Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha a barátom mindig kiakad, amikor nem vele szervezek programot?

Figyelt kérdés
Nyáron a barátom nélkül, barátnőmmel mentem moziba, utána megpróbált bennem bűntudatot kelteni emiatt. Ha valakivel kávézni, beszélgetni megyek ( lányokkal! ), folyton hívogat és mikor mondom, hogy le szeretném tenni, ordibál, rám csapja a telefont stb. Ha hivatalos ügyet intézek vagy különórán vagyok, ha egy perccel is tovább tart, már felhív. Próbáltam vele erről beszélni, erre azt mondta, hogy ha nem tetszik valami, változtassak. Már néha én érzem szarul magam a saját otthonomban ( velünk lakik ), hogy itt merek élni, meg hogy rajta kívül is szeretnek, kedvelnek az emberek. Vasárnap is apukámmal és az öcsémmel szeretnék moziba menni, már emiatt is problémázik. Hogy értessem meg vele, hogy ez nekem nagyon rosszul esik?
2017. dec. 15. 17:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
10. Nem tudom:) De nem valószínű. Ez már elég régen történt, 19-20 éves korom között, ő akkor 18 éves volt. Most meg 31 vagyok, szóval nem mai csirke:)
2017. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%

Abban igaza van a barátodnak, hogy változtatnod kell. Mégpedig nagyon gyorsan ki kell vágnod őt az életedből!

Nem vicc, az ilyen viselkedést egy percig sem szabad eltűrni, ahogy ilyen beteges féltékenységet tapasztalsz a kapcsolatodban, egyből menekülni kell, nem várni a változásra, meg majd jobb lesz. Nem, nem lesz jobb, még ha ígéri sem, csak egyre rosszabb.

Az ilyen viselkedésű emberek pszichésen betegek, gond van az önértékelésükkel, gyakran ők a leghűtlenebbek, pont azért is ilyen féltékenyek, mert magukból indulnak ki. Ezt ugye az egyik válaszoló is írta most, hogy még pont, hogy ő csalta meg.

Szóval nagy levegő, és vágd ki, mint ahogy a macskát szokás. s készülj fel arra, hogy nem lesz könnyű menet, egy ideig még zaklatni fog. De meg kell tenned, ha jót akarsz magadnak.

2017. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Miert vagy a fiuval ha valojaban inkabb masokkal programozol szivesen?
2017. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak másokkal programozik szivesen. De az életünk nem csak a párkapcsolatról szól, ne jelentsen már problémát, hogy néha barátnőjével megy moziba, biztos nem ez az állandó.
2017. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Jaj, istenem :( néhány válaszból úgy látom, hogy barátom viselkedése egyáltalán nem egyedi dolog. Azt meg, hogy a barátaimmal és a családommal időt töltök néha, szerintem nem bűn!

Főleg a családommal kapcsolatos dolog zavar. Ők a családom, szeretem őket és egyelőre függök is tőle, és barátom is, mert ők tartanak kb el minket. Emellett ő rohan haza az anyukájához, ha fütyül neki! Ha én megértem ezt, ő is megértheti, ha néha a családommal szeretnék lenni...

2017. dec. 15. 19:46
 16/26 A kérdező kommentje:

*az

*tőlúk

2017. dec. 15. 19:47
 17/26 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, a dolog lényegét még mindig nem fogtad fel teljesen. Úgy akarsz járni, mint akit megvert meg falhoz vágott a pasija? Nem fogja megérteni és elfogadni, hogy ha neki szabad, akkor neked is szabadna! Nem látod, hogy mindenkit el akar marni a közeledből? Egyébként hány éves vagy?
2017. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
24 leszek
2017. dec. 15. 20:12
 19/26 anonim ***** válasza:
Majd ha már az őrületbe kergette, meg 1-2-szer falhoz kente, csak mert szóba állt a sarki közértessel, aki véletlenül férfi, majd rájön, hogy igazunk volt...Úgy látszik a kérdező is tipikusan olyan, aki a saját kárán tanul.
2017. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hát, 24 évesen azért már illene átlátni ezt a szituációt. De te tudod, bár akkor felesleges volt feltenni a kérdést, ha aztán azt figyelembe se veszed, amit a válaszolók 95%-a írt.
2017. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!