Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megsértődött, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megsértődött, mert nem akarok vele találkozni betegen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom lógott egy hetet iskolából. Nekem azon a héten 4 vizsgám lett volna, így keveset tudtunk találkozni(szántam rá napi pár órát, de muszáj volt tanulnom).

Tegnap előtt már végeztem volna, és együtt tudtunk volna lenni, de nagyon komoly betegséget kaptam el(30 percenként hánytam-nem, nem túlzok-, lázas vagyok, nem ettem 3 napja mert nem tudok, folyik az orrom, és nem bírok felkelni az ágyból).

Mondtam a páromnak, hogy ezt el kell napolni, mert nem akarom, hogy ő és a családja elkapja(nálunk apa és húgom is elkapta), mire ő kiakadt és nem szól hozzám azóta, hogy szerinte én nem akarok vele lenni, és hogy ő nem tud mit kezdeni ezzel a helyzettel. Nekem is hiányzik, de nem tudok mit csinálni. Tényleg kutyául vagyok, nem egy egyszerű megfázás.

Voltam orvosnál, azt mondta ez valami új járvány és most sokan elkapják.

Ráadásul a barátom folyton piszkál, hogy miért nem mászkálok, ne feküdjek egy helyben, stb.

Nem viccelek, az orvosnál amíg vártam, 2x hánytam el magamat. Ugyanakkor meg iszonyatosan csalódtam a páromban, mert eddig mindig törődő volt, most viszont hozzáms e szól, pont, mikor szükségem lenne rá.


2017. dec. 21. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

talizz vele és kapja el tőled utána majd megtudja milyen;)

hivd át hozzátok akkor

2017. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Én abban a pillanatban kidobtam volna.


Nekünk ALAP, ha a másik beteg, folyik az orra, görcsöl a hasa, stb, akkor nem bunkóskodunk vele, hanem főzünk teát, meglátogatjuk, stb.


A "párod" egy egoista, önző pöts

2017. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!