Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb neki a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb neki a kapcsolata, mint a barátai?

Figyelt kérdés
A suliban még jók vagyunk neki, barátkozik velünk, nagyon szeret minket. De ha hívjuk suli után, akkor mindig a barátnőjével van. De mindig! Meg egyszer elhívtam a szülinapomra, de akkor arra se jött el, mert ő a barátnőjével van, és minden hétvégét együtt kell hogy töltsenek. Én és a barátaim utáljuk már a csajt, sose hagy békét a pasijának (aki a mi barátunk, nekem legjobb barátom, én meg a legjobb barátnője) és a suliban is mindig küld neki messenger üzeneteket. Annyira idegesít, hogy sulin kívűl sose találkozunk. Mindig csak a barátnőjéről van szó. Azt is elmeséli hogy milyen volt a szex a hétvégén,.és hogy mit csináltak. Kezd idegesíteni. Mintha nem lennék fontos neki, én és a többiek.

2017. dec. 22. 18:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Pontosabban *baratoddal, mert te lany vagy:D
2017. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy nem csak én utálom.XDD Kb. Az egész baráti körünk egy unszimpatikus boszorkánynak tartja. Már láttuk őt, nem is egyszer. Mikor köszöntünk neki, ránk nézett, és vissza se köszönt, pedig tudta kik vagyunk. Fellengzősen beszél, és remekül manipulálja a barátunkat. De igazából ha így boldog akkor okés. Csak ez az elhanyagolás szar. És nem vagyok egy random haver csaj, már 5 éve legjobb barátok vagyunk, és ez a csaj talán megvan neki 6 hónapja.
2017. dec. 22. 18:20
 13/34 A kérdező kommentje:
#9. Ne mondd már hogy a párod a legjobb barátod. Nem akarom le rombolni a kis váradat, de az már régen rossz felfogás ha azt hiszed hogy örökkön örökké együtt lesztek a pároddal. Mert nem igaz. Sajnos.
2017. dec. 22. 18:23
 14/34 anonim ***** válasza:
85%
Egy időre sajnos biztos elvesztetted,mert látod,hogy ezek az igények fontosabbak neki.De most komolyan,nem tud eljönni a csajával egy szülinapra,ha ennyire komoly?
2017. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
44%
Majd ha felnosz, nyusziful, megtudod, hogy a baratsagok sosem tartanak orokke, altalaban pont addig tartanak, amig az ember talal part, a baratsagok altalaban atmeneti kapcsolatok, illetve nyilvan van ami megmarad, de mindig masodrendu lesz az ember parkapcsolata utan. Eleve azert marad meg konnyebben egy baratsag evekig, mig egy parkapcsolat hamarabb veget er, mert a baratsagot nem veszik annyira komolyan, kevesebb elvarast tamasztanak a masik fele, hiszen nem az a cel, hogy kozos jovot epitsetek, hanem csak annyi, hogy ne und halalra magadat a szabadidodben.
2017. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Mégis 5 év az nem kevés. Most is ugyanolyan jól kijövünk, csak most van ez a csaj ...

Az viszont nem értem, hogy most rendeztem életemben elösszőr egy nagyszabású szülinapu bulit, és még arra sem vette a fáradtságot hogy eljöjjön,.pedig tudta hogy fontos nekem. Inkább otthon maradt a csajjal dugni.

2017. dec. 22. 18:29
 17/34 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj, ez valami dedó klub reggeliző dedópehellyel? Ikszdé és társai...:)

Majd, ha felnősz, rájössz, hogy csak elenyésző esetben maradnak meg barátságok az életben. Én úgy vagyok vele, hogy a szerelmem egyben a legjobb barátom is legyen, akivel bármit és bármikor meg tudok beszélni, át tudok élni. Persze, hogy fontos ápolni a partnerkapcsolatunkon kívüli emberi kapcsolatainkat is, ám felnőtt korban már nem a haverok, barátok lesznek az elsők. Mindenkinek kialakult élete lesz és a napi rutin mellett aegyértelműen egy jól működő párkapcsolat az, amire igényünk, szükségünk, vágyunk van. A társunk van mellettünk naponta (vagy nagyon sűrűn), ő tudja a legféltettebb titkainkat, ő látja, hogy minek örülünk, mi szomorít el minket, ő fogja a kezünket és mi is az övét. A barátok idővel fizikálisan is messzebbre kerülhetnek, emiatt elkopnak, ráadásul ők is alakítják a saját kapcsolataikat, életüket és nem mindig jut majd idő arra, hogy kisiskolás módon találkozzunk és felidézzük az együtt töltött idők emlékeit. Viszont, amikor ez eljön, általában annál jobban sikerülnek ezek a találkozók. El kell fogadni ezt a szituációt. Ez olyan, hogyamíg nem kerülsz bele, nem fogod megérteni és tolerálni a haverodnak. Amint elkap téged is a gépszíj egy jó párkapcsolatra értve, hidd el, hogy neked is a társad lesz az első. Tudom, mert az én egykori jó barátom is most már inkább a barátnőjének él, nagy ritkán találkozunk (fizikálisan is messzebbre került a barátnő miatt), de ezt elfogadnam, mert tudtam volna mást csinálni? :)

2017. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
50%

Atyaég Kérdező, majd ha szerzel 5-6 év tapasztalatot és visszanézel erre, rájössz, hogy mennyire nem volt igazad.

Ne légy féltékeny.


29/N

2017. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyunk annyira idősek, 18 évesek vagyunk. De emlékszem,.hogy neki 15 évesen volt egy 17 éves barátnője. És már az első héten szét tette neki a csaj a lábát. A barátom mindig azzal dicsekedett hogy mekkorákat dugnak, meg milyen jó ő az ágyban. Ez a kapcsolat 1 évig tartott, de csak annyi történt hogy összejártak dugni. Aztán közben elméletileg belémszeretett, és én is kezdtem többet érezni, de nem tettem semmit, mert volt barátnője. És ennyi. Ő se tett semmit, időközben meg az érzéseink is megváltoztak, és csak barátként tekintettünk egymásra.
2017. dec. 22. 18:39
 20/34 A kérdező kommentje:
Persze hogy a nők írják hogy ne legyek féltékeny. Meghalok.😂
2017. dec. 22. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!