Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha a barátom mindig kiakad, amikor nem vele szervezek programot?

Figyelt kérdés
Nyáron a barátom nélkül, barátnőmmel mentem moziba, utána megpróbált bennem bűntudatot kelteni emiatt. Ha valakivel kávézni, beszélgetni megyek ( lányokkal! ), folyton hívogat és mikor mondom, hogy le szeretném tenni, ordibál, rám csapja a telefont stb. Ha hivatalos ügyet intézek vagy különórán vagyok, ha egy perccel is tovább tart, már felhív. Próbáltam vele erről beszélni, erre azt mondta, hogy ha nem tetszik valami, változtassak. Már néha én érzem szarul magam a saját otthonomban ( velünk lakik ), hogy itt merek élni, meg hogy rajta kívül is szeretnek, kedvelnek az emberek. Vasárnap is apukámmal és az öcsémmel szeretnék moziba menni, már emiatt is problémázik. Hogy értessem meg vele, hogy ez nekem nagyon rosszul esik?
2017. dec. 15. 17:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. A baratod terapiara szorulo orult es beteg ember. Nem fogsz tudni vele normalisan megbeszelni semmit.
2017. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Ez azért nagyon durva. Nem egészséges amit csinál,beteges! Nem hinném,hogy tudna változni. Szakíts vele,ha nem változtat!
2017. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen nem normális. Normális esetben egy párkapcsolatban is megvan az embernek a szabadsága ahhoz, hogy másokkal szervezzen programot. A kisajátítás és bűntudatkeltés tipikus manipuláció, amit pedig a barátod művel (hívogatás, érzelmi zsarolás, kontrollmánia) konkrtétan beteges. Volt hasonló exem, pontosan ezért lett ex, senkitől nem vagyok hajlandó elviselni az ilyen korlátozást. Nem lehetsz valami tapasztalt, ha lett volna valaha igazán jó párkapcsolatod mentélisan ép emberrel, akkor már otthagytad volna ezt a barmot. Az ilyeneket el kéne zárni más emberek elől.
2017. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális. Szabadulj meg tőle minél hamarabb. Nincs mit megértetni vele. Csak simán elmebeteg az ilyen.
2017. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Add ki az útját, de minél előbb! Idővel csak egyre jobban el fog durvulni a kontrollmániája és örülhetsz, ha nem zár be a pincébe. Pszichiátriai eset!
2017. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%
"Hogy értessem meg vele, hogy ez nekem nagyon rosszul esik?" ... talan hivd el magaddal!?
2017. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kedves #6-os: azért nem hívom el magammal, mert munkájából adódóan így is rengeteget vagyunk együtt, és van rajta kívül családom, barátaim, akikkel éppúgy szeretnék törődni, így is eléggé elhanyagoltam őket miatta. Ahogy neki is, és én engedem is őt ( természetesen! ) mindenhova! Csak neki szabad. Nekem meg nem, úgy veszem észre.
2017. dec. 15. 18:15
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

De ismerős sztori... Az én exem is ilyen volt. Betegesen féltékeny mindenre is mindenkire. Tudod mi lett a vége? Túl sokáig tűrtem.


10 hónap kapcsolat után ő megcsalt engem,(ő engem, kész vicc, amikor ő volt paranoiás, hogy én szerinte pasizni járok el a barátnőimmel) én szakítottam, erre ő felpofozott, hogy hogy merészelem ezt, és akkor van vége amikor ő akarja. Miután visszaütöttem még balhézott egy sort, lenyomta a szokásos hisztit, érzelmi zsarolást, majd könyörgést a bocsánatomért, aztán otthagytam.


Fél éven keresztül zaklatott telefonon, smsben, mire végleg meguntam és számot cseréltem. Évekkel később, mikor már rég férjnél voltam, megtalált a facebookon, és ott is írogatott, így kénytelen voltam letiltani. Azóta nyugi van szerencsére.


Jobban jársz, ha megszabadulsz tőle.

2017. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

"ha nem tetszik valami, változtassak"


Teljesen igaza van, változtatnod kell. Minimum pszichiátriára kéne küldened a srácot, ugyanis amit csinál, az nem normális, beteges dolog. Megértetni egy ilyennel nem fogod tudni azt, hogy rosszul csinálja a dolgokat.

2017. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

8-as! Lehet nekünk ugyanaz volt az expasink? Mondjuk engem nem megpofozott, hanem "csak" falhoz vágott, de a többi mind stimmel.


Kérdező! Nálam is ugyanez volt az elején. Aztán eldurvult a helyzet, én is a 8.hónap után vettem csak észre és kemény hónapokba telt, mire nagynehezen meg tudtam szabadulni tőle.

2017. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!