Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal vagyok kiakadva, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok kiakadva, mert más lánnyal levelezik?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép dolog, de a múltkor a barátom nem lépett ki a Facebookról és láttam, hogy egy ismeretlen lánnyal levelezik. Kb 2-3 napja írhattak egymásnak, ahol a lány olyanokat írt a barátomnak, hogy szerelmem, szívecskéket küldtek egymásnak, a barátom kicsimnek meg szépségemnek hívta a lányt. Meg meztelen képet küldött a lány. Ezen kívül a barátom olyan dolgokat mesélt el a lánynak amikor privát dolgok és nem egy idegenre tartoznak, főleg akit sose látott.

Sírógörcsöt kaptam. Nincs kint, hogy kapcsolatban vagyunk, de nem is közölte a lánnyal, hogy foglalt. Amikor kérdőre vontam, annyit mondott, hogy a csajt csak szívatják a barátaival, mert, hogy nekik is ilyeneket ír..

Úgy érzem, hogy nem tudok benne megbízni már, főleg, hogy még mindig beszélnek..

22L


2017. dec. 16. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze...szívatná ő a csajt,csak éppen szó szerint.Ha jót akarsz magadnak,nem várod meg,hogy félre is keféljen.
2017. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez volt, csak a "brátnpm" és az exem között.


Félév után vált nyilvánvalóvá, miket is írnak, mikor a hülye csaj elfecsegte "véletlenül".

Az exem repült, a csaj szintúgy.

Persze nem jöttek össze, a csajnak azóta már férje van, az eem meg egyedül lassan három éve.


28n

2017. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Edes Istenem, hogy nehany nonek mennyire nincs tartasa... Ne legyel mar ennyire gyamoltalan! Szakits, ha birsz!
2017. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem mondott semmit rólam a lánynak.

Délután beszéltem vele telefonon hogy vége, nem próbált meg lebeszélni róla, ennyit mondott, hogy rendben. Én letiltottam mindenhonnan. Be kell látnom, hogy nem szeret és egyáltalán nem tisztel, bármennyire is rosszul esik.

2017. dec. 16. 17:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez egy ffasz. Nem ilyen csávót érdemelsz Baby.
2017. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!