Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a pasimmal, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockgirl87 kérdése:

Mit kezdjek a pasimmal, miért féltékenykedik?

Figyelt kérdés

Sok éve együtt vagyunk, már együtt is élünk. Korábban semmi baj nem volt, de nemrég felbukkant az egyik exem, és azóta sokat csetelek vele, de nem is találkoztunk, csak neten beszélgetünk. Páromat meg zavarja a dolog. Közös gépet használunk itthon, van hogy egymás facebook-jába is belépünk néha véletlenül, de nincs titkunk így egymás előtt. Néha látta hogy beszélgetek az exemmel, szex témában is. Az exem bohém kicsit, sokszor mondja hogy mennyire bejövök neki, meg hogy le is feküdne szívesen velem, de én megmondtam pasimnak, hogy sose csalnám meg. Ő mégis sokszor felhozza, hogy beszélgetek az exemmel, és ez zavarja.

Mit tegyek hogy ne zavarja, mit mondjak még neki, miért ilyen féltékeny?

26L



2017. dec. 19. 18:49
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Jah, ott nem szex téma volt, hanem ölelkezős kép. Meg ők találkozgatnak, összejárnak, én meg csak beszélgetek. 99%-ban nem a szexről.

Ráadásul ezzel az exszel inkább haverok voltunk és vagyunk is, alig 1-2 hétig voltunk többek, akkor se volt túl sok szex, sőt. Szóval a szitu nagyon is hasonló, csak amíg én beszélgetek a sráccal, az a lány akit linkeltem még össze is jár vele.


Tényleg érdekelne más véleménye is, mert ugyanazok az emberek szólnak itt hozzá.

2017. dec. 20. 16:33
 22/32 anonim ***** válasza:
84%
Igazából elég szánalmas, h csak azt a véleményt tartod helyénvalónak, ami a tieddel egyezik. A saját véleményednek akarsz csak igazat adni, másé nem is foglalkoztat. De akkor miért is írsz ki kérdést?
2017. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Pont hogy érdekel más véleménye is, de olyanok miatt ítéltek el ami nem igaz.

Csak annyit fogtatok az egészből, hogy van egy ex, akivel folyton a szexről beszélgetek, és előbb-utóbb lefekszem vele.

Ez mind hazugság. Sosem fogok vele lefeküdni. És őszinte vagyok a párommal. Nem titokban beszélgetek, azt se titkoltam hogy néha szóba kerül a szex (néha!!!), és azt is határozottan elmondtam neki, hogy soha nem fogom megcsalni, se vele, se mással. Bármikor elolvashatja miket beszélünk, nincs titkolnivalóm.

Akkor miért nem bízik meg bennem?

És eddig ha jól látom négyen válaszoltatok, és mindannyiótoknak az a baja, hogy én érzek valamit a srác iránt, vagy akarok valamit. És ezért gáz a dolog. De ez nem igaz.


A kérdésem nem az volt, hogy mit gondoltotok rólam, hanem hogy a pasim miért nem bízik meg bennem, holott semmi titkolnivalóm. Mit tegyek, mit mondjak neki, stb. De erre senki nem válaszolt, csak engem ócsároltok milyen buta vagyok, hogy van egy fiú akivel beszélgetek neten.

Más meg összejár egy másik pasival a párja mellett, és azzal semmi gond, ott a párja hülye, nem a csaj. Érdekes ez. :(

2017. dec. 20. 20:50
 24/32 ceruzabácsi ***** válasza:
76%
Ennek dugás lesz a vége...
2017. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
62%

Egy férfinak se tetszik ha képbe kerül egy pali aki dugta a nőjét! Ezen mi olyan bonyolult??

Fogadd el hogy ez zavarja az emberiség 90%-át, és ne beszélj az exeddel.

2017. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Mostani párod helyében az exed fogai és ujjacskái lennének kiszabva. (<=).Természetesen gondolatban. Minden nő szabad de aki bele akar köpni a kapcsolatomba azt helyre teszem. Ne vagyok én a kutyája.

Nem exxel, idegen pasival aki meg akar cuccolni nem beszélgetünk szexről. Helyre tesszük ha nem érti meg akkor tiltjuk.

2017. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
84%
Eddig nem beszéltél az exeddel jól megvoltál, most minek beszélsz vele?
2017. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
83%
Anyad szokott szexrol beszelgetni az apad elotti udvarlojaval? Ha o nem tette te se tedd. 26 eves vagy es mint egy tini, katasztrofa vagy.
2017. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz, ne is tegyél.

A féltékenység ez érzés. A pasid sem akarja csak jön.

Annyi észt azért kinézhetne belőled, hogy ha akarnál valamit is azt soha az életben nem tudná meg.Annyi sok lehetőség van kommunikálni a közös gépen kívül.

Nekem tök elég, hogy a kedves egyszer elmondta, hogy soha nem akar senkitől semmit. Így aztán tök mindegy kivel beszél miről.

Azon is együtt vigyorgunk micsoda ócska lotyók akarnak engem felszedni

2017. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nézd, az ember általában kerüli a kínos vagy kellemetlen helyzeteket.

Ha te nem akarsz semmit az exedtől, és ennek ellenére ő olyanokat tol be, hogy szívesen lefeküdne veled, szerintem ez már egy elég kínos szituáció kell legyen ahhoz, hogy azt mond, ez túlmutat a haverkodáson és inkább hanyagolom a csávót, mert túlzottan rám pörgött.

Ha én bármelyik exemmel most beszélnék, és akármelyik benyőgné, hogy szívesen az ágyamba kötne ki, és én ezt nem akarnám, akkor én ott azon nyomban leállítanám és rohadt gyorsan visszavonulót fújnék.

A kérdésed vagy kamu, vagy álszenteskedsz.

2018. jan. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!