bedagadt szemekkel és egy halom zsepivel a kezemben nyögtem, mert levegőt sem kaptam. Hozott teát, megölelt és azt mondta én vagyok a legjobb nő a világon. :) azóta jobban is érzem magam, 12 éve vagyunk együtt.
2017. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!