Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszul, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul, vagy tényleg igénytelenség?

Figyelt kérdés
Ahányszor futár jön és barátom veszi át, soha nem mos kezet, miután aláírt azon a szerkezeten, pedig ki tudja, hányan fogdosták össze ma és milyen kézzel... Amikor megkértem, hogy mossa meg, megsértődött, hogy ne mondjam ezt neki többé és fennhangon kikérte magának, most meg vígan fogdos össze mindent a retkes kezével. Ugyanez vonatkozik a pénzre is, mert fizetett is. Ráadásul tél van, repkednek a vírusok, ő meg a piszkos kezével nyúlkál a szájához.
2017. dec. 18. 13:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én is kezet mosok ilyenkor többnyire. Ezen lehet vitatkozni, hogy jó-e vagy nem. Az viszont biztos, hogy a barátod nagyon bunkón reagált. Nem különösebben értékelhet téged. Neked ez fontos neki meg semmiség, ennyit meg kellene tenni egymásért, nem még hisztizni miatta.
2017. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Sőt szerintem kisebb folyóügyek után se szokott (mert minek az), vagy amikor hazaér.


Majd amikor szex előtt eszedbe jut, hogy mikor mosott utoljára kezet...

2017. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, eléggé beletrafáltál... Én szoktattam rá arra is, hogy wc után mindig mosson kezet, pedig sokszor hallottam, hogy "meg se fogom a farkam, akkor minek" és hasonlók. Arról inkább nem is írtam, hogy egyébként egy szarvasmarha telepen dolgozik, így mindig vastagon sz*r szagú a telefonja pl (ruhát természetesen átveszi ott bent, de a telefont használja kb szaros kézzel is) és miután azt nyomkodta is simán kiül enni, ráadásul az asztalra rakja sokszor nekem meg ég a fejem. Arról nem is álmodok, hogyha hazaér kezet mos.
2017. dec. 18. 22:33
 24/30 anonim ***** válasza:
2017. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Viszont imádom ezt a filmet. :D
2017. dec. 18. 22:37
 26/30 anonim ***** válasza:
@25: Egyszer ideje lenne már megnézni. :D
2017. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

És gyakran mosok kezet, azt nem tudom, hogy a párom milyen gyakran teszi. De ha megkérne, hogy mossam meg, hiszti nélkül megtenném.

De értem én a srácot is, ha egész nap trágyában dolgozik, hát eléggé álszent finomkodás volna.

A tehénszar amúgy rettentő büdös, AZT hogy bírod?

2017. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Azt mondhatni megszoktam, itthon nem nagyon érezni a ruháján.
2017. dec. 19. 18:29
 29/30 anonim ***** válasza:
Ha tehénpásztor a csávód mit akadsz fenn azon hogy paraj?
2018. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a foglalkozásától lesz valaki "paraj". :D Főleg, hogy műszakvezető ott, nem pedig fejő vagy "tehénpásztor"
2018. febr. 5. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!