Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszul, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul, vagy tényleg igénytelenség?

Figyelt kérdés
Ahányszor futár jön és barátom veszi át, soha nem mos kezet, miután aláírt azon a szerkezeten, pedig ki tudja, hányan fogdosták össze ma és milyen kézzel... Amikor megkértem, hogy mossa meg, megsértődött, hogy ne mondjam ezt neki többé és fennhangon kikérte magának, most meg vígan fogdos össze mindent a retkes kezével. Ugyanez vonatkozik a pénzre is, mert fizetett is. Ráadásul tél van, repkednek a vírusok, ő meg a piszkos kezével nyúlkál a szájához.
2017. dec. 18. 13:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ha szorongatom a pénzt és utána koszosnak, "fémszagúnak" érzem a kezem, akkor simán kezet mosok, de alap szituban (kikapom a tárcából, odaadom egy mondjuk nem túl koszos futárnak/eladónak), akkor nem jut eszembe.

Kivéve, ha mondjuk épp beülünk kajáldába, akkor nyilván kezet mosok vagy fertőtlenítőzök, de akkor nem csak a pénz, hanem minden miatt. :)


Egyébként az elv, amit mondasz, az jogos. De gondold végig. Irodában dolgozol. A kilincset naponta megfogja egy csomó kollega, meg a takarítónő is (hacsak nem forgóajtó van :D). A gépedet jó esetben csak te használod, de ha nem, akkor ahhoz is nyúltak maszatos kézzel.

De már reggel, munkába érkezvén, a buszon kapaszkodsz más után. Vagy még korábban, a boltban, ahová reggeliért szaladtál, a kosarat rengetegen megfogják naponta. Meg otthon a kaput, ha társasházban laksz. Délután ugyanez, hiszen indulsz hazafelé...


És ebből mindent nem tudsz lefertőtleníteni. Kezet mosni sűrűn lehet, de épp elég, ha csak eltűröd a hajad, mert az arcodba fújta a szél, és máris koszos kézzel nyúltál az arcodhoz. Meg amúgy is, hiába mosol kezet bent az irodában, ahogy mész vissza a szobádhoz, legalább két kilincs...

Remélem, érted, mire akarok kilyukadni. :)

2017. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem jól látod. Én is ennyire igényes vagyok. Kulcs, külső kilincs, pénz vagy a futár után mindig kezet mosok. Nem bírom elviselni kezemen a mocskot. Meg ha szemmel nem is látszik.
2017. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
77%

A barátodnak így van egy egészséges aktív immunrendszere meg egy nyugodt idegrendszere.


Neked meg egyik sem. Már nem úgy értem, hogy idegbeteg vagy, de hogy folyamatosan parázol olyan dolgokon amin nem kellene hát az sem egészséges.

2017. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 hollófernyiges ***** válasza:
100%
A napi sokszoros kézfertőtlenítéssel egy csomó vegyszer kerül a szervezetedbe a bőrön át, az állandó kézmosással meg elvékonyítod a természetes védőrétegét és kiszárítod (amit ha krémmel kensz, megint csak a vegyszereknél tartunk). Nincs ideális megoldás, egy ésszerű egyensúlyt kell tartani fertőzés és mérgezés között.
2017. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Jajdeamatőrök vagytok! Paypass fizetés és levan a gond.
2017. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ha hazaérek valahonnan, nálam is első a kézmosás és fertőtlenítő is mindig van a táskámban. De azért ne essünk már túlzásokba, ennyi erővel ötpercenként kezet lehetne mosni. A telefon is egy bacilusforrás, hiszen azt nyomkodod a buszon is meg mindenhol. A kilincs is az, ahogy a mosogatószivacs is. :D
2017. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

#15

Aláírni akkor is kell. Mindenképpen alå kell írni, ha valamit pénzért rendelt az ember.

2017. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Oké, de nem kell a pénzzel vacakolni. Én amúgy nem szoktam aláírás után kezet mosni. Főzés előtt, hazaérkezés után, WC, pelekázás után viszont mindenképp.
2017. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
58%
Azért azt kicsit túlzásnak érezném, mindenki futna kezet mosni minden alkalommal, amikor valahol készpénzzel fizet. Ráadásul, akkor a logika azt diktálja, hogy minden "kilincsfogás", kézfogás, stb. után is ez a teendő. Ezt még a Föld vízkészletei is " megéreznék"...
2017. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kicsit viszed túlzásba a dolgot.
2017. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!